sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4587)
 • medya (254)

4587. 36500 türk lirası.. cartier love bracelet sahibi türk youtuber süper cidden 

dün 16:33

4586. tamam gıcık şımarık biri. çoğumuz sevmiyoruz falan ama milli metresle de kıyaslanmasın lütfen. kız 26 yaşında sevgilisiyle beraber kimseye karışmadan azıcık şımarıklık yaparak parasını kazanıyor. dünya adaletsiz olduğu için 9-5 çalışanlardan daha yüksek para kazanıyor evet ama bunun için de onu suçlayamayız. lütfen yuva yıkıcı arkasında erkek olmadan bi halt sahibi olamayacak metres bozuntusuyla kıyaslamayın.

tanım:hiçbir yuva yıkmadan, erkek desteği almadan tek başına parasını kazanan, ayakta durmaya çalışan güçlü bir kadın.

17 nisan 09:42 17 nisan 09:57

4585. seversiniz sevmezsiniz ama kabul edin, kadın sahte/yapmacık değil. lüks marka ürünler karşısında ağzının suları akıyor. yapmacık olsa “aaııyy yine mi la mer bende vardı ztn ama olsun backup olaar” derdi. 

15 nisan 15:40

4584. başarısının sırrı haterlar olan youtuber. klavyede ona kin kusan insanların ekmeğini çok yedi, afiyetle.

14 nisan 22:22

4583. ben duygu'yu seviyorum ya. en başından beri hep kendi çizgisi vardı, hiç çizgisinden de şaşmadı. üretmekten hiç vazgeçmedi, youtuber camiasıyla takılayım en yakın arkadaşlarım onlardan olsun daha çok kapı açılsın diye düşünmedi bazı low youtuberlar gibi falan ne bileyim. erkek arkadaşı var, çok yakın 1-2 arkadaşı var. süper işte kendisi de gayet memnun gözüküyor hayatından. samimiyetsiz sonradan görme youtuberlar yanında bana tam bi çiçek geliyor kendisi kim ne derse desin.

14 nisan 19:56

4582. Duygu’yu  samimi ve  sempatik buluyorum. Bana yapmacık gelmiyor. Geliri iyi, çalışkan ve başarılı bir kadın. Neden istediği kıyafetleri satın almasın? Neden dilediği gibi yaşamasın? En önemlisi de neden bunları yaptığı için eleştirilsin? 

14 nisan 13:52

4581. malum videosunu izlemedim ama video başlığını gördüğümde ilk tepkim '50ler makyaji videosu beğenilince aman tanrım beni sevmeye başladılar bu beni bitirir diye anında cringe bir video yapmış galiba' oldu.

yorumlardan anlaşılıyor ki yanılmamışım.(gizlinot: swh)

14 nisan 05:25

4580. gençlere enteresan gelebilirim ama ben bu kızcağızı hiç izlemedim, ihtiyar bir tip olduğumdan sanırım arkadaş çevremde de takipçisi yok, instagram önerilerinde bile çıkmadı bugüne kadar karşıma. bugün süslü sol framede 50ler makyajı hakkında girileri görünce, bir adet 50ler 60lar aşığı olarak açıp izledim ve çok beğendim. hem konsept çok iyiydi, hem sonuca bayıldım. hatta yarın evde denemeyi, başarılı olursam da ara ara günlük hayatta kullanmayı düşündüm bu makyajı. kızın hali tavrı da beni rahatsız etmedi açıkçası. eskilerden bilgeni falan bilirim youtuber olarak, en son sanırım danla denen kızdan nefret edip bu tür makyaj videolarını bırakmıştım. özetle beğendim videosunu, genelde pek sevilmiyor sanırım kendisi bilemedim yine de.

13 nisan 21:38

4579. markalar kendisine hemen her şeyi gönderirken alışverişe çıkıp 13000 TL civarı harcaması büyük başarı.

13 nisan 20:15 13 nisan 21:26

4578. bu kadınla ilgili düşüncelerimi söylemeye çekiniyorum ama ben bu kadına saygı duyuyorum. fanı değilim, zaten youtuber fanı olacak yaşta da değilim ama bir şekilde kendine seçtiği yolda başarılı olmayı başarmış bir kadın olmasına saygı duyuyorum.

oturup bütün videolarını izlemedim, zaten 2 sene önce ismini de bilmiyordum da şimdi denk geldikçe izliyorum ya da instagramına göz atıyorum bazen. alanında ilk miydi değil miydi hiçbir fikrim yok ama ismini duyduğum ilk youtuber olduğuna göre diğerlerinden daha farklı bir şeyi vardır diye düşünüyorum.

şımarık bir kadın ama bence şımarıklığı öğrenilmiş bir şımarıklık değil, içinden gelen bir tavır. ki babasıyla olan videosunu izlediğimde emin oldum, ailesinin her zaman desteklediği insanların hemen hepsinde aynı tavır oluyor. çok şanslı bir kadın ama niteliksiz bir işte parayı buldu diye değil, kararlarını destekleyen bir aileye sahip olduğu için. üniversite eğitimini yarıda bırakmasını da doğru bir karar olarak görüyorum ben, ne olmak istediğine karar veren hiç kimse kendisine o yolda bir şey kazandırmayacak bir eğitime seneleri harcamak zorunda olmamalı bence. bilmiyorum, ben de üniversitedeyken ben okulu bırakacağım ama sırf canım istemediği için değil, şu yüzden deseydim benim de ailem tamam derdi. keza ben de kendi çocuğum olursa en fazla bırakma da dondur, pişman olursan o kapı da orada dursun derdim.

ayrıca bu ülkede yaşayıp erkek arkadaşıyla yaşadığını herkese açık etmek cesaret isteyen şeylerden, bunu da takdir ediyorum. ama tabii yine bu cesareti de ona veren ailesiymiş, çalışan, eğitimli ve açık görüşlü bir anne babanın büyütmesi sayesinde olmuş bu.

yani aptalca şeyleri vardır mutlaka, saçma sapan tepkileri, hareketleri ama kimin yok ki? kendini geliştirmemesi, vizyonsuzluğu, lise mezunu olması çok da büyük kabahatlar değil, yani bence zaten vizyonsuz falan değil de varsayalım öyle, kadın sadece makyaj yapıyor, kanaat önderliğine soyunup insanların fikirlerine liderlik etmeye çalışmıyor ki sen hangi vasfınla bu konuda yargı belirtiyorsun diye düşüneyim. sadece makyaj yaptığı için de kişiliği benim yargı havuzumun dışında kalıyor, o da böyle bir insan deyip geçiyorum. tek niteliği makyaj yapmakken kazandığı parayı hak etmiyor diyecek de değilim, çalmıyor çırpmıyor, sırtını birisine yaslamış ondan geçiniyor da değil, bana ne ötesinden. onun kazandığı parayı ondan daha çok hak eden insanlar vardır tabii ama sosyal adaletsizliğin yaratıcısı da bu kadın değildi.

sonuçta ben duygu'ya baktığımda çok genç yaşta kendi kazandığı parayla evini, arabasını almış, kendi sektöründe ismini duyurmuş ve bunu orta sınıf ahlakçılığını reddederek yapmış genç bir kadın görüyorum. bunu hangi kadın yapsa, sadece bu kısım için saygı duyarım.

edit: ben niye bu kadın hakkında oturup bu kadar düşündüm ve destan yazdım, gerçekten hiç bilemiyorum...

13 nisan 18:31 13 nisan 19:38