yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5050)
  • medya (290)

  5050. Ben gerçekten artık hakkında konuşulmaması gerektiğini düşünüyorum. Onu yapmış bunu yapmış.. gerçekten hiç ilgimi çekmiyor. Prim için diyorsunuz ama aslınd buraya yazarak biz de ona prim veriyoruz. Takip etmeyin bakmayın kafamız rahat eder gerçekten.

  bugün 13:48

  5049. Tanım: çok düşük eq, çok çok çok düşük iq, yüksek sansasyon kabiliyeti, yüksek gaf oranı, çok çok çok düşük konuşma kabiliyeti, çok yüksek oranda görgüsüzlük, çok çok çok yüksek hırs, çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok yüksek oranda narsizm. tırı vırı işler, ayaklı reklam panosu. takip edenler, savunanlar, sevenler, övenler... sizden ne var bu kadında merak ediyorum doğrusu... hiçbir getirisi yok size, götürüsü çok en çok da cüzdanlarınızdan. Artık gerçekten küçük, büyük, yaşlı, genç, takip edelim  etmeyelim Bu ve bunun gibilerin sonunu getirme zamanı geldi. Zaten hep eleştiriden prim yapıyor. Haz etmeyen bizlerin üstünden cebini dolduruyor. Gaf üstüne gaf yapıyor çünkü %30 beyin çalıştırıyor ve daha da kötüsü bu yüzde de sansasyon yaratmaya odaklı. yetti be azıcık silkelenmenin vakti geldi. Artık azalarak, eriyerek, bitmesini, bu furyanın ve öncelikle bunun tükenmesini istiyorum.

  Tanım: günümüzden sadece bir sanal insancık ama kendine göre kadim bir uygarlıktan bugüne kadar korunmuş son beyaz inci tanesi.   Not: eksileyenlere bu yersiz, anlamsız, saçmalık olan  d.ö sevgisini bırakıp, hayran olacakları zeki ve işe yarar bir kul bulup anlamlı bir sevgi tatmalarını diliyorum. Malum hayat kısa, zaman geçiyorken zihni ve bilinçaltını saçmalıklarla oyalamamamız  gerekiyor. 

  bugün 09:59 bugün 10:26

  5048. Gerçekten artık bitmesi gereken biri

  bugün 02:44

  5047. (gbkz: neslican tay)'ın ölümü üstünden ego show ve bolca prim yaptıktan sadece 1 gün sonra yayınladığı dolap reklamı ile hayatına devam eden reklam oyuncusu. başka birşey bekleyen yoktu herhalde.

  bugün 00:22

  5046. bugüne kadar duygu özaslan hakkında hiç girdi girmedim. karakterine uygun davrandığı için şaşırmadım, tepki de göstermedim. ama buna sessiz kalamayacağım ve düşündüklerimi yazacağım. şikayet edilirse zaten ekşi'de de aynısı var, oradan da sildiremezler.

  mesajlarına bile bakmadığın bir insanın vefatından prim yapmaya çalışan yüzsüz youtube ünlüsüdür. insan biraz utanır mesajlarını görmedim demeye. ne kadar iyi iletişiminiz varmış, yoğun bakımdaki halini merak edip de sormamışsın. sen git link falan bırak, ya da daha da iyisi markalardan gelenler falan çek. bildiğin işi yaparken daha az sırıtıyorsun.

