sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4632)
 • medya (255)

4632. Oturup oğullarım diye satırlar dolusu cümle yazıyor fakat nerede hayvanlar üzerinde test yapan marka varsa çarşaf çarşaf sponsorluk alıyor. hayvan sevgisi zerre gerçekçi değil. Bir canlının hayvan haklarına sahip olabilmesi için duygu hanımın oğlu olması gerekli sanırım. 

bugün 00:42

4631. Bir videodan ne kadar kötü kalpli duygular çıkarmışsınız ya, oturmuş hislerini yazmış, belki birilerine ilham olmak istemiş ya da canı sadece o videoyu atmak istemiş yani oturup satırlarca analiz çıkarılacak bir şey göremiyorum.

bugün 00:33

4630. Kendi ayakları üzerinde duran bi kadın, benim gözümde güçlü bi kadın. Duyguda beni etkileyen şey üniversite terk olması, babası istediğinden tercih ettiği bölümü bırakması. Hem de bu devirde üniversite okumamak özgüven gerektirir. 

Ve şu an geldiği nokta. Benim gözümde gurur verici. Kendi isteklerinin,hayallerinin peşinden giden bi kadın. Ne kadar meşgul de olsa şu an istediği işi yapıyor. En önemlisi, bu yüzden hakkını vererek yapıyor işini.

Ayrıca onu sadece videolarından tanıyoruz. onu anlattığı kadarıyla biliyoruz. Anlattığı kadarıyla anksiyetesini, acılarını, ne kadar olgunlaştığınu biliyoruz. Bu yüzden ürettiği içerik dışında hakkında ne konuşsak boş olur.

dün 23:47

4629. yaşı orta yaşa yaklaşmakta ama zihnen adolesan.

dün 22:32 dün 22:34

4628. Son günlerde izlediğim en komik videoydu. 

dün 15:09

4627. Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Duygu’yu hiçbir zaman sevmedim. Genelde YouTube’ların çoğunu sevmem ama özellikle duygu’ya karşı bir antipatim var. Sebebi bana çok özenti ve görgüsüz gelmesi. Bunları belirteyimde sonra ‘aaah gizli fancık’ demeyin (gizlinot: Swh). Buradaki yorumları okuyunca dayanamadım ve merakıma yenik düşüp 27/28 videosunu “hızlandırmadan” izledim (gizlinot: Ben normalde en sevdiğim dizileri bile hızlandırarak izlerim o yüzden bu detay çok önemli benim için). O ‘üst üste 2 gün aynı kıyafeti giydim bu yüzden büyüdüm’ cümlesi ciddi sorunlarla uğraşan insanlara çok komik ve saçma gelebilir. Öyle de zaten. Allah başka dert vermesin be yavrum dedirten cinsten hemde. Ama köpeğinin hastalığına çok üzülmesinin ‘alay’ konusu olması beni rahatsız etti. Başka bir süslü de belirtmiş zaten, illa insan mı hasta olmalı üzülmesi için? Onun köpeği onun çocuğu sonuçta. İlla insan mı olması lazım veya illa duygu onu doğurmuş mu olması lazım? Benim bir muhabbet kuşum var. Muhabbet kuşu besleyenler veya beslemiş olanlar bilirler, normalde tek ayaklarının üstünde durmaları onların sağlıklı olduğunu gösterir. Uzun süre iki ayaklarının üstünde durdukları zaman çoğu zaman hasta oldukları anlamına gelir. Dün gece mavişim kendini şişirmiş gözlerini kapatmış mahsun mahsun duruyordu. Hemde iki ayak üstünde ;( Allah’a sonsuz şükürler olsun şu an maşallahı var, ama o anki korkumu size anlatamam. Tarif edemem. Duygu bu korkunun bin beterini yaşamış veterinere götürecek kadar ciddileşmiş olay. Normal değil mi sizce üzgün olması? Tekrar söylüyorum, acılar kıyaslanmaz. Herkesin gücü farklıdır. İnşallah köpeği tez zamanda sağlığına kavuşur eskisi gibi olur.

