sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4608)
 • medya (255)

4608. Kendisine allah'ın akıl fikir vermesini diliyorum. Bu kadar fazla ego ve kendini beğenmişlik ile oldukça zor. bana göre duygu her zaman itici ve görgüsüz bir insandı çok nadir anlarda samimi geldi ama onu da çabucak kaybetti.

Şu doğum günü videoları serisine değinmek istiyorum. Bunu sanırım 24 yaşından beri yapıyor. Öncelikle bu videolar bizim için bir şey ifade etmiyor, senin için ifade ediyor. O sebeple bütün doğum günü videolarında aynı duygusal girişleri yapıp sonlarda zafer kazanmış edasını sandalyeden düşe düşe koltukta tepinip kahkahalar atarak izliyorum. Bir insan cidden bu kadar megolaman olabilir mi? Hayret ediyorum ciddi anlamda. O kahveyi içişi, o her videoda uzaklara bakıp gözlerine anlamlı ifadeler takınması.. Büyük büyük sözleri, arka planda dünyanın en önemli olayı gibi kendini anlatması... Ciddi anlamda süslü sözlük deyimiyle ''cringe'' bir durum.

Bence bu kız neyi istiyor biliyor musunuz? Birileri bu şahane hayatını, yükselişini çeksin, çok çeksin, hep çeksin. Kimse çekmiyor. O ne yapıyor? Her seferinde hüzünlü müzik, uzaklara şehla bayık bakış, kahveden bir yudum, önüne düşen saç telini kulak arkası yaparak yutkunmak, umutla gülümseyiş, zafer edası... Allah aşkına bs git canım ya.. Bide tripodu koyup kendini çektiği o ruhsuz, arkada müzik olmayan o anları aklıma geldikçe bi fena oluyorum. Nasıl bir ego? haykırıyorum.

Eğer bu kadar tanınmak ve hayatının bu kadar önemli olmasını istiyorsan çok daha farklı şeyleri, farklı bir kişilikle yapmalısın. Mesela high end ürünlere içli içli bakarken, flormardan gelen ruju bi kenara atıyorken bile o kibarlığını koruyup çok teşekkür ederim gerçekten deneyeceğim edasında olmalısın. Bu kızda en çok gördüğüm şey; kibir. Ve sen bu kibir duygusuna aşırı derecede sahip olduğun için hiçbir zaman samimiyet kazanamazsın en fazla 15-20 yaş arasındaki kadınlar için güçlü bir figür olursun. Benim güçlü figürlerim ise bambaşka.. Girişimci kadınlar, didem madak, nilgün marmara, büyük 1-2 şirketin ceosu olan kadınlar. Hatta ve hatta süslü sahibin kurucusu bile eminim çok vizyonlu biridir bu sözlüğün makyaj konusunda böyle bir yere gelebileceğini öngördüğü için.. 

Son olarak yiğidi öldürüp hakkını yemek istemem. Youtube makyaj dünyasında iyidir, rakiplerinden farklıdır, laga luga laf dalaşına girmez yolu farklıdır, bu anlamda tebrik ederim. Ama hayatı çekilen, doğum günü destanlar içinde anlatılan bir kadın olamayacaksın üzgünüm. En fazla tripodu koyar kendi kendini çeker, sonra editlersin...... 

1 saat önce

4607. çok çok sevdiğim, takip ettiğim bir kadın olmamakla birlikte doğum günündeki hallerine denk geldim ve Kendisini ilk defa bu kadar güzel gördüm. Kıyafet seçimi olsun, makyajı olsun gerçekten çok hoş görünüyordu.