  dün 23:35

  5045. yeni nesil bir meslek olarak, 'prim uzmanı'  ya da primci.  Ara ara, duygu özaslan ve benzerlerinin  yaptığı ve 'iş' olarak adlandırdıkları faaliyetlerin, geleneksel iş kolları arasında nereye oturtulabileceğini düşündüğümü itiraf etmeliyim. Bir ara pazarlama veya reklamcılık gibi düşündüm; ama tam olarak değildi. Çünkü 'gerçek' pazarlamacılar ve 'reklamcılar' aslında ürünlerini bu kişilerin tanıtmasını, nasıl tanıtabileceğini vs. kararlaştıran, tüketici analizleri yapan, mesleğin getirdiği birikimi ve teknikleri kullanan insanlar olduğuna göre, söz konusu kişiler değil, başkaları bu meslekleri icra etmeye devam ediyordu. Sonra acaba satış uzmanı/temsilcisi olabilirler mi diye düşündüm; ama ondan da vazgeçtim. Çünkü satış temsilcileri bakımından yaptıkları işin odak noktası kendileri değil ürün oluyordu. Ben hiç kendini ön plana çıkararak ürünü satmaya çalışan bir satış temsilcisi görmedim.  Şimdi yeni bir fikre kadar, bu kişilerin prim uzmanı diye kendi uydurduğum bir 'iş' yapıyor olabileceklerini düşünüyorum. Bu 'iş'te odak noktası ilgili şahıs. Kendini ne kadar ön plana çıkarır, odak noktası haline getirirsen o kadar çok kazanırsın mantığı üzerine işliyor bu 'prim uzmanlığı' işi. Yanlış anlaşılmasın, kötülemek adına söylemiyorum, sadece bir tespit yapmaya çalışıyorum. Zaten prim yapmak; iyi gelir getirmek, popüler olmak gibi anlamlara sahip, ne bir hakaret ne de bir kötü söz. Yalnız şunu belirtmekte de fayda var; eğer bunu bir 'iş' olarak kabul edeceksek, her 'iş' ya da 'meslek'te olduğu gibi bunun bakımından da bir etik anlayış olmalı. Aklımıza gelen her şey kullanılarak prim yapılmamalı. Özellikle neredeyse tüm Türkiye'nin sevdiği, gerçek anlamda ilham veren insanların kaybı üzerinden hiç yapılmamalı. Sonuç olarak, istediği kadar çok kazansın, tanınsın bilinsin, bence bu son davranışıyla 'iş'ini hiç de iyi yapamadığını gösterdi duygu özaslan. Çünkü meslek etiğinden yoksun olarak yapılan bir iş, kötü yapılmış bir iştir.   

  dün 22:47

  5044. ilgi üzerinden gittiğinde bu tarz skandallara bilerek ve isteyerek imza atıp, ilgiyi üzerine çeken youtuber.

  dün 18:32

  5043. instagram boş bir bagımlılık malesef. ne kadar sevmesem de can sıkıntısından buna ve damla'ya bakıyodum. benim için tam bir zaman kaybıydı çünkü profillerine baktıgımda bana kattıkları hiçbi şey yok. aksine zaman kaybıydı. manken desem değiller, makyaj uzmanı desem değiller. okan bayülgen zaten bu durumu da çok güzel özetliyor. böyle tipler neden takip edilir ki diye. neyse an itibariyle ikisini de engelledim zaten videolarına bayadır bakmıyodum. şuan kafam aşırı rahat tavsiye ederim. böyle böyle bitecekler eminim.

  dün 16:56

  5042. Tanım: youtuber. 

  Arkadaşlar bakmayın, izlemeyin, yorum yapmayın, instagramdan engelleyin, tepki vermek istiyorsak böyle olmalı, azalarak bitsin. 

   

  Hiç takip etmemiştim ancak youtube’da denk geldikçe ya da instagramda keşfetime düştükçe arada bakardım ancak 1 senedir engelledim, görmüyorum duymuyorum. Neslican olayında bunu başkası yapsa belki bu kadar göze batmazdı ama duygu yapınca olay oldu. İletişim becerileri ve duygusal zekasının yüksek olduğunu düşünmüyorum. Yeni neslin bir aynası bence bu kızcağız.Okumamış, toplumsal olaylara duyarsız, ben merkezci, tüketim yaparak mutlu olabileceğini zanneden, popüler kültürün yarattığı bomboş bir insan. Engelleyin, yok sayın.

  dün 16:29

  5041. Eğer neslican aniden bir kazada vs yaşamını yitirseydi yazdığını anlamlı bulabilirdim. Ama bu kız günlerdir yoğun bakımdaydı. Sosyal medyada bangır bangır kan aradılar kaç gün. Hatta çalıştığım şirketin facebook grubuna bile yazmışlardı. Bir kere bile bakmak aklına gelmedi mi? Ya da yazmak? Sırf bu yüzden samimi değilsin, üzgünüm.

  Tanım: bir youtuber. 

  dün 14:45