girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4193)
  • medya (258)

4193. hala ağzını şaplata şaplata video çekiyo mu diye merak ettiğim ama izlemeye cesaret edemediğim youtuber kişisi

dün 11:03

4192. Estetik yaptırmayan fenomenler ;

1- Şeyma Subaşı

2 - Duygu Özaslan 

(İroni içerdiğini anlamayıp beğenmediyseniz eğer saygı duyarım tam tersiyse bu beni üzer.)

dün 07:34 dün 09:50

4191. son caption bükücü clueless

ilgili medya:
1
13 ağustos 23:53


4190. Muhtemelen eksi linci yiyeceğim bir girdiye başlıyorum.

Duygu'yu en son ne zaman izlediğime baktım ve 8 ay önce izlemişim. 

Geçen gün makyaj çantamı yeniden oluştursaydım temalı iki videosunu gördüm instagram aracılığıyla. Faydalı olabilir diye düşünerek izledim. Hiçbir şey değişmemiş. Aynı şımarıklık, ağzını yayarak konuşma, ne dediği anlaşılmama. Favorileri de neredeyse hiç değişmemiş. Kanalını ilk açtığından beri favorileri aynı resmen. Tbs bronzer, mufe hd stick fondöten, benefit roller lash... aklıma gelenler bunlar. Bedava gelmedikçe yeni ürün denemediği için böyle olabilir.

Videolar da çok özensiz. Dümdüz çekip koymuş. Bir düzenleme, özen yok. İnsan ürünlerin adını ekrana yazar daha özenli olması için. Hadi o çok şart değil de bari bi swatch yap, yakın çekim görüntüsü ekle. Bunları yapan çok fazla youtuber var, videolarına daha çok özen gösteren.

Kaostan beslendiği için 1m oldu.

Buradaki yorumlardan gördüğüm kadarıyla beyaz ten muhabbetini de hala devam ettiriyor. 

Kelime haznesi toplam 10 olan, şımarık, özensiz videolar çeken, sürekli başkalarını kopyalayan, kaostan beslenerek büyüyen biri. Saygı duymuyorum. Aylar sonra bu iki videoyu izlediğime de pişman oldum. Her yerden engelleyeyim de kurtulayım artık. 

13 ağustos 17:50

4189. köpeğim makyajımı seçiyor diye video çekmiş, çok sevimli olmuş. yemin ederim kanalım olsa tam benim yapacağım iş. öyle manasız ama her şeye köpeğini karıştırmak. kendisi yine iyi dayanıyor benim kanalım olsa bir süre sonra köpeğim ve ben kanalına evrilirdi. bakın köpeğim nasıl yürüyor bakın köpeğim nasıl kafasını patilerinin arasına alıp uyuyor videolarıyla beş aboneyle yoluma devam ederdim.

13 ağustos 17:43

4188. 6 senedir yasmin kullanıyorum. Herhangi bir rahatsızlığım, kistim, hormonal sorunum yok. Her sene 3-5 ay kadar ara verip(gizlinot: bir kere 2 yıl ara vermiştim) yine testlerimi yaptırıp öyle devam ediyorum. Yasmin kaynınızın eniştesinin tüm vücudunu şişirmiş olabilir ama bende sadece memede şişkinlik yapıyor. Duygu’nun iştahını açmış, bende tam tersi iştah kesiyor. Mide bulantısı yaşayan oluyo bende hiç olmadı. Tüy problemi yaşayanlar da var, onu da yaşamadım. 6 senedir memelerimi 1 beden oynatıyor ama, farkı ara verdiğim dönemde görüyorum. her ilaç herkeste aynı etkiyi göstermez, duygu’nun iştahı da açılmış mis gibi olmuş. Zapzayıf hâlini de çok beğeniyordum, bu normal-zayıf hâli de iyi oldu. Vücudun diğer bölgelerinde şişkinlik olmayabilir, ben küçük meme büyük popo severim, ilaç inadına yapar gibi mememi şişirip geri kalan yerlere dokunmuyor. 

12 ağustos 10:00 dün 11:36

4187. göğüsleri ilaçtan büyümüştür arkadaşlar silikonluk bir durumu yok. sütyensiz o kadar dik olmasının nedeni de göğüs bantlarıdır, internette aratırsanız bulursunuz. ben de kullanıyorum arada ve aynı sonuç amme hizmeti yapayım :)

11 ağustos 19:28


4186. duyguyu daha önce eleştirdiğim girdiler yazdım ancak şu estetik muhabbeti çok sıktı bence. zamanında annem memelerini yaptırdığında en azından 4-5 gün hastanede yattı tabi onunki daha ağır bir ameliyattı ancak bu kızın en azından 24 saat hiç story atmadan bunu gizlemeye çalışması falan bana mantıklı gelmiyor. danlanın mide ameliyatı nasıl anında ifşa olduysa bu da olurdu. ha göğüslerine bıcak altına yatmadan yapabilceği bir şey varsa bilemiyorum.

11 ağustos 16:42

4185. ben de açıkçası silikon olduğunu düşünüyorum. kesinlikle doğallık meraklısı bi insan değilim silikonsa da güzel olmuş yani ama bunu inkar etmek bana saçma geliyo.

11 ağustos 16:24

4184. Yercekimi kanununa göğüs germiş, graviteyi yerle bir etmiş aslan yürekli duygu ozaslan olarak anılacaktır bundan sonra kendisi

11 ağustos 16:21