girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4424)
  • medya (266)

4424. süslü sözlük yazar sayımı bu başlık altında yapılıyormuş diye duydum

Lehte veya aleyhte bir yorum yapmadan gerçek sözlüğe de geçilmiyormuş 

Tanimi da yapayım da kabine girmesin

Naturel makyajlarıyla tanınan beyaz teniyle ünlü Türk YouTuber.

1 saat önce 1 saat önce

4423. kendisine “full hd film cehennemi’”nden film seyretmeyi hiç yakıştıramadığım yutubır. shsjsjdjfkfjkd

ilgili medya:
1
bugün 00:05

4422. Tulu'nun kendisine, doğum gününde hediye olarak aldığı (link: https://youtu.be/7_2i4RjyAZ4 2.08'de görebilirsiniz) topuklu ayakkabıları dolap hesabindan 250 tl'ye satan youtuber.

Rezalet puanim: 10/10.(gizlinot: Ahahsgdhdgdhhd şaka gibi)

dün 21:32 dün 21:34


4421. Son instagram storylerinde ne döndüğüne anlam veremediğim kızımız

ilgili medya:
2
dün 18:11

4420. son videosuna anlam veremediğim youtuber.

bütün kombinlerini çektiği saatler aynı saatler (gizlinot: pencere görünüyor dikkat ederseniz hep aynı saatler gibi) olduğu için hepsini giyinip giyinip tek günde mi çekmiş acaba diye düşünmekteyim.

ama hayır yani bugün şuraya gidicem bugün şununla toplantım var tarzı manyakça cümleler uydurmaz da diyorum, o kadar sıyırmamıştır kafayı sosyal medyayla.

belki de ajandası vardır, haftası planlıdır, ne giyeceğini bir haftalık planlayıp tek günde de çekmiş olabilir.

bilemiyorum altan. 

edit: eksiliyorsunuz fakat ben storylerini izliyorum ve hiçbirini üzerinde görmedim daha önce? giyse görünmez miydi bir düşünün isterseniz

19 ekim 23:31 dün 18:49

4419. Ne kadar bu işten para kazandığını bilsem de, bu kızın evin içinde süslenip püslenip duvarın önüne geçip fotoğraf çekilmesi çok komik geliyor bana ya, eski evinde de balkonda yapardı bu işi, ne bileyim kendi evimde böyle birini düşünüyorum da değişik yani :D

19 ekim 19:36

4418. beyaz ten sevdasına bronzlaşırım diye yazın kaçak göçek denize giren, teninin 3 ton açığı fondöten kullanan, yüzündeki net beyazlığı götürür diye allık, bronzer kullanmayan(gizlinot: full makyaj takılmasına rağmen) nice sosyopatlar biliyorum ya emin misiniz gerçekten duygu'nun beyaz ten sevdalısı olduğuna? bronzerını mı eksik ediyor, teninden açık tonlarda fondöten mi kullanıyor? cildine oturan doğal görünen makyajlarının sırrı demek ki bu: ten-fondöten uyumu. kız sanki bana sokakta yürürken "ben beyaz tenliyim" diyor ake. fondöten deniyor "açık oldu, koyu oldu" diyor yani. bu. faceandbodynin whiteını mı kullanıyor? beyaz ten sevdalısı biri kullandığı ürünlerle yüzünü daha da beyazlaştırır diye biliyorum ben çünkü? macin yazdığı nc10un derdini de duygu çekiyor valla ne diyim ben size artık.

offf saçları hakkaten aşşşırı kötü ama. alaturkalaştırdı resmen ya. yaşlandırdı. eski saçları çok daha elegan duruyordu kesinlikle. umarım bir daha yaptırmaz brushlight mıdır nedir ondan.

neyse o son raisa vanessa elbisesi ne hoş yaa valla efffso görünüyordu. çok beğendim.

19 ekim 08:08


4417. Süslü sözlük duygu özaslanı yerme ve ten rengi muhabbeti b a y d ı.gerçekten baydı. Kız bi şey yapmasa bile sürekli yeriliyor. Not:takipçisi değilim. (gizlinot: Yağsın eksiler allaaah)

19 ekim 08:00

4416. kız gayet beyaz tenli yani ne desin esmerim mi desin? beyaz tenli ve bundan mutlu. kullandığı ürünler gereği de ten rengini belirtmek durumunda. fondoten tenime koyu geldi dedi diye illa övündüğü anlamını mı çıkarmamız lazım? durduk yerde ben beyaz tenliyiieem  demiyo ki. ürün denerken belirtiyor. belki de bu kadar önyargıyla izlememek lazım. doğal saç rengi de açık yani koyu denemez. kız kendini seviyo, teniyle, saç rengiyle, kaşıyla gözüyle. siz de sevin esmerler esmer teniyle beyazlar beyaz teniyle mutlu olsun. yetti şu ten rengi geyiği valla. güzel de bi kız. güzele güzel diyince bi yerimiz eksilmez. karakteri için bişey diyemiyorum biz onu sadece ekranda görüyoruz neticede. eyyorlamam bu kadar skdjd. 

not: fanı değilim ama bazı girdiler ve de bazı olumlu girdilere gelen eksiler ne kadar kıskanıldığını ortaya koyuyor.

19 ekim 03:12 19 ekim 03:23

4415. sözlük yazarlarının bir kısmı tarafından şiddetle kıskanılan youtuber. ister kabul edin ister etmeyin ama bu böyle. 

19 ekim 01:04