yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5091)
  • medya (309)

  5091. bir önceki trendyol reklamı "BACAĞIMI NASIL UZATIYORUM? " diger videolarının yarısı kadar bile izlenmeyince konudan alakasız olarak "HER FOTOĞRAFTA GÜZEL ÇIKIN" diye değiştiren; şekilciliğini, izlenme uğruna herşeyi yapabileceğini gösteren youtuber. aynı zamanda trendyolun verdigi para yetmemiş olacak, daha fazla para icin herseyi yapabileceğini de videoyu 20 saniye kamera arkasıyla uzatarak 10.00 yapmasından görebilirsiniz.

  En son yüklediği %100 clickbait kapak fotoğraflı 24 SAAT BOYUNCA MAKYAJLI DURDUM videosu da kendi değimiyle "çocukça videolar çeken youtuberlar 'a birebir uyuyor. videoda 24 saat birsey görmeyi beklemeyin o kadar yalan olduğu belli ki. %90'ı makyaj, sözde 24 saat makyajı durduğu zamanları gösterdiği ama videonun sadece 2,5 dk'sından ibaret kısım "çocuk" takipcileri için yeterli olabilir ama bana göre oyunculuğu 10 üzerinden 2.

  dün 21:09 dün 21:16

  5090. fangirlleri kendisi ile yakından uzaktan alakalı herhangi bir şeyi eleştiren her entrye tek tek paragraflarca savunma yazacak mı ve bu paragrafları okuyan var mı diye merak ettiren youtuber.

  17 eylül 19:03

  5089. daha bugün ya da dün övdüm bugün gömmeye geliyorum.

  menajerim, ekibim, yardımcım. ağzına hiç mi oturmaz cidden bir kadının. Olmadığı biri gibi davranıyor. Girdiyi silecektim ama vazgeçtim, buraya yazayım tekrar dedim.

  17 eylül 17:46

  5088. global bir markanın planlı programlı bir şekilde influencerları beyruta çekime götürmesini sözlükteki duygu nefretinden faydanalanarak "bedava beyrut gezisi kazanmış" şeklinde yorumlamak... bir de yıllardır bitmeyen derdiniz olarak "ya markalar bunları neden götürüyor abi yeaaa" diye istan etmek...

  halbuki durumun reklam sektörünü bilmekle bile alakası yok azıcık muhakeme yeteneğiniz olsa markanın neden 1,4m takipçili top influencerını götürdüğünü anlardınız. ama belli ki sizin aklınız da böyle şeylere değil de yunan mitolojisine çalışıyor. olsun. duygu nefreti her zaman fav getirir. getirinin mantıklı olup olmaması sözlüğümüzde mukayese edilmemektedir. aynen devam.

  17 eylül 08:22

  5087. Evet bir üstteki “Themis (gizlinot: Adalet ve düzenin ana tanrıçasıdır kendisi, terazisi elindedir, bir diğer elinde de maşası bulunur, hak yedirmez.) ” pardon süslü arkadaşımız çok doğru söylüyor, katılıyorum.

  Tanım: ucuza reklam taktikleriyle işi olmayan, pahalı ve çok paralı reklam taktikleriyle ay pardon teklifleriyle işi olan yutıbır şeysi.  Çok da düşünmeye ihtiyacı yoktur efendim, fotolar çeker, videolar çeker, sadece uzuvları, keli, sarı benizi, kaşı gözü konuşulur  falan. öyle birşey işte.

  Eksileyen mini mini “Themis” lere şimdiden teşekkürler, Zeus şimşeğiyle öpsün sizi. “Lol”

   Edit bir alttaki gönderi için: “neden bunu götürdü, başkası yok muydu?” dan ziyade, (gizlinot: Hayatım boyunca abi demedim abi yeaaaa diye taklidim yapılmış. o jargon bende yok.) neden bunları götürüyorlar diyoruz, ben sektöre karşıyım yani anlayacağın, yoksa başkasını götürse de birbirilerinden hiç bir farkları yok birkaçı dışında (gizlinot: Onlar da bu alanda eğitimli, diksiyonu ve hitabeti düzgün insanlar olduğu için para etmiyorlar zaten, niye götürsünler? ).  aynen mitoloji, tarih, bilim, ilim, sanat ve felsefeye çalışıyor benim aklım, (gizlinot: Yazık bana ve benim gibilere ya aklımızın çalıştığı şeylere bak...). o yüzden de günümüzdeki 1.4 milyonluk sanal hayatları eleştiriyorum ve anlamıyorum, anlamak da istemiyorum, derininde anlaşılacak bir şey de yok zaten, kral çıplak, her şey ortada aslında. bu yukarda saydığım başlıkları da günümüzde bu dünya düzeni ve bu düzenin takipçileri önemsiz hale getirdi sevgili dedikodubağımlısı...

