sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4620)
 • medya (283)

4620. Espriden ve komik olandan hiç anlamayan kişi. Videolarda ölümüne güldüğü ve komik olmayan şeyleri demiyorum bile. Bazen İnstagram storyde whatapp ekran görüntüsü paylaşıyor aşırı gülerek. Resmen anlamıyorum. Gerçekten hiç mi espri duymadın. 

bugün 13:36

4619. sorunu çok yapmacık olması olan kadın. ingilizce konuştuğu videoyu izledim ve insanların gıcık kapmasının, eleştirmesinin tek nedeni bu. youtube’da ingilizce video hazırlayan bir sürü türk youtuber var. anzujaamu var, aklıma ilk gelen. kendisi ingilizce konuşurken gayet sempatik gelirken duygu özaslan aynı oranda itici geliyor. çünkü ingilizce konuşan diğer youtuberları taklit ettiği çok bariz, mimikler vs. hiç olmuyor, rol yapıyormuş gibi duruyor. yoksa kimse ana dili türkçe olan birini amerikan veya ingiliz aksanını kusursuz yapamadı diye linç etmez. kendini kasmasa böyle olmayacak. ne yazık ki bu şekilde cringe olmanın ötesine geçemiyor. anlatabilmişimdir umarım.

bugün 12:05 bugün 12:12

4618. son videosuyla yine tivitırda “aksan kasmaya çalışıyor, çok kötü İngilizcesi “ vs vs diye önce linç yemiş sonra da “kudurmayın video çok güzel olmuş” diye linçcilerine tepki gösterilmiş jdjdjjd bilen bilir tivitır kullanıcıları ülkede mevcut bulunan duygu Özaslan nefretinden nemalanıp 3-5 k fav alabilmek için ayda ortalama 2 kez falan kızı linç etmeye çalışır ama o kadar zorlama bir nefrete dönüştü ki bu durum artık kızı bi salın ya vallahi bi salın. gerçekten artık başarının beraberinde böyle yersiz, hadsiz, gereksiz, boş ve takıntılı nefreti çektiğine emin olmaya başladım.

bu arada her ne kadar bu İngilizce video olayına sponsorlu ve çok yerinde içerik yoluyla giriş yapmış olsa da “İngilizcenizden utanmayın, mükemmel İngilizce konuşmak zorunda değiliz, anadilimiz değil sonuçta anlaşabiliyorsak ne ala” mottosu bir hayli hoşuma gitmeye başladı. güzel bir işe giriştin duygucum, (zaten bakmıyırsundur baksan şimdi orada olmazdın da) bakma o takıntılı manyaklara mis gibi içerik. Vlog çekme konusundaki yeteneksizliğini bilmesem bir tane de ing vlog çek derdim hatta kjdjndbd

bugün 00:08

4617. Bugün yayınlandığı ingilizce videosu... (Eğer bu girdiyi okuyorsan) Komik olmayan şeylere neden bu kadar ABARTILI gülüyorsun duygu ??? Biliyorum "komiklik" göreceli bir kavram. Fakat senin gözlerini kısarak 32 diş güldüğün durumlarda zerre gülünecek bir durumun asla olmaması ?

İtici hale getiriyorsun kendini. 

Edit : eksileyen tayfa siz de katıla katıla gülüyorsunuz sanırım duyguyla birlikte. Ben kaçırmışım demekki o görünmeyen komiklikleri 

21 şubat 23:10 dün 13:57

4616. Botoksun çok güzelleştirdiği youtuber.

Ekmek gibi yüzü bebek gibi oldu

20 şubat 08:44

4615. Tanım: instagramdaki reklam sayfalarından birinin sahibi reklam oyuncusu

19 şubat 21:10 19 şubat 21:17

4614. Yıllardır Anksiyete ile savaşan biri olarak anksiyetenin ne olup ne olmadığını gayet iyi biliyorum. Evet her şeye kolay kolay heyecanlanmak olarak açıklanamaz ama anksiyete ile savaşan birinden de ay ben öyle kolay kolay heyecanlanmam endişelenmem kaygı duymam gibi bir cümle de duymazsınız, eşyanın tabiatına aykırı çünkü. Neyse tanım: o sıralar moda ne ise onu eksiksiz uygulayan youtuber. Cosplay olur anksiyete bozuklugu olur. Skalasi bir hayli geniş.

15 şubat 22:29 15 şubat 22:31

4613. fdsfds daha yeni görüyorum

" geçen videosunda "ben kolay kolay heyecanlanan biri değilimdir" gibi bir cümle kurdu ve anksiyetesi olduğunu iddia ediyordu. söyleyeceklerim bu kadar."

ve bu zeka kokan girdiyi tam 114 süslüş beğenmiş. mevzu yeter ki duygu'yu yerecek, haksız çıkartacak, yalancı çıkartacak bir şey olsun tam 114 kişi şu girdide tek bir mantık dahi aramamış fsdfds. helal size. soru başlıklarında hepiniz birer "ekonomik özgürlüğünü eline almış, tez yazan, doktora yapan, dolgun maaşlı" kadınlar olarak takılmayı biliyorsunuz ama anksiyete ile duygu'nun bahsettiği heyecanlanmak arasındaki farkı ayırt edememişsiniz. çünkü takıntılı olmak. çünkü açık aramak için mantığı göz ardı etmek. allahın obsesifleri sizi.

15 şubat 08:41

4612. konuşması; tavrı; kendince oluşturduğu tarzı bana hiç hitap etmiyor ancak sakin sakin ve güzel makyaj yaptığını ve bu konuda yetenekli olduğunu düşünüyorum ayrıca bundan 5 yıl önce bu işe girmiş olması kendisini gözümde cesur ve girişimci biri olarak gösteriyor 

14 şubat 23:21

4611. kaygı/ anksiyete bozukluğu ''her şeye heyecanlanmak.'' değildir. Olayları/sorunları/endişeleri kafa da büyütüp kaygı yaratmak ve bir noktadan sonra baş edememektir.

Kendisinin videolarını izlemiyorum bana bir şey katmıyor ama her şeye kolay kolay heyecanlanmıyorum dedi diye anskiyete bozukluğu yok diyemezsiniz bir insana.

Ayrıca günümüzün koşulları nedeniyle neredeyse herkes düşük orta ya da yüksek derecelerde kaygı bozukluğu yaşıyor zaten.

Her dediğin de bir yanlış aramak ya da sorgulamak bana daha korkunç geliyor açıkçası.

14 şubat 11:43