sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4625)
 • medya (255)

4625. Doğum günü videosu özet:

Köpek sahipledim hastalandı ve 4 ayımı veterinerde geçirdim çok zor günlerdi çook zor.

Çok elbisem var ama 2 gün aynı şeyi giydim olgunlaştım 1 günde ben.

Arabam sponsor hediyesi (ama hayalimdi ama sponsor)

kozmetik markasıyla yurtdısına gittim sponsor

En sevdiğim şehre gittim ama sponsor

Teşekkürler 27. İnş 28 daha sponsorlu sene olur amin

2 saat önce

4624. Hakkında neden bu kadar çok konuşulduğunu, videolarının neden bu kadar çok izlendiğini anlamadığım youtuber. Hem kınayıp hem izlemek neden hele onu hiç anlamadım. Boş bir insan olduğunu düşünüyorum ki buradaki yorumlardan son videosu hakkında edindiğim izlemin de bunu doğruluyor. Lütfen şu dünyadaki değerli ve kısıtlı vaktinizi böyle boş şeylere harcamayın, boşuna sinirinizi bozmayın.

dün 16:53

4623. Ya gerçekten ne garip insanlarsınız! Neden herkes her şeye sizin gibi tepki vermek zorunda hissediyorsunuz? Birinin üzgün olması için illa kanser mi olması lazım? Ya da sadece bir “insanın” mı ölümcül hastalığa yakalanması sizi üzüyor? Kızın köpeği gençlik hastalığı denen ölümcül bir illetle boğuşmuş. Evinde hayvan besleyenler bilirler ne kadar aileden olduğunu hayvanlarının. Yani Bilal’e anlatır gibi anlatırsam, aileden birinin kanser olmasıyla eş değer bu durum. Ki belli ki nüksetmiş hastalığı, bir şey olmuş çocuk hala veterinerde sürekli. Hem benim ailemde hem Taylanın ailesinde sağlık sorunları çıktı diyor, demek ki aileden birilerinde de sıkıntı var. Yani aslında bu kızı üzecek bir sürü sağlık sorunu var. 

2. Meseleye gelirsem evet bence de iki gün üst üste aynı şeyi giymesinin onu olgunlaştırması komik. Ama hepimizi olgunlaştıran şeyler aynı olmuyor, hayat hepimize adil davranmıyor. Yani alttaki bir girdiye ithafen söylüyorum, ben de hayatımda hiç cezaevine gitmedim ama bu deneyim olmadan ben olgunlaşmayacağım demek olmuyor. Bu kadar materyalist ve işi dolayısıyla her gün farklı giyinmesi gereken, işini de fazla ciddiye alan fazlasıyla hırslı birini böyle bir şeyin olgunlaştırmalı garip gelmedi. 

dün 12:52

4622. Iki gun ayni seyi giymenin olgunlaştıran bir deneyim oldugunu düşünen yozgatlı kız. Videoyu izlerken bir insan kendini neden böyle çeker diye düşündüm ve o motivasyonun kaynağını bulamadım. Sanırım ego. Kaale alıp şişirenlere teşekkürler

dün 08:29

4621. O giyinme odasına sahip olup üst üste aynı kıyafeti giyebilmek de başarı ancak ben dikkat çekmek için söylenmiş bir söz olduğunu düşünüyorum. Bu kadar cahil olmadığını düşünmek istiyorum. 

dün 01:38

4620. ilk demek istediğim şey şu, boş. aşırı boş bir insan. videolarını takip etmem arada karşıma çıkar lakin buradan okuduğum doğum günü videosundan sonra şunu söylemek istiyorum, ne demek üst üste aynı kıyafeti giydin? aşırı mükemmelsin bu devirde artık kimse bunu yapmıyor biliyor musun(!)

kısaca kendisi sonradan görme olduğunu bağıra bağıra ilan ediyor. birde bir insan kendini sürekli övüyorsa 1, kendisini yetersiz görüyordur. 2, kimse onu övmüyordur.

başka söylemek istediğim şey de, bebeğim neden beyaz olduğunu insanlara inandırmak istiyorsun, değilsin işte.

22 nisan 22:11

4619. (bkz: yazık kız sakat heralde)

doğum günü videosunu inanılmaz bir şaşkınlıkla izlediğim yutupçu. 2 gün üst üste aynı şeyleri giymiş de aşırı büyümüş.

sen hiç birine oğlunu tutukladılar dedin mi bacım?

sen hiç birine cezaevine gidiyorum söylemek istediğiniz bir şey var mı diye sordun mu?

sen hiç çocuk haczettin mi anasının kucağından?

hiç toprağa koydun mu yakın arkadaşını mesela?

5 yaşına girmiş gibi abuk subuk hareketlere bak hele, bir de prim veriyorlar bu deliye. en sevdiği şehirde 15 yılın ardından eminem izlemişmiş. oh la la! ne büyük olay. sonra bi iş için cannes a gitmiş de tek kalmış. aman tanrım.

bu son videosuyla egosu ekrandan çıkıp bana naber dedi. allah akıl fikir versin.

22 nisan 17:49

4618. kimsenin derdini sıkıntısını küçümseyen biri değilimdir. insanın içinde bulunduğu koşullara göre mutsuzluk sebepleri olabilir. empati kurmak başkası daha kötü durumda bu yüzden ben kendi derdime üzülmemeliyim demek değildir. kişi rimeli aktığında bile mutsuz olabilir. ancak tekamül ve büyümek hissiyatta denge sağlamayı getiren bir şeydir. rujun taştı diye üzül ama dünyanın bütün yükü senin sırtındaymış gibi davranma yani. o sebeple şunu derim ki derdini seveyim be duygucum...

ilgili medya:
1
22 nisan 15:17

4617. Son doğumgünü makyajını ve kombinini çok beğendim. Bence aşırı seksi ve güzel olmuş. Normalde duygumun tarzını beğenmem pek.

Makyajın videosunu yayınlamış izleyeyim dedim. Bu sene nasıl da hayatın zorluklarıyla yüzleştiğinden ve be kadar büyüdüğünden olgunlaştığından falan bahşediyor. E bu kız hırslı falan olduğunu kendisi de kabul ediyor işte ne güzel bunun bir sorun olduğunu da kabullenmişti ne güzel dedim.

Sonra aynen şöyle dedi “... çok üşüdüğüm için her gün aynı kıyafetle dışarı çıkmak zorunda kaldım ve bu benim için ilk defa sorun olmadı. Hala bu deneyimin beni çok büyütüp çok olgunlaştırdığını düşünüyorum.” İki üç gün üst üste aynı ceketle dışarı çıkınca olgunlaşmak mı? Diyeceklerim bu kadardı arkadaşlar......

22 nisan 11:39

4616. vah vahh... cok gezememiş bu sene allah başka dert vermesin. duygu'yu los angeles'ta her gün aynı kombinle dışarı çıkmayla sınayan hayat bize neler yapmaz kim bilir? bu yazıyı da ilaç firması kalemiyle mi yazmış? aynen :d ilaç firmasının reklam vermemesi de tamamen kendi düşüncesizlikleri...

son bir not: planlamadığın doğum gününe hazırlanırken video çekip hepimizi tekrar tekrar aptal yerine koymaya devam eden youtuber :)

22 nisan 11:22