girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4418)
  • medya (265)

4418. Özel hayatı, yaşam tarzının eleştirilmesini doğru bulmuyorum fakat bunu sosyal medya aracılığıyla topluma yansıtırsanız elbette insanlar eleştirme hakkını kendinde bulup hayatlarınızı yargılayacaktır tıpkı şu an da benim yaptığım gibi. Ne zaman bu kadın yakın arkadaşı Büşra ile story atsa veya videoya Büşra da dahil olsa büşranın tuhaf aşırı uçuk rahat tavırlarından mıdır bilmiyorum ama bana hiç de özenilecek bir hayat yaşamadığı, göründüğünden daha gri bir hayatın içinde yaşadığı hissi uyandırıyor.

2 saat önce

4417. Solda duygu o. başlığını gördükçe yazasim geliyor :D flormar tarzı markalar niye urun gönderiyor acaba bu kıza ? Videosunda bariz diğer markaların yaninda aşağılıyor, eziyor, bakmadan fırlatıyor. Yuksek fiyatlı markaları da kullanmadan tanıtıyor ama flormar, golden rose a kıyasla bir- iki cümle söylüyor. Aslında ici gidiyor da cool olacak iste. Çünkü youtube olmasa o ürünleri alacak bir mesleği yok. Neyse markalar hala bu tavra karsi urun yolladıkları için her sey müstehak . Trendyol olayına gelince duygu herhalde bi chanel olsa boyle yapmazdı. Tek günde çıkarmış videoyu. Markalar da ezilmekten bıkmadı duygu özaslan a karşı. Sanki karşılarında moda ve makyaj uzmanı var gibi duygu ya taparlarsa sonuç bu olur. Habire sponsor yapıyorlar. Trendyol da haketti o yüzden bunu.sonuç olarak bunlara hediye yollayan markaların tümü ve sponsor olan markaların tumu suçlu, duygu da bu basit isleri yarim yamalak yaptığı için suçlu. Youtube olmasa markalar bunların yüzüne bakmazdı. O nedenle bu bilgisiz youtuberların egolarından gına geldi artık. Şunlara bu önemi veren, bu noktaya getiren tüm firmalar kotu davranilmayi hakediyor. Ah o ergen kitlesi .

bugün 02:15

4416. Hakkında duygularımın devamlı değiştiği youtuber. bir dönem sempati besliyorum bir dönem aşırı yapay geliyor. Ancak burada negatif eleştiri olarak yazılmış birçok iletideki ortak nokta olan high end ürünleri sevmesi övmesi vs bu kısma katılmamak elde değil gerçekten. evet bence de daha geniş bir ürün skalası olmalı ve uygun fiyatlı ürünlere uzaydan gelmiş gibi tavırlar içine girmemeli. 

dün 23:14


4415. (yazar: Frambuaz Kiz)’ a kızmışsınız ama ben de kendisine katılıyorum, kusura bakmayın da bu kız hergün instagrama fotoğraf story atmıyor mu? Zaten tek işi bu değil mi? (Ama belli ki onu bile çok da önemsemiyor ki 1 hafta bayıldaaam dediği kıyafetleri zahmet edip gerçekçi olsun diye giyemedi bile)

bir toplantıya gittiğinde gittiği yerin dekorasyonu önünde bir güzel boydan fotoğraf çektirmiyor mu? Çekimi olduğunda “öfff çık yırılduam” temalı çeneden çekim ama kıyafetinin de çoğu zaman göründüğü bir fotoğraf paylaşmıyor mu? E arkadaşlarıyla çıktığında önündeki yemeği ile yedim içtim kombini yapmıyor mu?

 birinde bile bu trendyol kombinlerini görüyor muyuz? Yooo... giyinip giyinip aynanın karşısında 1 günde halletmiş işte, büyük ihtimal yaptığı işbirliği 1 haftalık kombinleri göstermesi üzerine parayı dökmüş belli. Eee? Nesini eksliyorsunuz? Görmediğiniz bir şeyin neden ve nesini savunuyorsunuz? Siz fangarl’lerine özel attığı storyler var herhalde, öyleyse görmek isteriz...

