girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4260)
  • medya (262)

4260. Süt ve süt ürünlerini mümkün olduğunca kullanmayı bıraktığını açıklayan YouTuber. Süt, herhangi bir alerjisi bulunmadığı sürece bir insana neden zarar versin ki? Ben biraz eski kafalıyım bu konularda; yeni yeni icatlar çıkarmayın yahu.

az önce

4259. sapığının geri döndüğünü ve onu hâlâ engellemediğimi fark etmemi sağlamış kişi, sağolsun varolsun, bir hatayı düzeltiyorum sayesinde.

8 dk önce

4258. Kağnışmasındağn hoğşlağnmadığığm youtuber.

dün 23:41


4257. yakında yapacağı dolap işbirliğinden dolayı, artık az alışveriş yapıcam, eskilerimi satıyorum (mininal olucam vs.), değerlendiriyorum ikinci el alıcam kafalarına giren ve baya da oltaya balık yakalayan (gbkz: reklam oyuncusu). Son 2 videosunun üst üste reklam olması, arada gizli arada gerçek olması da cabası.

Bu arada sürekli yaptığı trendyol, nike, dolap kaydır kaydır gitleri çok yenilikçi, başarılı, zihin açıcı değil mi sizce de?

bir (gbkz: do) vardı, noldu o do. çok başarılı, harika, mükemmel. (yerseniz)

dün 23:26

4256. Tasarruf yapma iddiasına bir de ben cevap ekliyorum, arttırıyorum. Hedef kitlesi orta ve üst orta kitle olduğundan, ve krizin sağlam vuracağı kitle de bunlar olduğundan, empati kurgusu oluşturdu. Zira pazarlamanın en temel öğelerinden biri, hedef kitlenin empati kurmasını sağlamak. Bizlerin de reklamlardan ziyade youtuberlar tarafından yönlendirilmemizin en büyük sebebi de bu bence. Empati. Bu bağ koptuğu zaman, ne önerirse önersin ilgi çekmiyor veya bir ihtiyaçmış gibi gelmiyor.

Hatta bunu o kadar iyi başarıyorlar ki bazen bizlerin sadece tüketici olduğunu, bir ürün alırken f/p oranına bakmanın önemini unutup onları kolluyoruz. Pahalıyı, kaliteli olmayanı, güzel sonuç vermeyeni önerse bile, kurulan bu yanlış empati yüzünden doğru karar veremiyoruz.

dün 23:21 dün 23:34

4255. son dediklerini krizden degil, gittikce artan marka takintisi yuzundendir. saf olmayalim lutfen

dün 22:46

4254. Ekonomik krizin yarattığı vurgunun kendisine kadar uzandığını son videosundaki "Artık az alışveriş yapacağım, iki tane jeanim olsun bir tane siyah jeanim olsun ve 5-10 sene giyeyim istiyorum" sözleriyle belli eden sansasyonel youtuber.

dün 22:43 dün 22:43


4253. Sponsorluk içeren Videoları hiç mi hiç ilgimi çekmiyor, izleyesim gelmiyor resmen. belirtmesi tabiki hoşuma gidiyor.

dün 20:31

4252. Geçen gün storyde ‘saçlarım için yeni bi ürün deniyorum’ dediğinde hah dedim yeni bir ürün çıkıyor vee yanılmamışım bugünde storyde ürünü paylaşmış. Hiç şaşırmadım.

dün 19:22

4251. çok gündeme geldiği için burda bir videosunu izleyeyeyim dedim: karşıma okula dönüş videosu çıktı. "üniversiteler ne zaman açılıyor bilemedim.. internete bulamadım... sanırım her okul farklı" ifadeleri beni benden aldı. neyse devam edeyim kıyafetlere bakayım dedim, kırmızı mont, kot mont, kareli ceketler filan işte. her yerde olan kıyafetler zaten. kombinlerini de beğenmedim zaten. bir numarası yok bence.

dün 12:37