yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5039)
  • medya (288)

  5039. Youtube

  23.10.2019 Foreo

  20.10.2019 Trendyol

  5.10.2019 Maybelline

  Instagram

  18.10.2019 Samsung

  19.10.2019 Lancome

  13.10.2019 Nike

  Unuttuğum, kaçırdığım ve günlük düzeyde devam eden (gizlinot: kaydırmalı reklamlar gibi) başka reklamlar vardır elbette.

  Kendisini her iki mecradan da takibi bıraktım.

  Bir ay içinde sponsorlu içerik sayısı beni rahatsız edecek düzeye ulaştığı için yazıyorum bunu postu.

  Güvenilirliğinizi kaç paraya satarsınız?

  bugün 00:58

  5038. girdi eksiyelen 'ergen'lerden biri olarak yazayım:

  su kız hakkında yazmayın diyip diyip girdi enflasyonuna bu kadar katkıda bulunmanız, kendinizi alamayıp dedikodusundan uzak kalmamak için her ismini gördüğünüzde tıklamanız, yazmayın derken bile 'köpeğinin modası geçmiştir diye bilmem kime vermiştir' spekülasyonu yapmanız, eksi alınca 'yazmayın artık' temalı girdinize uzun bir paragraf döşemeniz biraz komik olmuyor mu? sadece soruyorum.

  bir de merakımdan girdim cruelladevil'in girdilerine baktım, acaba hangi belgeseller üzerine yazı yazmış diye. girdilerinin yüzde sekseni duygu özaslan üzerine. sıkıldım fazla geriye gidemedim ama tarihsel olarak söyle (sonradan silmezse tabi):

  2 saat önce, 17 ekim, 23 eylül, 17 eylül, 9 eylül, 5 eylül, 23 ağustos, 20 ağustos, 10 ağustos

  söyleyeceklerim bu kadar.

  dün 00:57

  5037. Tahmin etmek zor mudur? Bence Her bir haltını göz önünde yaşayan bir insan adına hiç değildir. Belli ki ayrıldı Taylitosuyla (o da 3 iq bir şeydi) ilk köpeciğin de modası geçince, οnu tayliştoya verdi. 

  Ya ne olur artık şu kızı kötü de olsa konuşmayın. Vallahi modası geçti eleştirmenin bile, billboardlar varken bu ayaklı reklam panolarına nolur artık prim vermeyelim. Hala videolarını izleyip memnuniyetsizliğini dile getiren değerli arkadaşlarım, siz de mi sıkılmadınız? Yapmayın be güzellerim benim. Yazmayın be güzellerim şunu artık. Ekşidi artık, küflendi.

  Not: eksileyenler, hergün en favori ruju (yersen) ile ay çok seksiyim, albenimi dilimi dişlerimin arasında tutup aynı anda gülerken öne doğru açı verdiğim dudaklarım ve sahte gülüşüm ile tamamlayacağım diye bağıran zoom videolarını izlemekten sıkılmayanlar herhalde. Ne fetiş ama! Yukarı kaydıra kaydıra ömrü geçti ergenlerin. Hergün indirim var, hergün şenlik var, vallahi distopya bu çağ artık. Umarım sizin de cebinize üç beş kuruş giriyordur bu paraları löp löp yerken bari bir işe yarasın eleştirel takipleriniz. Yukarda arkadaşımızın da dediği gibi azıcık sabrederseniz zaten yakında bir skandal veya bir ayıp ile şenlenir zaten buralar, o zaman yazarsınız. Zira başka hiçbir şey ile kendinden söz ettiremeyecek aciz insanlarla donatıldı tüm dünya ve hepsi birbiri ile arkadaş farkındaysanız. Off bill hicks'ciğim bugünleri göremedi hey gidi hey... neyseki Jordan peterson hocamız var, o konuşuyor. bir yanda da işte bunlar var falan, ne bileyim ya siz de garipsemiyor musunuz...

