girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4441)
  • medya (274)

4441. Victoria’s Secret makyajini bilerek kötü yaptigini dusundugum vlogger.Duygu’nun taktigi bu arada sirada konusulmak icin sacmaliyor.O göz makyajinin Victoria’s Secret makyaji ile alakasi olmadigini bilecek kadar zeki bir kiz bence 

18 kasım 21:04

4440. bir gün youtube yasaklansa bile hiçbir şey kaybetmeyecek şahıs. instagram'dan devam eder, instagram kapatılırsa başka bir platforma geçer, ama kolay kolay bitmez.

kendisinin her adımını takip etmiyorum süslü sayesinde öğreniyorum, ne sempatim ne sevgim var ama kimse kendini kandırmasın. Yaptığı işin sizin için bir meslek niteliği taşımıyor olmasının hiçbir önemi yok, son 5-6 yılda koskocaman bir sektör oluştu ve duygu da bu sektörün ilk akla gelen isimlerinden biri. Ben sabah 8'de evden çıkıp akşam 8'de yorgunluktan ölmüş bir halde eve geliyorum ve zorunlu ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar bir para kazanıyorum ve duygu benden çok daha az bir eforla çok daha iyi bir hayat sürüyor doğrudur, ama bu beni duygu'dan üstün yapmaz. Marka yüzü oluyor, işbirlikleri yapıyor, bence işini iyi de yapıyor. Bir konserle bizim hayatımız boyunca kazanamayacağımız paralar kazanan şarkıcılar, rezil sabah programlarıyla paraya para demeyen eski ünlüler, çalışanlarının emeğini sömüre sömüre zengin olan patronlar varken vizyonlu davranıp kendi kendini bir marka haline getiren ve güzel bir hayat yaşayan duygu'yu takdir ederim ancak.

Yaptığı işin de bir ofiste mesai doldurmaktan ya da araya bin tane referans koyup bir yerlere atanmaktan daha değersiz olduğunu düşünmüyorum. Elindeki imkanlarla kendini daha çok geliştirebilirdi elbette ama artık tutundu, genç yaşında gayet güzel yaşıyor, ben saygı duyuyorum çizdiği yola. 5. Yılına özel çektiği videoyu izledim. Ailesi ve arkadaşları bu youtube işini asla desteklememiş. "Kpss'ye gireceğim." Dese eminim desteklerlerdi. Bu açıdan zor olan yolu seçtiğini düşünüyorum. Keşke hepimiz sevmediğimiz işlerde ömür tüketeceğimize yapmaktan keyif aldığımız işler yapıp güzel paralar kazanabilsek.

18 kasım 17:08

4439. Ailesinin evinde arkada tatatata diye çamaşır makinesi sesiyle çektiği, “ben bu bordo ruju dudak fırçasıyla süreceğim çünkü bu renkte dudak kalemim yok” dediği videolardan bu güne gelmesini ne yalan söyleyeyim ben takdir ediyorum. Daha iyi imkanlarla başlayan niceleri tutunamadı silindi gitti sonuçta.

18 kasım 13:03


4438. İsteyen istediği kadar karşı cıkabilir ama ben de lise mezunu olmasini eleştiriyorum.

Benim annem ilkokul mezunu. ne zaman ögrenim durumunu bir yere yazması gerekse veya birisi sorsa, o yüzüne düşen gölgeyi görürüm hep. İmkanı olmadığı için okuyamamasına rağmen, ezilir büzülür her seferinde. Keşke okuyabilseydim de elimde bir mesleğim olsaydı der hep. Hayatta içinde kalan tek ukte budur.

O kızın Elinde bu kadar imkan varken herhangi bir mesleğe sahip olmaması cok yazık. Youtuber olmak influencer olmak benim gözümde bir meslek degil. Bu gün youtube kapatılsa (ki bu imkansız degil) o aldığı lüks evlerin, arabaların yıllık vergisini nasıl ödeyecegini merak ediyorum.

Kenara üç beş atıyordur herhalde ama, onlar da kurtarmaz bir yerden sonra. malum hazıra dağ dayanmaz. Şanel çanta satarak yıllarca vergi ödenmez.

Ha beni onun hayatı ilgilendirir mi asla ilgilendirmez. Fakat hiç bir meziyeti olmayan birinin genç kızlara örnek olması beni gerçekten üzüyor. Ölümüne Savunanlara da hayret ediyorum. Bu kız mı gerçekten idolünüz?  

yeni nesilin; eğitim almadan, kendini zora sokmadan, abuk subuk işlerle uğraşak cok para kazanmayı hayal etmesi, veya zengin koca bulup avmlerde, spor salonlarında gezme hayalinde olması gerçekten içler acısı. 

