yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5129)
  • medya (313)

  5129. bunu ve bunun gibileri konuştukça onlara daha çok prim veriyoruz. bırakın konuşmayalım da azalarak bitsinler.

  1 dk önce

  5128. "Bakın en çok ben üzüldüm tanışıyorduk biz" tarzı benmezkezci mesajıyla binlerce hasta insana umut olmuş ve gencecik yaşta melek olmuş bir kızcağızın masumiyetini bile kendine çevirmeye çalışacak kadar narsist bir insan. "Aman kim bilecek arkadaşım dersin geçer. Kız zaten ölmüş yalanlayacak mı beni?" Diye düşünmüş olduğunu düşünüyorum.

  Haluk levent bile bu kadar moral destek ve maddi yardımlarına rağmen eleştirilirken hala bu kızı haklı bulan varsa ben kendisine akıl fikir diliyorum.

  Videolarını senelerdir izlemiyorum, bu narsizmin mesajlarını seneler önceden vermişti ben de her gördüğümde youtube'da ilgilenmiyorum seçeneğiyle anasayfadan temizlemiştim. Gerçekten artık görmek istemiyorum bu insanı. Ne iş yaptığını, ne reklam yaptığını görmek istemiyorum ve şu anda elim ayağım titriyor sinirden.

  Buraları arkadaşları okuyorsa veya asistanları okuyorsa eğer; dünyanın onun için ve onun etrafında dönmediğini söylemesi gerekiyor. Yaptıgı "iş"in nobel alınacak bir iş olmadığını ve gereksiz yere, parası var diye kendisini çok yükseklerde gördüğünü söylemesi gerekiyor. Bari ölüme saygınız olsun artık, ölümünde olsun huzur verin insanlara.

  13 dk önce

  5127. Kimse tepki göstermeseydi neslinin yazdığı mesajın ekran görüntüsünü de atardı kesin.

  39 dk önce

  5126. Merak edip alışveriş videolarından birini izledim az önce. Benim maaşım tutarında bir elbiseyi -3500tl- içerisinde astarı yok diye bir kenara fırlattı ve sinirlendi. Hiç pahalı değil dediği küpe 90£ 'ydu, gözlerim açıldı bi an. Telefonun, cüzdanin ve bir rujun sığabileceği sarı bir çantaya 500£ verdiği için mutlu hissettiğini söyledi. sisme bir çanta daha almış indirimde 750£ diye. Bu iki çantanın fiyatı resmen dershane parasi. Olur da bir gün safariye giderim diye fiyatı 1000tl olan şapka alması hele.. parası olan her şeyi yapsın tamam da çoğumuz için 100liranin bile çok önem arz ettiği şu zamanda böyle irrite edici videolar çekmesin ya. Ayrıca videonun bir yerinde köylü gibi dedi.. eminim cogumuzu da öyle nitelendiriyordur , o "köylüler" sayesinde videolarının bu kadar izlendiğini unutarak.. ben de izleyerek prim verdiğimin farkındayım ama uğraşsam da bu kadar görgüsüz olamayacağımı farkettim, bu açıdan benim için iyi oldu. Ama maalesef sen apaçık görgüsüzsün duygu..

  1 saat önce 1 saat önce

  5125. bu da geçer, bu da unutulur. duygu da danla da buna güveniyor. bakın duygunun takipçi sayısına, yüz bin azalmış mı? tabi ki hayır. yaz başında james charles ve tati arasında geçen tartışmada kadının takipçi sayısı bir milyon azalmıştı. tepki budur. yoksa yazalım sözlükte lanetleyelim, bir kulaklarından girip ötekinden çıkıyor.

  1 saat önce

  5124. Yine ne yapıp edip Neslican'dan fazla konuşuldu. Başka bir sözüm yok.

  bugün 03:50

  5123. Kendisini buradaki eleştirilere karşı savunan 4-5 tane entrym vardır. Cok bayildigim biri degil hatta yaklasik 3 aydir instadan da youtubedan da takip etmiyorum ama Yine de burada kendisine yonelik nefrete de pek anlam veremezdim. hatta senelerdir bunca eleştiriye karşı dimdik duruşunu da guclu karakterine verirdim.

  Ancak neslican'la ilgili storysinden gördüğüm kadarıyla bu kızın eleştirilere karşı böyle dik durabilmesinin sebebi güçlü karakteri değil de patolojik seviyede narsistliği imiş. Kız kendisine aşık. Eleştiriler o yüzden etkilemiyor çünkü duymuyor bile. Yakın zamana kadar çok yakınımda narsist bir insan vardı, sendromun belirtilerine son derece hakimim. Bu kizin da bu hareketlerinde Kötü niyetli olmadığına eminim ama elinde degil, ruh hastaligi öyle bir boyuta gelmiş ki baska bir insanın ölüm haberinden bahsederken bile işin içine kendini katmadan duramıyor. Ben ben ben ben ben ben.... İşin kötüsü bu linci neden yediğini anlamiyordur bile cunku narsistik kişilik bozukluğundan muzdarip insanlar empati yeteneğinden yoksundurlar. Muhtemelen şu an sadece insanlar kendini kiskandigi/anlamadığı icin bu kadar tepki çektiğini düşünüyordur. Yine tipik bir narsizm belirtisi.

  Tüm samimiyetimle söylüyorum, son olaydan itibaren ben kendisinden gerçekten iğrenmeye başladım, bir daha asla takip edeceğimi ve herhangi bir platformda savunacağımı düşünmüyorum. Duygu özaslan benim için bitmiştir.

  bugün 01:08

  5122. Çok acımasız ve kibarlaştırılmamış bir yorum olacak belki ama vefat haberi üzerinden bile kendi primini kasan, bu gıcık egosunu satır aralarında bile gizleyemeyen megalomanyak birisi kendisi. El insaf bu kadar da iki yüzlülük olmaz. Gidin bakın her gün her fotoğrafına binlerce yorum geliyor, kötü yorumlar kaç dakikada siliniyor da sen kız vefat edip senin için ego kasacak haber boyutuna gelmeden onun mesajını görmemiş numarası çekiyorsun? Gerçekten bıktık bu riyakar tayfadan azalarak bitseler bir an önce. 

  bugün 01:02

  5121. biliyorum birçoğunuza göre geç kalınmış bir hareket ama artık takipten çıkardığım youtuber(?) kendisi.

  dün 23:12

  5120. Duygu Özaslan takip ettiğim birisi değil. Neslican ile ilgili paylaşımı gerçekten çok kötü, bencilce. Ama madem kızıyoruz takip etmeyelim, izlemeyelim videolarını. Kimse ilgilenmesin onunla ilgili hiçbir şeyle. Bir hafta ya da bir ay sonra unutmayalım bu söylediklerimizi.

  dün 22:03