 Not: hadi bunu da eksileyin, nasılsa izlendirme bile kazandırmıyorum bu kıza kafam rahat.

dün 08:31 dün 08:42

4414. kendisine “full hd film cehennemi’”nden film seyretmeyi hiç yakıştıramadığım yutubır. shsjsjdjfkfjkd

ilgili medya:
1
dün 00:05

4413. Tulu'nun kendisine, doğum gününde hediye olarak aldığı (link: https://youtu.be/7_2i4RjyAZ4 2.08'de görebilirsiniz) topuklu ayakkabıları dolap hesabindan 250 tl'ye satan youtuber.

Rezalet puanim: 10/10.(gizlinot: Ahahsgdhdgdhhd şaka gibi)

20 ekim 21:32 20 ekim 21:34

4412. Son instagram storylerinde ne döndüğüne anlam veremediğim kızımız

ilgili medya:
2
20 ekim 18:11


4411. son videosuna anlam veremediğim youtuber.

bütün kombinlerini çektiği saatler aynı saatler (gizlinot: pencere görünüyor dikkat ederseniz hep aynı saatler gibi) olduğu için hepsini giyinip giyinip tek günde mi çekmiş acaba diye düşünmekteyim.

ama hayır yani bugün şuraya gidicem bugün şununla toplantım var tarzı manyakça cümleler uydurmaz da diyorum, o kadar sıyırmamıştır kafayı sosyal medyayla.

belki de ajandası vardır, haftası planlıdır, ne giyeceğini bir haftalık planlayıp tek günde de çekmiş olabilir.

bilemiyorum altan. 

edit: eksiliyorsunuz fakat ben storylerini izliyorum ve hiçbirini üzerinde görmedim daha önce? giyse görünmez miydi bir düşünün isterseniz

19 ekim 23:31 20 ekim 18:49

4410. Ne kadar bu işten para kazandığını bilsem de, bu kızın evin içinde süslenip püslenip duvarın önüne geçip fotoğraf çekilmesi çok komik geliyor bana ya, eski evinde de balkonda yapardı bu işi, ne bileyim kendi evimde böyle birini düşünüyorum da değişik yani :D

19 ekim 19:36

4409. beyaz ten sevdasına bronzlaşırım diye yazın kaçak göçek denize giren, teninin 3 ton açığı fondöten kullanan, yüzündeki net beyazlığı götürür diye allık, bronzer kullanmayan(gizlinot: full makyaj takılmasına rağmen) nice sosyopatlar biliyorum ya emin misiniz gerçekten duygu'nun beyaz ten sevdalısı olduğuna? bronzerını mı eksik ediyor, teninden açık tonlarda fondöten mi kullanıyor? cildine oturan doğal görünen makyajlarının sırrı demek ki bu: ten-fondöten uyumu. kız sanki bana sokakta yürürken "ben beyaz tenliyim" diyor ake. fondöten deniyor "açık oldu, koyu oldu" diyor yani. bu. faceandbodynin whiteını mı kullanıyor? beyaz ten sevdalısı biri kullandığı ürünlerle yüzünü daha da beyazlaştırır diye biliyorum ben çünkü? macin yazdığı nc10un derdini de duygu çekiyor valla ne diyim ben size artık.

offf saçları hakkaten aşşşırı kötü ama. alaturkalaştırdı resmen ya. yaşlandırdı. eski saçları çok daha elegan duruyordu kesinlikle. umarım bir daha yaptırmaz brushlight mıdır nedir ondan.

neyse o son raisa vanessa elbisesi ne hoş yaa valla efffso görünüyordu. çok beğendim.

19 ekim 08:08