girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4416)
  • medya (265)

4416. kendisini ya da başka göz önünde olan birini, bir ünlüyü sevebilirsiniz. sevmeyebilirsiniz de... ama olumlu ya da olumsuz bu hisleriniz etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi etkiliyor, günlük hayatınızda yer kaplıyorsa bence orada sağlıklı olmayan bir durum var. ben duygu'yu severim. sevdiğim, internette hakkında trollük yaptığım ünlüler de var. sevmediğim ve haterlık kasarak başkalarını kızdırmayı sevdiğim ünlüler de var... ama twitter, youtube ya da süslü sözlük sekmesini kapattığım an hiçbirinin hayatımda yeri yok. teyze teyze diye saldırmayı biliyonuz, alın size teyze tavsiyesi: eğer hiç tanımadığınız biri günlük yaşamınızı etkiliyorsa lütfen kendinize bi "dur" deyin. bu nedir yaff (girdi: 904261)

edit: tek cümlem yok "yardım al" dediğim. aha girdim yukarda, düzeltmedim ana paragrafı. yazmadığım şey için 45 paragraf yardırmış. ya okuması olmayan gelmesin şu siteye lütfen ya aksjdhf

anasıyla hiç tanımadığı duygu yüzünden kavga edip rüyalarında görmesi normal. benim ünlüleri internet eğlencesi olarak kullanıp interneti kapatınca normal hayatıma dönmem tuhaf ve ikiyüzlü. demagoji dersi de gelmiş zaten: atatürk'ten girmiş, tarkan'dan çıkmış. oy anam oyyy. neyse hata bende böyle takıntılı insanla uğraşılmaz.

edit 2: e ama silmiş :( neyse ki bende vardı: (link: https://s1.eksiup.com/59a90c19d560.jpg part 1) (link: https://s1.eksiup.com/b3cb07157893.jpg part 2)

dün 10:12 dün 11:54

4415. başlığına yazılan girdileri okudukça, herr ama her seferinde gözümün önünde hep aynı söz büyük harflerle, led ışıklı bir tabela şeklinde beliren instagramer.o söz, evet: it ürür kervan yürür.

dün 09:13

4414. Hiç olmazsa işini disiplinli yapıyor, özeniyor vs diyenler için söylüyorum, geçenlerde patrick star'ın makyajını yapıyorum demiş ama üç kuruş (milyon tl lik evde oturan birine göre öyle) verip kat von d fondoteni almamış, mac fondoten kullanmış.

yine buna benzer bir videoda, makyajını taklit ettiği youtuberin kullandığı ürünlerin bir çoğu Türkiye'de satılmasına rağmen almamış, elinde ne varsa onu kullanmış. şimdi diyeceksiniz bir kere kullanacagı için almamıştır vs..

Madem bu türde bir video çekecekse elini azıcık cebine atması lazim bence. Kullansın veya kullanmasın, işim budur diyorsa almak zorunda.

yine bir süslü farketmiş,iki video önce aşırı seviyorum asla vermem,sürekli giyiyorum dedigi ayakkabıları satışa cıkarmış vs. Sürekli kendiyle çelişiyor. Bunların farkedileceğini anlayamiyor mu? İnsanları aptal yerine koymak bu biraz.

İşini Ciddiyetle falan yaptığını düşünmüyorum. ne çeksem izlenir kafasında kendisi.

Ayrıca şu anki kilosundan 8-10 kilo fazla olsaydı moda-giyim alanındaki firmaların (trendyol vs) kendisiyle asla çalışmayacağına neredeyse eminim. Bu konuda yeteneğinin,popülerliğinin falan degil İnce fiziğinin ekmeğini yiyiyor kimse kusura bakmasin. 

Ha bir de;  bir aralar adını hatırlayamadığım bir hanımefendiyle mukbang yapmaya calısıp yapamadıkları videodan sonra da yediklerinin hepsini kustuğuna eminim. Söyleyemiştim içimde kalmıştı.  

And içtim eksi çılgını olmaya..

dün 01:35


4413. kendisi hakkındaki tüm tartışmalar bir yana, fotoğraflarda asla gülmemesi ve sımsıkı topuzu beni çok geren youtuber.