  Bir alttaki hanımefendiye Cevap vereyim: İzlediğim film, dinlediğim müzik veya ilgi alanlarımla ilgili konuları veya mesleki konuşmalarımı süslü sözlük platformu üzerinden yapacağımı sanmıyorum, buraya bu ve bunun gibi insanları eleştirmek için girmiştim ki benim gibi düşünen çok insanla da karşılaştım. Onun dışında başka girdilerim de oldu, siz görememişsiniz herhalde. Onlar için başka platformları kullanıyorum hanımefendi veya sadece kendi kendime ilerliyorum siz hiç merak etmeyin. Kişisel olarak tanışsaydık anlardınız ama olsun belki birgün bir yerde karşınıza çıkarım. Onun dışında eleştirdiğim şeye rağmen yazmam konusundaki eleştirinize katılıyorum, bu söylediklerinize de pekala düşünebiliyorum ve göze alarak yazıyorum ama merak edilen konuların aslında ne kadar yüzeysel düşünülebilecek cevapları olduğunu gördüğümde cevap vermek istiyorum.   Her şeyini yüzeyde gördüğümüz kadar yorumlayabildiğimiz bu kişiler için çok da fazlasını düşünmeye gerek olmadığı gibi haklarında merak edilenler de bilinenler gibi yüzeydedir demeye çalışıyorum. ayrıca kendimce bununla ilgili yazmayın artık diyen insanlara destekte bulunarak neden yazmamamız gerektiğine benim de katıldığımı yazarak hatırlatmaktan başka bir çare olmuyor bu platformda malum, onun dışında zaten üstüme düşeni yapıyorum bu konularla ilgili. Merak etmeyiniz, gayet aktif bir fikir savunucusuyumdur. Ayrıca medya felsefesi de özel ilgi alanımdır. Bu kadın da benim seçtiğim örnek, o nedenle başka birinin eleştirisini bulamazsınız, zaten bu kadın üstünden genel bir eleştiri yapıyorum hep. bu sektörde pek kimseyi bilmiyorum yani, allah korusun bilmekten de, bazen yanlışlıkla karşıma çıkıyorlar, bu korkunç "tayfa"nın varlığından da bu kadını arkadaşımın kardeşi gösterdiğinde haberdar oldum. 2014'den kara bir gün, bir sad story. Sevgileeer.

  22 ekim 22:44 dün 18:20

  5036. İlk köpeğini (adı sirius'muş) sanırım birilerine verdi. Ya da ne yaptı bilemiyorum ama artık onunla yaşamadığını düşünmekteyim. Çocuğa noldu acaba? Açıkcası duygu ile ilgili tek derdim, zamanında köpeğim diye diye paylaştığı kuçunun akibeti. 

  Zira sadece yeni evlat edindikleri minik olan köpüş var diğeri yok piyasada

  22 ekim 20:31 22 ekim 20:34

  5035. Gözüm kapalı kombin videosunda sanki arkadaşlarıyla takılıyor sohbet muhabbet, akıcı ya da komik bile değiller, bi yandan da videoya çekiyolar al işte iş birliği videosu kim bilir kaç bin kazanıyo su saçma sapan yirmi dakikadan. Yaratıcılık, farklılık, çekicilik yok öylesine yapılmış bi iş gibi

  22 ekim 14:40

  5034. bu aralar eski konuşulurluğunu yitirdiği için yakın zamanda bir bomba patlatacağını, bilinçli olarak ağır bir gaf yapacağını, linç yemeye açık bir fotoğraf/video paylaşacağını düşündüğüm kişi.

  21 ekim 19:03

  5033. Neden bilmiyorum ama bana göre albenisini yitirdi ışığı azaldı sanki eskiden yer giydiğini sürdüğünü yakıştırırken şu anda ne yapsa gözüme güzel gözükmüyor

  21 ekim 16:18

  5032. bu kız daha önce şey demişti "çocuk makyaj kanallarını sevmiyorum. cringe. ne demek istediğimi anladınız dimi?"

  yani merve özkaynak gibi kişileri eleştiriyordu. ama görünen o ki ikisi arasında hiç bir fark kalmadı şu noktada. sürekli şu makyajımı seçti bu kıyafetimi seçti o şunu seçti vs... bu kadar fikirsizsen ve aklına bir şey gelmiyorsa yapma. en azından bir duruşun olurdu.

  ekleme: merve aydoğdu ile bu kızımız "kim en kötü gözlüğü takacak" yarışındalar resmen. oh be söyledim sonunda. iğrenç gözlükler takıyor ve ne yüz şekline ne o kaşlarına asla yakışmıyor.

  20 ekim 14:51 20 ekim 15:10

  5031. Kanalı yavaş yavaş Meryem can'ın kanalına evrilen kişi. Normalde duygu'yu izlemeyi seviyorum ama neden gözü kapalı kombin videosu?

  20 ekim 13:10

  5030. Bugün kanlı canlı gördüğüm youtuber.

  Normalde yazmayacaktım ama baktım zaten konuşulmuş yine yorumlayayım dedim.

  Dikkat çeken güzel bir kadın değildi, saçları da fotoğraflarda daha güzel.

  En beğendiğim yeri cildiydi(gizlinot: Net bir açık buğdaydı bu arada), pürüzsüz duruyordu.

  En güzel yerini beğenmeyen, olduğundan farklı olmasını isteyen bir kadınmış vesselam.

  17 ekim 21:38