18 kasım 00:20

4437. Hayatımda izlediğim en kötü victoria’s secret makyajını yapmış duygu. Milyon tane video varken bu sene charlotte tillburynin yaptığı orjinali dahil. Bu videoyu çekip editlerken düşünmedi mi acaba ben ne yapıyorum diye? Göz makyajı gözlerimi kanattı. Charlotte tillbury’nin en başarılı olduğu teknikbirbirini bütünleyen renklerin kullanımı bana kalırsa, duygu ise hiçbir şekilde birbiriyle uymayan soğuk tonlu göz makyajıyla kiremite yakın bir ruj filan sürmüş. Gerçekten izlerken fenalaştım. Bana biraz takipçileri ile dalga geçiyor gibi geliyor.

17 kasım 17:29

4436. Victoria’s secret makyajı aşırı kötü olmuş youtuber. O göz makyajı oldu mu şimdi?

17 kasım 00:05

4435. Son videosunu izledim. Keşke izlemeseydim. Vs modellerinin defilede kullandıkları makyajı yapmak istemiş ama maalesef benden ona koca bir eksi. Keşke defilede de bazı mankenlerin makyajını yapan charlotte tilbury'nin recreate videosunu izleseydi. Charlotte çok sade bir göz makyajı yaparken duygu çamur gibi bir şey yaptı. Videoyu hemen çekmiş olsa anlayabilirdim ama 2 video arasında 6 gün var.....

Not: vs esintili bir makyaj değil doğrudan showda yapılan makyajı yapmaya çalıştığı için işbu girdide kendisi eleştirilmiştir.

linkleri de buraya bırakayım

(link: https://youtu.be/dy8DLkKZyxc Charlotte tilbury'nin ilgili videosu)

(link: https://youtu.be/QhVYyRyFuc8 Duygu özaslan'nın videosu)

16 kasım 19:27


4434. Önceden kendisini hiç sevmez, komik bulurdum. (gizlinot: Cok umrundaydı) ama zamanla youtube'da bu kadar vasıfsız,reklam meraklısı insan türedikce işine önem verdiğini ve iyi kötü başarılı olduğunu düşünmeye başladım. Ama kendisiyle alakalı garip, gereksiz bir gözlemim var -ki 1-2 yıldır düzenli olmasa da arada denk geldikçe izlerim- hiçbir şekilde espri anlayışı yok, yani var ama insanların sadece kibarliktan güleceği türde esprileri var, hani tam onluk bir lafım var espri yaptığı anlar için: cringe. (gizlinot: Artik youtuber izlememeye çalışıyorum -gereksiz vakit kaybı ve rahat yaşamları bana kendimi kötü hissettiriyor ne yalan söyleyeyim- ama harry potter'lı videosu burada konuşulunca dayanamadım.)

16 kasım 17:57 16 kasım 17:58

4433. Şimdi bu hanım kızımız ve arkadaşı taha bilmediği için ve aramızda da bilmeyen bazı arkadaşlar bulunduğu için açıklayayım. Akademisyenler 657'ye tabi değiller. Devlet memuru gibi düşünebilirsiniz ama onların yönetmeliği 2547. yani akademisyenlik bir nevi memurluk değil. ha işini yapmayan akademisyen var mı? bol bol var. ama akademisyen demek bilim adamı demektir. gecesi gündüzü olmadan çalışmak demektir (proje yapacaksın, makale yazacaksın, öğrenciye tez yaptıracaksın, derslere gireceksin, araştıracaksın, her gün her gün yeni bir şeyler oluyor; hem bunları takip edip hem de yeni bir şeylerle katkıda bulunacaksın). öyle sabah sekiz akşam beş gidip masabaşında işimi yapayım akşam evime gideyim (memurluk) değil maalesef. akademisyenliği kolay bir iş vs sanan varsa diye diyorum, tam bir adanmışlık isteyen bir meslek. aaa memurluk gibi ama daha kaliteli memurluk gibi düşünen varsa da tavsiye etmiyorum. Duygu hanıma da hiç tavsiye etmiyorum tabii. ama ondan da akademisyenin ne olduğunu bilmesini de beklemiyorum.

Tanım: her konuda sıradan bir vatandaş kadar bilgisi olan youtuber kızımız. neden daha fazlasını bekleyelim tabii o da ayrı bir konu.

15 kasım 13:10 15 kasım 16:06

4432. Taha’nın kanalındaki videoda neden hep harry potter Evrenindekiler için işte o benim kardeşim o benim kocam o da benim en yakın arkadaşım dediğini anlamadığım YouTuber. Yani evcilik mi oynuyoruz ? 

15 kasım 12:15