2 saat önce 2 saat önce

4606. Her doğum günü videosunu "bakalım filozof duygu özaslan yine ne felsefe yapıp hayat dersi vermiş" diyerek açtığım youtuber

2 saat önce

4605. 27/28 videosunu izlerken uykum geldi. Böyle acıklı bir ses tonuyla kendi kendini övmesi beni biraz utandırdı. Madem böyle bir video yapıyor, Canlı bir ses tonu ve enerjik bir şekilde(sonuçta lüks bir mekanda yakın arkadaş grubunla doğumgünü partisine gidiyosun cenaze evine değil?????) bu seneye sığdırdığı başarıları ve hedeflerini anlatan bir doğumgünü videosu yapsaydı daha iyi olurdu düşünüyorum. neyin tribinde çözemedim. İçim kıyıldı.

bugün 20:22

4604. 27/28 video teması oldukça güzel ve huzur vericiydi inanılmaz bir şekilde. Özellikle son zamanlarda çektiği Videoları gerçekten daha özenli ve güzel bulmaya başladım. Şuan youtube tr çöplük gibi duygu ise sevmesem de kalitesiyle kendisini o çöplükten sıyırıyor.

bugün 19:58

4603. Bu kız ne zaman önemli bir sorun yaşasa ( sağlık problemi , köpeği vs ) biri çıkıp illaki ben de böyle şeyler yaşadım ama şöyle davrandım duygu çok abartıyor temalı girdi giriyor. Yazık.

bugün 19:32

4602. son videosu o kadar depresif ki izlerken bunaldım. bence de sanki bir yerde "kanserim" falan diyecek gibi geldi. öyle bir kara hava vardı.

köpeğine üzülüyor anladım ama benim de köpeğim ölümcül bir hastalıktan kurtuldu, ben hiç böyle davranmadım. çünkü sizin ruh halinizi anlıyorlar ve ona göre savaşıyorlar. inanın en çok siz etki ediyorsunuz o küçüklere.

veteriner "artık uyutalım bu kızı, iyileşmeyecek" dediği anda bile gülerek kızıma sarılıp hayır benim kızım savaşacak dedim. öyle de oldu, hastalığı yendi ve artık fıldır fıldır.

bir doğum günü videosu çekip bu kadar depresif olmak çok garip geliyor bana. güzel şeyler de oldu diyor ama onu bile depresif diyor. ilginç ya

altta ki yazara ithafen: burada acı kıyaslaması yapmıyorum. kendi depresif hali köpeğine yansıyordur diyorum. ben bi gün kriz geçirip ağlayınca köpeğim de benimle ağlamıştı. salak değil bu hayvanlar umudu da umutsuzluğu da hissediyorlar. böyle depresif depresif takılıp sırf veterinere götürüyor diye bir canlının tamamıyla iyileşmesini beklemek polyannacılık. yıllardır hayvanlar ile iç içeyim, kaç canı kurtardık bu hastalıktan. bırakında fikrimi belirteyim bir zahmet.

okuduğunu anlayan herkes olumsuz bir eleştiri yazmadığımı anlayabilir yukarıda.

bugün 18:48 bugün 19:40

4601. Ben gercekten anlamıyorum ve güvenemiyorum. Neden mi?

Instagramda hikayeler paylasmayayım zor zamanlar geçiriyorum diyerek ortadan kaybolan öldüm bittim triplerine giren daha sonra arkadaşlarımın sırf ısrarı üzerine doğum günümü kutladım normalde iptal etmiştim vs vs diye açıklamalarda bulunan... yani bunları yaparken yaşarken kötü bir psikolojideyken sırf ısrar kırmama adına gittigini söylediğin doğum günü partisine hazırlanırken video cekmek nasıl geliyor aklına ya?

Ne dedin yani heh tamam bari gideyim hazirlanayım hazırlanırken de çekerim bana bi 27den 28e geciş videosu olur mu dedin? Cidden anlamıyorum ve güvenemiyorum.

bugün 18:40 bugün 18:41

4600. bu zaman dek takdir ederek izlediğim blogger, bu bir başarı. lakin son videosunda kanser olduğunu ya da atlattığını açıklayacakmış gibi bir havası vardı. yani öyle bir önemli mesele, öyle bir ağır mesele. abartma ve sakin ol demek isterdim çünkü seviyorum onu izlemeyi, aslında yalnızca doğum günü.

ek olarak, kullandığı mercedes'ten tiksindiğine de eminim. dışı mercedes, motoru megane olan bir otomobilden kim hoşlanır yahu?

bugün 18:16

4599. 36500 türk lirası.. cartier love bracelet sahibi türk youtuber süper cidden 

dün 16:33