22 ekim 23:24

4412. Bence duygu’nun youtube olmasa da bir meseleğe ihtiyacı kalmadı korkusunun o olduğunu hiç sanmam eğer birikim yaptıysa zengin olmuştur faiz de yer, (işletemeyecek bkz:do) ama o ikoncanlarla takılacak kadar hızlı olamazdı o ayrı. Maalesef birde markalar kendisini kötüleyen birine de ürün göndererek “reklamlarını” yapıyorlar gibi insanlara. Şöyle ki bu küçük gören duyguya hala daha ürün gönderen markaları da almayı reddetseydik... off ama o zaman malesef sektörde marka kalmıyor  :/   Tanım: saçları hızlı uzayan ve çok fazla “markalardan gelenler”i olan youtuber

22 ekim 19:39 22 ekim 19:41

4411. Kendisini tanımadığım için seviyorum/sevmiyorum diyemeyeceğim. Hazırladığı içeriklerin bazılarını seviyorum. Vloglarından ziyade benimle hazırlanın videolarını izliyorum, çünkü makyaj konusunda zevklerimiz örtüşüyor. Ten rengimiz birebir uyuyor, önerdiği çoğu allık ve bronzer'dan gönlüm rahat alabiliyorum. Sisteme oturmuş videolarını seviyorum, haftada 3 gün ürettiği içerikleri düzenli takip ettiğim oluyor.

Fakat tüm bunların ötesinde kendisinin sektördeki en vizyoner insan olduğunu düşünüyorum. Öyle veya böyle bu işi getirdiği yer takdire şayan. Şu an durduğu yer, çalıştığı markalar, kazandığı para ve kendine kurduğu hayat, tüm bunları 30 yaşından önce yapması gerçekten benim takdir ettiğim birşey. Youtube dünyasının en fazla hırpalanan (youtube yorumları olsun, instagram foto altı yorumları olsun) insanı olmasına rağmen durduğu yerin sağlam olmasını ve çok nadir bu yorumlarla muhatap olmasını takdir ediyorum. Özel hayatını bir şekilde bu hırpanilikten koruyabilmesini de. Sokaktan sahiplendiği köpeğine ve diğer hayvanlara olan sevgisini samimi buluyorum.

Bu yorumu eksileyecekler olabilir, üzgünüm ama "biz o kadar üniversite okuyup kendimizi paraladık, ofislerde 9-6 çalışıyoruz, o bizim izlemelerimizle para kazanıyor" serzenişinizi mantıksız buluyorum. Ben de aynı şekilde çalışıyorum, bu Duygu veya sektörün diğer isimlerinden nefret etmeme sebep olamaz. Kimse kimsenin elinden fotoğraf makinesini, kamerayı alıp "sen çekme" demiyor, çok isteyen herkes youtuber olabilir, bkz telefonuyla çektiği bim alışverişleriyle fenomen olan Banu Berberoğlu. Evet içeriklerinin kalitesi tartışılır, ama o başka bir başlığın konusu. Bu iş fırsatları önceden görüp tamamen istemekle, kendini vermekle alakalı. Bu yüzden bazı insanlar girişimci oluyor, bazıları olamıyor. Ben Duygu'nun sabrını ve çalışkanlığını beğeniyorum. Bu yönüyle her kadına örnek olmalı.

22 ekim 13:00 22 ekim 13:02

4410. trendyol reklamı videosunda ben de kıyafetleri aynı gün çekip giydiğini düşünüyorum fankılabı olarak. reklam videosu sonuçta, haftalık gibi gösteren bi senaryo uydurmuş bence. başkalarının da işaret ettiği gibi, hiçbir kombini sosyal medya hesaplarında görmedik, ne giyse farklı günlerde de olsa en az 3 poz atıyor normalde.

