sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4611)
 • medya (279)

4611. Kuru ciltli bir insan olmadığı için cildinde meydana gelen soyulmayla ilgili attığı storylerin meaili: “her zamanki kış şartları işte, cildim normalde kış soğuğuna böyle reaksiyon göstermez e ben de Alpler’e taşınmadığıma göre cildimde meydana gelen bu soyulma durumu soğuktan olamaz herhalde dimi?” (Kendisinin avukatlığından  sonra çeviri işleri de tarafımdan gerçekleştirilecektir. fyi.)

bu kadar basit ve düz. bilale anlatır gibi anlatmasını istiyorsunuz. anlatmayınca da prenses oluyor kız. hava şartlarının cilde etkisiyle ilgili bilgisi de vardır eminim. Gereksiz yükselmeyin ya.

dün 23:22

4610. YouTuber.

Duygu’yu öyle sürekli izleyip takip etmem, canım sıkıldığında falan açıp izlerdim. Yarısına gelmeden tahammül sınırımı aştığı için kapatırdım. Geçenki “yorumlar makyajımı düzeltiyor” gibi bir videosundan sonra bende tamamen bitti. Ben yaptın duygu ya? Eleştirilmek istemiyorsan neden böyle bir işe soyundan en başından beri. Küfüre, hakarete ben de karşıyım fakat bu tür yorumlara sinirlenip böyle video çekmen kendi ayağına sıkmak gibi bir şey. Tabii ben izlemiyorum diye kariyeri bitecek değil. Umarım kemik izleyicilerine çok daha iyi içerikler sunar. En azından bu kadar rezil etmesin kendini.

dün 22:43

4609. cildim kurudu diye ağladığı paylaşımları gördüm, kendisi kuru ciltli biri olsa evden dışarı çıkamayacak herhalde. bir gıdım yeri soyuldu diye bin tane şey yapmış cildine. ne bir tahriş var ne bir alerji, sadece küçücük cilt kuruluğu pütürlüğü falan var. allah başka dert vermesin, en küçük şeye böyle panikliyorsa çekilecek gibi değil. kuru ciltli olduğum için sinir geldi buna mı ağlıyor diye. prenses hareketlere gelemiyormuşum cidden, sakinleşeyim.

edit: dün paylaşımında şey diyordu "kutuplarda vs yaşamıyorum sonuçta ne kuruması yha ofhh" tarzı bir şey dedi. ocak ayındayız? 1 derece olduğu oluyor? hava soğuk yani? neden kazak ve mont giyiyoruz acaba? sadece kutuplarda yaşayan insanların mı cildi kuruyabiliyor? cildinin *birazcık* kurumasının nedeni ocak ayında olmamız olabilir gayet? cidden kim katlanabiliyor bu insanlara?

dün 22:39 dün 22:45

4608. çok güzelsin çok başarılısın ama lütfen videolarda yapmacık gülme. etrafa çok eğleniyorum havası vermene gerek yok zaten olduğun gibi iyisin. yalvarırım elinle ağzını kapata kapata samimiyetsizce gülme yalvarırım.

dün 21:31

4607. Haftada üç video olayına geri dönse keşke. Daha "içine sinen" videolar için video sayısını azaltmasına gerek yoktu bence. Kaldı ki bu vaadi de biraz şov buluyorum açıkçası. Öyle inanılmaz bir değişim yok videolarında.

dün 20:07

4606. Duygu ilk dönemlerinde youtubedayken o uzun saçlarıyla belirgin yüz hatlarıyla baya ilgi çekiciydi şimdi de güzel kız bir şey diyemem allah var yukarda ama benim kendimde dahil olmak üzere kadınlarda sevmediğim ara boy saç! Çok manasız bir şekilde beğenmiyorum sinir bozuyo. Uzun saçlıyken lolita lolitaydı. Şimdi bugün ki storylerini izledimde sıradışı gelmiyor bana kız yaşlandın mı diyeceğim ama ilk önce dönüp kendime bakayım. Neyse işin özü bu işe kafa yoran meslek haline getiren youtube çöplüğünde parlayan hanımkızımız ama bence kezbanlık sınırına yaklaşmadan saçlar uzasın daha genç havalı duruyor yada bugün bana çökmüş gibi geldi yada herneyse.. ayıp mı ettin acaba böyle şeyler diyerek ama walla uyuzluğuna değil kendisini gördükçe eski tarzı daha iyiydi diye kıyaslama yapmaktan kendimi alamıyorumm sorry!

15 ocak 23:07

4605. Aslında ne kadar ucuz ve banel olduğunu göstermiştir. Tesadüfen eleştirilere cevap verip, kendini rezil ettiği ve insanları ezdiği o korkunç videoya denk geldim. Bayılanlar dönüp bi daha düşünsün. İnanılmaz avam bi kadınmış. Güzelliği keşke dışta değil içinde de olsaymış. Tam bir fiyasko. Egosal sorunlarını belki destek alarak çözebilirdi. Her eleştiriyi yıkıcı algılamak da normal bi durum değil. İğrenç bi videoydu. Sonunda da kendinizden bi parça bulabilirsiniz vs. demiş. Kusura bakma küstah kadın. Senden hiçbi şey bulamam. Başkası adına utanmayı doruklarına kadar yaşıyorum şu an. 

15 ocak 18:53

4604. kendisine renee clinic'de bir seans hydrafacial ve beauty omelette markasının 4685453 liralık kremini öneriyorum

çünkü kankalık bugünler içindir bilirsiniz adsfasfg

15 ocak 16:55

4603. Duygu gibi aldığı nefesi paraya çevirmek için efor sarfeden bir youtuber yüzünün soyulduğunu söylüyor, tavsiye istiyorsa muhtemelen bir cilt bakım markası ile işbirliği yapmıştır ve yakında ürünün ne kadar iyi geldiğine dair reklam yapacak demektir. Belki günahını alıyorumdur ama bu "youtuber" tayfasına olan güvenim bu kadar işte. Özellikle Duygu Özaslan ve türevlerine...

15 ocak 16:06 15 ocak 16:07

4602. yüzü soyuluyorsa demek ki kullandığı ürünler bir işe yaramamış ya da alerji yapmış.göz var izan var bizde de hafıza var.tüm youtuber tayfası video çekiyor 'bunu kullanıyorum çok iyi geldi, maske ,krem vs çok çok iyi alın' diyor sonra 1-2 gün geçiyor ve story de: 'yüzüm çok kötü çok solgunum ,bakın şurada sivilcem var' deyip tüm ürünleri çürütüyor.e alır mıyız? almayız.

15 ocak 14:55