yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5122)
  • medya (312)

  5122. instagram boş bir bagımlılık malesef. ne kadar sevmesem de can sıkıntısından buna ve damla'ya bakıyodum. benim için tam bir zaman kaybıydı çünkü profillerine baktıgımda bana kattıkları hiçbi şey yok. aksine zaman kaybıydı. manken desem değiller, makyaj uzmanı desem değiller. okan bayülgen zaten bu durumu da çok güzel özetliyor. böyle tipler neden takip edilir ki diye. neyse an itibariyle ikisini de engelledim zaten videolarına bayadır bakmıyodum. şuan kafam aşırı rahat tavsiye ederim. böyle böyle bitecekler eminim.

  5 dk önce

  5121. Tanım: youtuber. 

  Arkadaşlar bakmayın, izlemeyin, yorum yapmayın, instagramdan engelleyin, tepki vermek istiyorsak böyle olmalı, azalarak bitsin. 

   

  Hiç takip etmemiştim ancak youtube’da denk geldikçe ya da instagramda keşfetime düştükçe arada bakardım ancak 1 senedir engelledim, görmüyorum duymuyorum. Neslican olayında bunu başkası yapsa belki bu kadar göze batmazdı ama duygu yapınca olay oldu. İletişim becerileri ve duygusal zekasının yüksek olduğunu düşünmüyorum. Yeni neslin bir aynası bence bu kızcağız.Okumamış, toplumsal olaylara duyarsız, ben merkezci, tüketim yaparak mutlu olabileceğini zanneden, popüler kültürün yarattığı bomboş bir insan. Engelleyin, yok sayın.

  33 dk önce

  5120. Eğer neslican aniden bir kazada vs yaşamını yitirseydi yazdığını anlamlı bulabilirdim. Ama bu kız günlerdir yoğun bakımdaydı. Sosyal medyada bangır bangır kan aradılar kaç gün. Hatta çalıştığım şirketin facebook grubuna bile yazmışlardı. Bir kere bile bakmak aklına gelmedi mi? Ya da yazmak? Sırf bu yüzden samimi değilsin, üzgünüm.

  Tanım: bir youtuber. 

  2 saat önce

  5119. 'noldu düne kadar ölüyodunuz kendisine' dedirtti.

  2 saat önce

  5118. (bkz: stop making stupid people famous)

  bugün 13:24

  5117. İnanılmaz derecede ben merkezci, dünyaya düşen son piremses tanesi. 

  Tabii toplantıdan toplantıya koşmak zor, fotoğraflarını devamlı çekecek birilerini falan bulamamak dünyanın en büyük zorluğu ya. Neslican ın çektiği hiçbir zorluğu anlayabileceğini düşünmüyorum. 

  Çünkü zorluk nedir bilmiyor ilk başta bu var. Yukarıda saydığım şeyleri zorluk gören insan ne anlasın kanserden, mücadele etmekten. 

  Hala yaptığı açıklamayla duyguyu savunanlar var cidden inanılır gibi değil. 

  bugün 13:01

  5116. bunu ve bunun gibileri konuştukça onlara daha çok prim veriyoruz. bırakın konuşmayalım da azalarak bitsinler.

  bugün 12:55

  5115. "Bakın en çok ben üzüldüm tanışıyorduk biz" tarzı benmezkezci mesajıyla binlerce hasta insana umut olmuş ve gencecik yaşta melek olmuş bir kızcağızın masumiyetini bile kendine çevirmeye çalışacak kadar narsist bir insan. "Aman kim bilecek arkadaşım dersin geçer. Kız zaten ölmüş yalanlayacak mı beni?" Diye düşünmüş olduğunu düşünüyorum.

  Haluk levent bile bu kadar moral destek ve maddi yardımlarına rağmen eleştirilirken hala bu kızı haklı bulan varsa ben kendisine akıl fikir diliyorum.

  Videolarını senelerdir izlemiyorum, bu narsizmin mesajlarını seneler önceden vermişti ben de her gördüğümde youtube'da ilgilenmiyorum seçeneğiyle anasayfadan temizlemiştim. Gerçekten artık görmek istemiyorum bu insanı. Ne iş yaptığını, ne reklam yaptığını görmek istemiyorum ve şu anda elim ayağım titriyor sinirden.

  Buraları arkadaşları okuyorsa veya asistanları okuyorsa eğer; dünyanın onun için ve onun etrafında dönmediğini söylemesi gerekiyor. Yaptıgı "iş"in nobel alınacak bir iş olmadığını ve gereksiz yere, parası var diye kendisini çok yükseklerde gördüğünü söylemesi gerekiyor. Bari ölüme saygınız olsun artık, ölümünde olsun huzur verin insanlara.

  bugün 12:42

  5114. Kimse tepki göstermeseydi neslinin yazdığı mesajın ekran görüntüsünü de atardı kesin.

  bugün 12:17

  5113. Merak edip alışveriş videolarından birini izledim az önce. Benim maaşım tutarında bir elbiseyi -3500tl- içerisinde astarı yok diye bir kenara fırlattı ve sinirlendi. Hiç pahalı değil dediği küpe 90£ 'ydu, gözlerim açıldı bi an. Telefonun, cüzdanin ve bir rujun sığabileceği sarı bir çantaya 500£ verdiği için mutlu hissettiğini söyledi. sisme bir çanta daha almış indirimde 750£ diye. Bu iki çantanın fiyatı resmen dershane parasi. Olur da bir gün safariye giderim diye fiyatı 1000tl olan şapka alması hele.. parası olan her şeyi yapsın tamam da çoğumuz için 100liranin bile çok önem arz ettiği şu zamanda böyle irrite edici videolar çekmesin ya. Ayrıca videonun bir yerinde köylü gibi dedi.. eminim cogumuzu da öyle nitelendiriyordur , o "köylüler" sayesinde videolarının bu kadar izlendiğini unutarak.. ben de izleyerek prim verdiğimin farkındayım ama uğraşsam da bu kadar görgüsüz olamayacağımı farkettim, bu açıdan benim için iyi oldu. Ama maalesef sen apaçık görgüsüzsün duygu..

  bugün 11:51 bugün 11:52