kıyafetler de çok kötüydü, onu da söylemeden kapatmıyım bu girdiyi asjdkhfs

22 ekim 11:38 22 ekim 11:43


4409. Solda duygu o. başlığını gördükçe yazasim geliyor :D flormar tarzı markalar niye urun gönderiyor acaba bu kıza ? Videosunda bariz diğer markaların yaninda aşağılıyor, eziyor, bakmadan fırlatıyor. Yuksek fiyatlı markaları da kullanmadan tanıtıyor ama flormar, golden rose a kıyasla bir- iki cümle söylüyor. Aslında ici gidiyor da cool olacak iste. Çünkü youtube olmasa o ürünleri alacak bir mesleği yok. Neyse markalar hala bu tavra karsi urun yolladıkları için her sey müstehak . Trendyol olayına gelince duygu herhalde bi chanel olsa boyle yapmazdı. Tek günde çıkarmış videoyu. Markalar da ezilmekten bıkmadı duygu özaslan a karşı. Sanki karşılarında moda ve makyaj uzmanı var gibi duygu ya taparlarsa sonuç bu olur. Habire sponsor yapıyorlar. Trendyol da haketti o yüzden bunu.sonuç olarak bunlara hediye yollayan markaların tümü ve sponsor olan markaların tumu suçlu, duygu da bu basit isleri yarim yamalak yaptığı için suçlu. Youtube olmasa markalar bunların yüzüne bakmazdı. O nedenle bu bilgisiz youtuberların egolarından gına geldi artık. Şunlara bu önemi veren, bu noktaya getiren tüm firmalar kotu davranilmayi hakediyor. Ah o ergen kitlesi .

not :D danla ve duygu ya ürün yollamayan markalar : rival de loop :D bu gidişle sadece ondan alacam note falan da var herhalde . :D

not: trendyol için çektiği videodaki senaryolara da ayrı ayrı güldüm.:D her gün dolu dolu maşallah bazen o kadar zorlama ki :D bak sen trendyoldan seçtiği elbiseye uygun bir parti varmış. bu elbise biraz fazla ama partinin konsepti olarak biraz fazla olmaya karar verilmiş diyor :D biraz yaratıcılık . sırf uydurma hikayelerinden bile anlaşılır :D

22 ekim 02:15 dün 03:49

4408. Hakkında duygularımın devamlı değiştiği youtuber. bir dönem sempati besliyorum bir dönem aşırı yapay geliyor. Ancak burada negatif eleştiri olarak yazılmış birçok iletideki ortak nokta olan genellikle high end ürünleri sevmesi övmesi vs bu kısma katılmamak elde değil gerçekten. evet bence de daha geniş bir ürün skalası olmalı ve uygun fiyatlı ürünlere uzaydan gelmiş gibi tavırlar içine girmemeli. 

21 ekim 23:14 22 ekim 20:27

4407. (yazar: Frambuaz Kiz)’ a kızmışsınız ama ben de kendisine katılıyorum, kusura bakmayın da bu kız hergün instagrama fotoğraf story atmıyor mu? Zaten tek işi bu değil mi? (Ama belli ki onu bile çok da önemsemiyor ki 1 hafta bayıldaaam dediği kıyafetleri zahmet edip gerçekçi olsun diye giyemedi bile)

bir toplantıya gittiğinde gittiği yerin dekorasyonu önünde bir güzel boydan fotoğraf çektirmiyor mu? Çekimi olduğunda “öfff çık yırılduam” temalı çeneden çekim ama kıyafetinin de çoğu zaman göründüğü bir fotoğraf paylaşmıyor mu? E arkadaşlarıyla çıktığında önündeki yemeği ile yedim içtim kombini yapmıyor mu?

 birinde bile bu trendyol kombinlerini görüyor muyuz? Yooo... giyinip giyinip aynanın karşısında 1 günde halletmiş işte, büyük ihtimal yaptığı işbirliği 1 haftalık kombinleri göstermesi üzerine parayı dökmüş belli. Eee? Nesini eksliyorsunuz? Görmediğiniz bir şeyin neden ve nesini savunuyorsunuz? Siz fangarl’lerine özel attığı storyler var herhalde, öyleyse görmek isteriz...

 Not: hadi bunu da eksileyin, nasılsa izlendirme bile kazandırmıyorum bu kıza kafam rahat.

21 ekim 08:31 21 ekim 08:42