yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4937)
  • medya (281)

  4937. kurdugu (aslinda kuramadigi) her cumlenin sonuna “anladiniz siz” diyen birisi icin cok fazla beklentiye gidiyorsunuz. siradan bir tip.

  1 saat önce

  4936. Duyguyu severdim en başta, bilmiyorum arada izliyordum bakıyordum instagramına falan ama bir ara “kötü yorumlarla makyajımı düzeltiyorum” mu ne öyle bir video paylaştı ki bu ne aşağılık kompleksi ya böyle bir mecradaysan kötü yorumları da kabul edeceksin öyle bir dünya yok yani. Emine Bulut‘u paylaşmamış, şaşırmadım ben. İşine gelince hayvan sever ama gerçek kürk giyiyor aynı şey değilmiş cruelty free muhabbeti geçirdi mi onu bile bilmiyorum, duygu bana çok şişirilmiş balon geliyor, beleşe yaşıyor bildiğin ya, makyajı falan öyle dört dörtlük değil bence. Tarz olmak için de zorluyor instagrama fotoğraf koyamadığı günü gün saymıyor illa blogger havası yaratmak için antin kuntin storyler atıyor, youtube’a saçma sapan videolar çekmek için de zorluyor yani o kadar gereksiz içerikler var ki... (gizlinot: Çok doluyum tutmayın beni shahhs)

  bugün 17:59

  4935. Noldu ya hani duygu’yu kıskanıyorduk? Noldu şimdi? İnsanı gözünden tanırım ben. İlk gördüğümden beri hiç hazetmedim asla da takip etmedim. Bomboşşşş bir kadın. Bir insan duygu’dan ne öğrenebilir Allahaşkına? Stil desen ona gelene kadar taklit  ettikleri başta olmak üzere binlerce çok daha iyisi var. Güzel desen değil. Bilgili desen o hiç değil. Tek derdi cep doldurmak kendini göstermek. Diğerleri gibi. Duyarlılık bekleyenlere de hayret ediyorum valla ne kadar safsınız. Açın gözünüzü artık. 

  bugün 17:03 bugün 17:04

  4934. Belki umurunda olur da açıklama yapma gereği duyarsa yapacağı açıklama: 'zaten herkes bu konulardan üzgün mutsuz ve sosyal medya insanların kafasını dağıtacağı, biraz gerçeklikten uzaklaşmak istediği bir mecra. Biz de bu "entertainment" sektöründe olduğumuz için görevimiz paylaşım yapmaya devam etmek' bla bla..

  Maalesef benim de izlediğim son birkaç youtuberdan biriydi, kendimden utandım bu kadar dakika hem ona izlenme kazandırıp hem kendi hayatımdan kaybettiğim için. Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılar bu tarz olaylar kendi başına gelmeden akıllanmayacak sanırım. Yine de umarım başına gelen en kötü şey giydiği bikini yüzünden öldürülmek/şiddet görmek yerine sosyal medyadan linç edilmek olur.

  bugün 13:28

  4933. Bende takipten çıktım. Mayolu fotoğrafına linc yedi diye feminist olan kızımız emine bulut’un çığlığına sessiz kaldı ya birşey diyemiyorum. 1 story deyip geçmeyin bu insan sosyal medyadan para kazanıyor bir ruj atınca stoklar tükeniyor, bir link atınca kaç bin kişi tıklıyor. Emine bulut’un yanında olduğunu gösterseydi eğer binlerce kişiye ulaşabilirdi onları bilinçlendirip doğruyu gösterebilirdi. Ama duygucuğumuz için ülke her sabah foreo ile yüzünü yıkarsa ve trendyol’dan giyinirse daha güzel biryer olur. 

  bugün 01:28

  4932. Takip ettiğim 2-3 influencerdan biri, youtubeda videosunu tek izlediğim youtuberdı. Emine bulut ile ilgili tek bir şey bile paylaşamadı, üstüne eğlenirken attığı storyler midemi bulandırdı. Çok karaktersiz, bilinçsiz olduğunu düşünüyorum takipten de çıktım 

  bugün 00:42

  4931. Kendisini pembe barbie bebek evinde yaşayan barbie bebeğe benzetiyorum. Onun plastik dünyasında her şey güllük gülistanlık. 30 yaşında ama tek derdi bağdat caddesinde arkadaşlarıyla kahve içmeye giderken hangi çantayı takacağı. O kadar naifki; anksiyetesi tutmasın diye bu olayları görmezden geliyormuş birde. Bu ülkedeki psikolojik şiddete uğrayan, öldürülen kadınlar bunları yaşarken senin anksiyeten yanında bayağı hafif kalıyor. Kendisini hâlâ 18 yaşında genç ve toy sandığını ve bunun arkasına sığındığını düşünüyorum. O bir olaya karşı duruşunu(gizlinot: yersen) belli edemez aman yoksa influencer arkadaşları postunu beğenmez falan.

  Bu kişiyi takip ederek hiçbir zaman para kazandırmamıştım zaten. Bundan sonra da takip edeceğimi sanmam. Umarım böyle duyarsız ve boş insanlara prim vermeyiz.

  bugün 00:20

  4930. Tekrar takibe almiştım ama dün youtube ve instagramının takibini bıraktım. Abonelikten çıktım.

  dün 23:42

  4929. dünü asla unutmayacağım ve pr girisimi ile bunu duzeltmeye calisirlarsa yine hatirlatacagim. Instagram'dan engelledim, youtube'da abonelikten çıktım. Tek bir kisiyim demeyin burası büyük bir platform.

  dün 17:46

  4928. Tanım: Bana dokunmayan yılan bin yaşasın'ın youtube şubesi, feminist yazılı kolye takan, part-time vegan, full-time hayvan deneyi yapan marka influencerı, youtube Türkiye'ye düşen ilk ve en precious yutubır tanesi.

  Bu kızın tavrının Hala kaç senedir anlaşılamayıp beklentiye girilmesi bana garip gelmeye başladı. Kendi annesi bir restoranda kötü muameleye uğrasa bile instagram üzerinden bol ünlemli 28282882 post atma potansiyeli olan biri emine bulut vahşeti konusunda da sessiz kalmış.

  esteelalonde'e ithaf ettiği storysinde estee'nin hayatını kaybeden köpeğini öğrendiğim zaman o kadar ağladım ki (gizlinot: cried my eyes out yazmıştı) diyip başka hayatları da düşünüp üzülebilen bir insan olduğunu gösterip söz konusu "herhangi bir kadın" olduğunda onun yitip giden hayatı konusunda edecek iki kelam bulamamış kişidir.

  İşin özü şu bence Ne yazık ki emine bulut kardeşimiz duygu'nun önemseyeceği kadar 'cool, zengin, ünlü' bir kadın olamadığı için duygu da "feed'ime uymayan bir konsept bu konuda paylaşım yapmıyorum yalnız.s.s.s" demiş yine kısaca. Bu kadar şekilci olarak bu hayatı yaşamak zor değil mi be duygu?

  Edit: estee'ye yazılan storydeki ağlama kısmı ilişkiye değil köpeğiyle ilgili olan habereymiş, hikaye bugun silinince ben de doğru hatırlayamamışım. Düzeltme için sevgili (yazar: Sydney)'e teşekkürler.

  dün 14:57 dün 19:01