yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4913)
  • medya (281)

  4913. Sonradan görme olunca böyle oluyor demek ki. Biliyorum burayı okuyorsun duygu. Sen bikinili fotoğrafından dolayı linç ediliyorken sözlük seni savundu en azından ben savundum. Böyle bir olaya ses çıkarmayıp, geçen aylarda bikinili fotoğraflarımda bir şey yok, linç edilecek bir şey yok dedin seninle dalga geçilen televizyon programında. Bikinini eleştiren zihniyetle o kadını öldüren zihniyet aynı. Sen tek hayvan kendi köpeklerin sanıp hayvanlar üzerinde test yapan "highend" markaları kullan, gerçek deri kullan. "Özgür, ayaklarının üstünde duran kadın" tanımına uygun değilsin. Sen sonradan görmesin. Yozgatlı ortalama bir ailenin ortalama bir kızısın. Artık sana ve senin gibilere para kazandırmak istemiyorum. Takipten çıktım.

  Dipnot: bunları konuşulmak için yapıyorsun çok büyük ihtimalle, ama bu son. daha fazla konuşulmayıp azalarak bitersin umarım en yakın zamanda.

  bugün 01:32 bugün 01:36

  4912. influencer olduğundan sürekli bahsediyorsun keşke bu yönünü biraz da sosyal alanlarda kullansan, duyarlılık yaratsan? trendyol linki için 5 story açıklama yapıyorsun duygu bu olay için en azından sessiz kalsaydın bişeyler paylaşmayacaksanda

  bugün 01:12

  4911. Ya bu kızı burada konuştukça prim veriyoruz aslında Normalde umrumda değil Elinde sahte kitaplarıyla, fotoğraf çekmek için gittiği saçma dans dersiyle boş hayatına devam etsin yada bazen duyarlı görünmek için gerçek deriden yapılmış kol çantasını takarken sokak hayvanlarına sahip çıkılım diye sahte storyler paylaşsın; ama instagramda video paylaşarak para kazanan biri bizden çok daha iyi biliyor sosyal medyanın gücünü, bugün iddianame jet hızıyla hazırlandıysa sosyal medya paylaşımları sayesinde. Şu 1 milyon takipçili hesabını bir kerede karşılık beklemeden gösteriş düşünmeden faydalı bir şey için kullan be 

  bugün 00:56 bugün 00:57

  4910. Sanal dünyanın sanal kahramanlarından biri. Kendisini hiç takip etmedim ama burda bol bol okudum, profiline bakmisligim da var ve bomboş diyen arkadaşa katılıyorum. Gerçekten bir şey katmayan, küpünü dolduran biri sadece. Her fotoda cool sandığı boş bakışlarına bakmaktan sıkılmadınız mı. Idol, ikon neyse adı, kendinize inlfuencer belirlediğiniz kişi gerçekten bu mu? Her hareketini eleştirip hâlâ takip etmenin mantığı? Bugün yaşadığım ülkede insanlık dışı bir vahşet yaşanırken söyleyecek iki kelimesi olmayan, duyarsız, duygusuz bir neslin öncüsü olabilir ancak. Siyah bir story atıp geçmek samimiyetsiz gelebilir ama elinde imkanın, takip eden milyonlarin varsa konusmamak, isyan etmemek elde olmaz. Demekki boyle bir isyan gelmiyor içinden. Siz sabah servis bekeleye durun ayazda, firmalar sayesinde bu arkadaslar güzellik uykusuna devam etsin. Şu youtuber olayının sonu ne zaman gelecek cok merak ediyorum.

  bugün 00:48

  4909. bi laf vardır hani,çok severim ben de. cinsiyetçi bir küfür içerir biraz ama yerine cuk oturur. mahalle yanarken saç tarayanlarla ilgilidir,işte tam da bu

  bugün 00:44

  4908. (yazar: Yasuo) yazarin dediklerine tamamen katiliyorum takibi biraktim. Hic bir kurus katkim olmasin istiyorum su raddede. 

  bugün 00:13

  4907. kendisinden toplumsal bir konuda duyar bekleyen herkesin en hafif tabirle birazcık naif olduğunu düşündüğüm youtuber. benim zamanında takip ettiğim duygu kültürsüz, o kadar imkana rağmen nişantaşından ayrılmayan, markalar karşılamazsa yurt dışına bile çıkmayan, harry potterdan başka kitap okumamış, o kadar imkana rağmen üniversiteye bile devam etmemiş biriydi. bu kızın zaten bir dünya görüşü, bir ideolojisi, topluma karşı bir yararı olduğunu düşünmüyorum. kendisi de highlighter görünce çığlık atmasıyla, tırnağı kırılınca ayılıp bayılmasıyla falan tanınan biri zaten, “life is plastic, it’s fantastic” mottosuyla devam ediyor ilk videosundan beri. o yüzden kendisinden trendyol oje linki dışında bir gönderi beklememek lazım diye düşünüyorum. 

  tabiki de sözüm bu mecradaki tüm youtuberlara değil, mesela danla bilic i hiç sevmem ama gerçekten özellikle son zamanlarda toplumsal meseleleri de gündeme getirerek kitlesini iyiye kullanıyor, tabi danla sadece örnek onun gibi bir sürü youtuber, ünlü vs var. açıkçası sosyal medyanın gücünü de yabana atmamak gerekiyor, bir çok katil, tecavüzcü cani serbest bırakıldıktan sonra sosyal medyadaki tepkiler sayesinde tekrar tutuklanıyorlar. dediğim gibi böyle konularda tepkiyi dile getirmek çok önemli ama duygu özaslan bu konuda tepki verecek / verebilecek son kişilerden bence. 

  bugün 00:11

  4906. gerçekten takip edip edip rahatsız olduğunuz şeyleri yazmanız saçma geliyor. Yani bir kere yazılır sevmiyorum diye ve takipten çıkılır, bitti gitti. Paylaşmadıysa paylaşmadı. Rahatsızsanız, sevmiyorsanız artık etmeyin takip. Kim niye takip ediyor, popüler ediyor diye sızlanıyorsunuz ama hiçbir hareketini, hareketsizliğini kaçırmıyorsunuz. E siz popüler ediyorsunuz. ben böyle bir şey yapsam kendimden utanırdım, sevmeyip yine de takip edip sürekli şikayet etsem yani. Sanki sevgili bloggerlarımız tek paylaşımıyla herkese yargı dağıtacak, ülkenin adalet sisteminde köklü bir değişiklik yaratacakmışçasına önemsiyorsunuz, ilginç. Edit: imla

  dün 23:51 bugün 00:03

  4905. Resmen şov yapıyor İnstagramdan. Mutluluk şovu. Çok acınası. Bir ruju bile daha çok konuşuyor bu kadın, yazık ülke gündemi şu an çalkalanıyor ve bir kadın olarak bu kadar takipçisi olmasına rağmen bir adalet çağrısı yapmıyor. Ve bunun kendi içinde o kadar ‘’cool’ olduğunu düşünüyordur ki buna yemin bile edebilirim. Umarım senin adalete Birgün ihtiyacın olmaz duygu. Çünkü o zamanda ben kendi adıma umursamayacağım. 

  dün 23:15

  4904. insanların duyarlı çağrılarına rağmen dalga geçercesine story atmaya devam eden youtuber. yazıklar olsun. feminist yazılı kolyesini takmaya devam etsin, gerçekten bir şey beklemiyorum. bir kuruş kazancına dahi katkım olmasın istiyorum artık, o yüzden her yerden takibi bıraktım.

  dün 23:05