yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4925)
  • medya (281)

  4925. Bende takipten çıktım. Mayolu fotoğrafına linc yedi diye feminist olan kızımız emine bulut’un çığlığına sessiz kaldı ya birşey diyemiyorum. 1 story deyip geçmeyin bu insan sosyal medyadan para kazanıyor bir ruj atınca stoklar tükeniyor, bir link atınca kaç bin kişi tıklıyor. Emine bulut’un yanında olduğunu gösterseydi eğer binlerce kişiye ulaşabilirdi onları bilinçlendirip doğruyu gösterebilirdi. Ama duygucuğumuz için ülke her sabah foreo ile yüzünü yıkarsa ve trendyol’dan giyinirse daha güzel biryer olur. 

  16 dk önce

  4924. Takip ettiğim 2-3 influencerdan biri, youtubeda videosunu tek izlediğim youtuberdı. Emine bulut ile ilgili tek bir şey bile paylaşamadı, üstüne eğlenirken attığı storyler midemi bulandırdı. Çok karaktersiz, bilinçsiz olduğunu düşünüyorum takipten de çıktım 

  1 saat önce

  4923. Kendisini pembe barbie bebek evinde yaşayan barbie bebeğe benzetiyorum. Onun plastik dünyasında her şey güllük gülistanlık. 30 yaşında ama tek derdi bağdat caddesinde arkadaşlarıyla kahve içmeye giderken hangi çantayı takacağı. O kadar naifki; anksiyetesi tutmasın diye bu olayları görmezden geliyormuş birde. Bu ülkedeki psikolojik şiddete uğrayan, öldürülen kadınlar bunları yaşarken senin anksiyeten yanında bayağı hafif kalıyor. Kendisini hâlâ 18 yaşında genç ve toy sandığını ve bunun arkasına sığındığını düşünüyorum. O bir olaya karşı duruşunu(gizlinot: yersen) belli edemez aman yoksa influencer arkadaşları postunu beğenmez falan.

  Bu kişiyi takip ederek hiçbir zaman para kazandırmamıştım zaten. Bundan sonra da takip edeceğimi sanmam. Umarım böyle duyarsız ve boş insanlara prim vermeyiz.

  1 saat önce

  4922. Tekrar takibe almiştım ama dün youtube ve instagramının takibini bıraktım. Abonelikten çıktım.

  2 saat önce

  4921. dünü asla unutmayacağım ve pr girisimi ile bunu duzeltmeye calisirlarsa yine hatirlatacagim. Instagram'dan engelledim, youtube'da abonelikten çıktım. Tek bir kisiyim demeyin burası büyük bir platform.

  dün 17:46

  4920. Tanım: Bana dokunmayan yılan bin yaşasın'ın youtube şubesi, feminist yazılı kolye takan, part-time vegan, full-time hayvan deneyi yapan marka influencerı, youtube Türkiye'ye düşen ilk ve en precious yutubır tanesi.

  Bu kızın tavrının Hala kaç senedir anlaşılamayıp beklentiye girilmesi bana garip gelmeye başladı. Kendi annesi bir restoranda kötü muameleye uğrasa bile instagram üzerinden bol ünlemli 28282882 post atma potansiyeli olan biri emine bulut vahşeti konusunda da sessiz kalmış.

  esteelalonde'e ithaf ettiği storysinde estee'nin hayatını kaybeden köpeğini öğrendiğim zaman o kadar ağladım ki (gizlinot: cried my eyes out yazmıştı) diyip başka hayatları da düşünüp üzülebilen bir insan olduğunu gösterip söz konusu "herhangi bir kadın" olduğunda onun yitip giden hayatı konusunda edecek iki kelam bulamamış kişidir.

  İşin özü şu bence Ne yazık ki emine bulut kardeşimiz duygu'nun önemseyeceği kadar 'cool, zengin, ünlü' bir kadın olamadığı için duygu da "feed'ime uymayan bir konsept bu konuda paylaşım yapmıyorum yalnız.s.s.s" demiş yine kısaca. Bu kadar şekilci olarak bu hayatı yaşamak zor değil mi be duygu?

  Edit: estee'ye yazılan storydeki ağlama kısmı ilişkiye değil köpeğiyle ilgili olan habereymiş, hikaye bugun silinince ben de doğru hatırlayamamışım. Düzeltme için sevgili (yazar: Sydney)'e teşekkürler.

  dün 14:57 dün 19:01

  4919. Bu şahısları takibi bırakmakla kalmayıp engellemeniz lazım ki keşfette falan çıkmasın karşınıza.. biz burda meslek sahibi olup en fazla 3000 tl kazancaz diye bir taraflarımızı yırtalım hanımefendiler binlerce aptalın sayesinde hiç yorulmadan muazzam hayat sürsün takip edenlere, sevenlere soruyorum gerçekten zorunuza gitmiyor mu? gitmiyorsa yazık size.. bu sadece duygu için değil onun gibi olan herkes için geçerli hayır bir yeteneği olsa eyvallah takip de edilir takdir de edilir fakat bunlar boşşşş bomboş

  dün 13:38 dün 13:40

  4918. Duyguyu takibi yıllar önce bıraktım ama bu olayda profiline bir bakayım dedim, bakmadan önce de aklımdan şu geçiyordu "kesin yine hiçbirşey paylaşmadı"

  Ve evet; kendisi tanga giyip kötü yorum aldığında "linç ediliyorum resmen kadına şiddet bu:(" diye ortalığı birbirine katan duygu hanım, çocuğunun gözü önünde katledilen bir kadın için kılını kıpırdatmıyor. 1 milyon takipçisi olup da sosyal olaylarda aman tadım kaçmasın modunda olması artık pes dedirtiyor. Bundan sonra tek bir videosunu izlersem ne olayım. Yeminim büyük.

  dün 12:48 dün 12:49

  4917. Sağda solda her ne kadar ben elitim, ben nişantaşı çocuğum diye dolansa da paçalarından oluk oluk cehalet ve sonradan görmelik akıyor.

  Allah şifa versin.

  dün 11:58

  4916. Duygu buraları okuduğunu biliyoruz hepimiz. Bu girdileri keyifle okuyor bile olabilirsin. Çünkü sırf “aykırı” görünüp konuşulmak, belki küçük çapta bi linç yiyip “yaaa Türkiye’de en cok ben linç ediliyorum” diyip mağduru oynamak bile olabilir amacın. Bu olayı bile alet etmiş olabilirsin kendi çıkarlarına. 

  Ah be duygucum kendin paylaşmıyorsun ama biliyoruz ki Trendyol banka hesabına yatırsaydı 3-5 bi şey bi anda en azılı kadın hakları aktivisti olup çıkardın. 

  kadınlar üzerinden para kazanıp kadınların toplumsal travması olan konularda susmanın hatta dalga geçer gibi mutluluk fotoğrafları paylaşmanın bedeli yurtdışında bambaşka olurdu ama şanslısın burası Türkiye.

  Hani rezil olduğun için hesaplarında paylaşmadığı bi programa çıkmıştın

  hatırlıyor musun? ”En cok burası Türkiye deyip linç ediyorlar beni” diyordun. Duygucum evet burası Türkiye ve o yüzden senin gibi bomboş biri bile hala 1 milyon küsür takipcisinin ekmeğini yiyebiliyor. Otur şükret yani sen canım.

  dün 11:49 dün 11:52