  17 eylül 01:15 17 eylül 10:44

  5086. Başlığında Gül gül öldüğüm YouTuber.

  Ya ahahhaha 10 günü aşkındır olmayan belirtilerle tivitırda, duygunun fotolarının altında ve burada taylanla ayrıldıkları konuşulup duruyor. (Halbuki mesela duygu Beyrut’a gitmeden hemen hemen aynı açılardan peşpeşe snapei paylaştılar. Ondan bir kaç gün önce seda paylaştı ikisini. kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz yani) hani yeni bir dedikodu olur ve dedikodu çıkar çıkmaz duygu paylaşım yapar anlarım da bdndndn ne zaman taylanı paylaşmış olsaydı mesela Taylan’ı paylaşma sebebi burayı okuması olmazdı??? Hastayım bu sözlüğe yemin ediyorum o kadar özlemişim ki <3 

  Ha bir de şey vardı “duygu ve Taylan ayrılmadı ama ayrılmış gibi yapacaklar çünkü yeni influencer marketing ofisi kurdular ve bunun bu şekilde reklamını yapmaları gerekiyor chiara da zamanında öyle yapmıştı” jdndndn ne oldu o tez de mi suya düştü? Üzgünüm ama duygu chiara’ya benzemez. Ucuz reklam taktiklerinde işi yok. lol.

  16 eylül 22:03

  5085. Taylani paylaşması, burayi okuduğunun apaçık göstergesi.

  Ben tüm eleştirilere karşı seviyorum bu kızı. Özenli ve dikkatli de buluyorum. Kimi içerikleri cidden yapmak istemiyor, cok ısrar edilince de yapmış olmak için yapıyor. Net benim davranışım.

  16 eylül 17:57

  5084. savunmayı özlediğim...fsdfsdfd

  151 kişinin katıldığı bir girdi. yıllardır burada influencer yorumluyorsunuz ama hala bu işlerden anlamıyorsunuz. olsun. ben anlatıyım;

  "balkonu mutfağa katmak" diye bir şey duydunuz mu hiç? muhakkak duymuşsunuzdur. balkon mutfağa katılarak mutfak büyütülür. çok basit.

  duygu da bu pozda ayağı bacağa katmış ve bacağını uzatmış. ayak normalde yatay duran bir uzuvken duygu ayağını aşağıya doğru gererek ayak ile bacağı birleştirmiş. bacak da haliyle uzun görünmüş. beyaz terlik yerine şeffaf terlik giymiş olsaydı daha da fazla uzun görünürdü. yine de anlamayacağınızı bildiğim için "ayağına çorap giymiş olsaydı o kadar uzun gözükmezdi" örneklemesiyle siz değerli bilallerime görselli anlatım yaptım. gördüğünüz gibi bilekten ayağı kesince bacak boyu gayet de normal duruyor. siz de evde kendiniz dilerseniz bacak boyunuzu basit bir ayak haraketiyle uzun gösterebilirsiniz, tabi sonra "fotoşop yopmoş" yorumları geliyor ama olsun o kadar.

  vallahi özlemişim.

  ilgili medya:
  1
  16 eylül 09:09

  5083. Hareketlerindeki samimiyet yerini yapaylığa bıraktığı için takip etmekten vazgeçtim. Ve nedense artık kendini tekrarlamaya başladığını düşünüyorum.

  15 eylül 08:58

  5082. Takibi bıraktığım bir influencerdır kendisi. Bana bir influence ettiği yoktu zaten de, tarzını beğeniyordum. Ama sıktı. Bence zamanı bitti

  15 eylül 02:27