Ha bir de şunu da söylemek istiyorum. Normalde bu kız afedersiniz itin götüne sokanlar Geçen sene bir çoğumuz gibi Cumhurbaşkanı seçimlerinde Muharrem ince’ye oy vereceğini ima ettiği için birden aydın bir prensesssss ilan edip buraya hakkında çiçekli böcekli girdiler döşerken şimdi kendisine yine sinir olunca sırf aşağılamak için ‘yozgatlı’ diyor. Bildiğim kadarıyla duygu zaten hiçbir zaman bir İstanbul hanımefendisi olduğunu iddia etmedi. Hatta refika’ya konuk olduğu videosunu da izlemiştim, orada refika nerelisin diye sorduğunda da gayet normal bir şekilde ‘babam yozgatlı’ demişti. Yani demek istediğim bırakın bu işleri bir insanı memleketinden vurmaya kalkışmak saçma sonuç itibariyle bunu yapanlarda asil İngiliz kanı taşımıyor sonuçta.

Sinir oluyorsanız çıkın takipten Ya da videolarını izlemeyin (bu hatayı ben de yaptım benim için de geçerli video izlememek) prim vermeyin azalarak bitsin madem.

dün 12:54 dün 13:03

4626. Doğum günü videosu özet:

Köpek sahiplendim hastalandı ve 4 ayımı veterinerde geçirdim çok zor günlerdi çook zor.

Çok elbisem var ama 2 gün aynı şeyi giydim olgunlaştım 1 günde ben.

Arabam sponsor hediyesi (ama hayalimdi ama sponsor)

kozmetik markasıyla yurtdısına gittim sponsor

En sevdiğim şehre gittim ama sponsor

Teşekkürler 27. İnş 28 daha sponsorlu sene olur amin

dün 00:54 dün 17:23

4625. Hakkında neden bu kadar çok konuşulduğunu, videolarının neden bu kadar çok izlendiğini anlamadığım youtuber. Hem kınayıp hem izlemek neden hele onu hiç anlamadım. Boş bir insan olduğunu düşünüyorum ki buradaki yorumlardan son videosu hakkında edindiğim izlemin de bunu doğruluyor. Lütfen şu dünyadaki değerli ve kısıtlı vaktinizi böyle boş şeylere harcamayın, boşuna sinirinizi bozmayın.

23 nisan 16:53

4624. Ya gerçekten ne garip insanlarsınız! Neden herkes her şeye sizin gibi tepki vermek zorunda hissediyorsunuz? Birinin üzgün olması için illa kanser mi olması lazım? Ya da sadece bir “insanın” mı ölümcül hastalığa yakalanması sizi üzüyor? Kızın köpeği gençlik hastalığı denen ölümcül bir illetle boğuşmuş. Evinde hayvan besleyenler bilirler ne kadar aileden olduğunu hayvanlarının. Yani Bilal’e anlatır gibi anlatırsam, aileden birinin kanser olmasıyla eş değer bu durum. Ki belli ki nüksetmiş hastalığı, bir şey olmuş çocuk hala veterinerde sürekli. Hem benim ailemde hem Taylanın ailesinde sağlık sorunları çıktı diyor, demek ki aileden birilerinde de sıkıntı var. Yani aslında bu kızı üzecek bir sürü sağlık sorunu var. 

2. Meseleye gelirsem evet bence de iki gün üst üste aynı şeyi giymesinin onu olgunlaştırması komik. Ama hepimizi olgunlaştıran şeyler aynı olmuyor, hayat hepimize adil davranmıyor. Yani alttaki bir girdiye ithafen söylüyorum, ben de hayatımda hiç cezaevine gitmedim ama bu deneyim olmadan ben olgunlaşmayacağım demek olmuyor. Bu kadar materyalist ve işi dolayısıyla her gün farklı giyinmesi gereken, işini de fazla ciddiye alan fazlasıyla hırslı birini böyle bir şeyin olgunlaştırmalı garip gelmedi. 

23 nisan 12:52

4623. Iki gun ayni seyi giymenin olgunlaştıran bir deneyim oldugunu düşünen yozgatlı kız. Videoyu izlerken bir insan kendini neden böyle çeker diye düşündüm ve o motivasyonun kaynağını bulamadım. Sanırım ego. Kaale alıp şişirenlere teşekkürler

23 nisan 08:29