girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4162)
  • medya (260)

4162. belki çoğu insan bu yazacaklarıma katılmayacak ama gerçekten merak ettiğim birkaç şeye değinmeden geçemeyeceğim.

hiçbir zaman duygu özaslan'ın neden bu kadar göklere çıkartıldığını anlamadım.

inanılmaz derecede iyi makyaj mı yapıyor? hayır, kullandığı o birbirinden kaliteli malzemelerle hiç makyajdan anlamayan birisi de deneye yanıla nispeten güzel makyaj yapmayı öğrenebilir ki zaten makyaj tarz meselesidir. göreceli bir kavramdır, sana hitap eden bana etmeyebilir.

peki mükemmel derecede iyi mi giyiniyor? bir tarzı yok diyemem ancak modayla ilgilenen, birkaç dergi karıştıran, bu işi meslek edinmiş her insan kadar giyiniyor bence. üzerinde şok olduğum, zor parçaları bir araya getirerek sentez yarattığını düşündüğüm hiçbir kıyafet göremedim.

diğer youtuberlardan çok mu farklı? hemen hemen hepsi aynı şeyleri yapıyor. trendyol, morhipo, defacto vs. gibi şu an adını hatırlayamayacağım birçok mağazadan sponsorlu reklamlar, pahalı ürünlerle-uygun fiyatlı ürünlerle çekilen makyajlar, gidilen festivaller, seyehatler, tatiller, yenen yemekler... ne yapabilirler ki zaten uzaya mı çıksınlar? hayır, kastettiğim bu değil. söylemeye çalıştığım şey, farklı olan hiçbir şeyin olmaması.

son olarak estetik yaptırmadıysa bile takipçileriyle dalga geçercesine ''kendiniz çalıp kendiniz oynuyosunuz, çok gülüyorum'' şeklinde insanları aptal yerine koymasına şaşırdığımı söyleyerek yazımı sonlandırıyorum.

bugün 02:12

4161. Ülkenin en avrupai en batı özentisi olarak eleştirilen, kah boynuna chanel kurdelesi bağlayan kah iskandinav beyazlığını rooftopında tanned etmeye çalışan youtuberı olarak....kendisi bu akşam instastoryde kısır tarifi verip yine hepimize in your face bitches demiştir :d

dün 23:11

4160. İlk mac ürününü 5 sene önce,23 yaşında almış, fakat şimdi beğenmediği high end ürünlere burun kıvırıp dolu dolu atıcak duruma gelmiş,bunu biz yaptık sanırım... son bitenler videosunu belki bir şey önerir diye açtım izledim,ama o dopdolu ürünleri attıkça benim içim acıdı. ÖZellikle 3 adet yarısı dolu maybelline age rewind kapatıcı attı hijyenik değil diye. Halbuki Türkiye'de satışı yokken her videosunda ballandıra ballandıra kullanıyordu, hijyenik olmadığını üç yıl sonra mı anladın duygu? Bir de o süngerleri koparıp kullanmak hiç mi aklına gelmedi bilmiyorum. Nasıl bir müsriflik,sana bunu yapan hayat bizi tüketmiyoruz kampanyasına sürüklüyor...

17 ağustos 21:14 17 ağustos 21:57


4159. Düzenli olarak her gün girip baktığım başlık. Nasıl bu kadar sevilmeyip hakkında bu kadar girdi yazılıyor anlamıyorum. Kadın girip okusa bu başlığı belki kendi hakkında bilmediği şeyler öğrenir. Fakat hayatı bu kadar girdi girilmeye çok müsait. Sürekli bir şekilde gündemde kalmayı başarıyor özellikle şu silikon konusunda okudukça benim bile içime fenalık geliyordu ama o bunu tabiki kendi çıkarına kullandı bir hafta kadar insanlar bunu konuştu en sonunda da merak edip videosunu izledi. Hatta bazıları Duygu hayır yaptırmadım dese bile inanmadı. Akıllı kadın aslında.

17 ağustos 21:08

4158. bitenler videosunu izliyordum, zamaninda cok sevdigi turkiye’de yokken gelmesi icin yalvardigi maybelline age rewind kapaticiyi hijyenik olmadigi gerekcesiyle daha yarisi doluyken atti. aklima su geldi, ayni formda tom ford’un da kapaticisi var. tom ford’u kullansaydi da ayni yorumu yaparak, daha yarisi doluyken atar miydi merak ettim. 

17 ağustos 20:40

4157. Oooo “chanelle işbirliği çekimi yapıyoruz” fotosu gelmiş. Yakışıııır, duygu yapmayacak da kim yapacak zaten.

Edit: düşündüm de dergi çekimi falan da olabilir aslında dndndnnd

ilgili medya:
2
17 ağustos 14:51 17 ağustos 14:53

4156. Valla düzenli olarak video yüklemesini, içerik üretmesini gerçekten takdir ediyorum.

Bu ara daha çok sevmeye başladım.

Helal sana kız aynen devam .

16 ağustos 16:14


4155. hala ağzını şaplata şaplata video çekiyo mu diye merak ettiğim ama izlemeye cesaret edemediğim youtuber kişisi

14 ağustos 11:03

4154. Estetik yaptırmayan fenomenler ;

1- Şeyma Subaşı

2 - Duygu Özaslan 

(İroni içerdiğini anlamayıp beğenmediyseniz eğer saygı duyarım tam tersiyse bu beni üzer.)

14 ağustos 07:34 14 ağustos 09:50

4153. son caption bükücü clueless

ilgili medya:
1
13 ağustos 23:53