yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4917)
  • medya (281)

  4917. Duygu buraları okuduğunu biliyoruz hepimiz. Bu girdileri keyifle okuyor bile olabilirsin. Çünkü sırf “aykırı” görünüp konuşulmak, belki küçük çapta bi linç yiyip “yaaa Türkiye’de en cok ben linç ediliyorum” diyip mağduru oynamak bile olabilir amacın. Bu olayı bile alet etmiş olabilirsin kendi çıkarlarına. 

  Ah be duygucum kendin paylaşmıyorsun ama biliyoruz ki Trendyol banka hesabına yatırsaydı 3-5 bi şey bi anda en azılı kadın hakları aktivisti olup çıkardın. 

  kadınlar üzerinden para kazanıp kadınların toplumsal travması olan konularda susmanın hatta dalga geçer gibi mutluluk fotoğrafları paylaşmanın bedeli yurtdışında bambaşka olurdu ama şanslısın burası Türkiye.

  Hani rezil olduğun için hesaplarında paylaşmadığı bi programa çıkmıştın

  hatırlıyor musun? ”En cok burası Türkiye deyip linç ediyorlar beni” diyordun. Duygucum evet burası Türkiye ve o yüzden senin gibi bomboş biri bile hala 1 milyon küsür takipcisinin ekmeğini yiyebiliyor. Otur şükret yani sen canım.

  8 dk önce 5 dk önce

  4916. daha önceki bir takım sosyal olaylarda da belirttiği gibi, bu olayda sessiz kalmasının sebebi olarak, "zor durumlarla deal etmek için defans mekanizmasi olarak ignore ediyorum, yokmuş gibi davranıyorum" diyecektir. öyle ya, türkiye gibi bir ülkede yaşayıp anksiyetesi olan, psikolojisi bozulan bir duygu var. çünkü öyle hassas öyle kırılgan ki ruhu, daha bir "grown up" gibi nasıl ruhen ilerleyip, güçlü olacağını bilmiyor.

  hepimiz üzgünüz ve dehşet içerisindeyiz,

  inkar etmenin belli ki hiçbir şeye faydası yok ama 1 milyon takipçisi olan bir insanın göstermelik de olsa bir şeyler paylaşmasının faydaları aşikar. fakat o bunları mantıklı bir şekilde değerlendirecek olgunluğa ve altyapıya sahip mi? bunun cevabı çok açık, ama bizim neden bu tiplere prim verdiğimizin cevabı yok gibi.

  17 dk önce

  4915. Markalardan gelen sütyene,bikine kadar giydikten sonra gösterip ama bir konuda tepkisini gösteremeyen iki yüzlü.

  36 dk önce

  4914. Böylelerine kendine feminist denir. Kendisi söz konusu olunca feminizmi sonuna kadar kullanır, platformunda bas bas feminizm diye bağırır. Ama iş başkasına gelince başıma bir dert gelmesin, tadımız kaçmasın diye umursamaz. Oy vermek konusunda story attığında çok takdir etmiştim ama şimdi anlıyorum o sırada derdi Cansu akın' a gönderme yapmakmış. Sude alkış da kendisi gibi; kendi vücuduyla dalga geçilince feminist ama ilayda oymak' la ağır dalga geçmeyi çok iyi biliyor. Küçük kızların bunlar gibi hayat görüşü oluşturamamış, bencil ve şımarık insanları takip etmesi beni gelecek hakkında çok endişelendiriyor. 

  bugün 07:22

  4913. Sonradan görme olunca böyle oluyor demek ki. Biliyorum burayı okuyorsun duygu. Sen bikinili fotoğrafından dolayı linç ediliyorken sözlük seni savundu en azından ben savundum. Böyle bir olaya ses çıkarmayıp, geçen aylarda bikinili fotoğraflarımda bir şey yok, linç edilecek bir şey yok dedin seninle dalga geçilen televizyon programında. Bikinini eleştiren zihniyetle o kadını öldüren zihniyet aynı. Sen tek hayvan kendi köpeklerin sanıp hayvanlar üzerinde test yapan "highend" markaları kullan, gerçek deri kullan. "Özgür, ayaklarının üstünde duran kadın" tanımına uygun değilsin. Sen sonradan görmesin. Yozgatlı ortalama bir ailenin ortalama bir kızısın. Artık sana ve senin gibilere para kazandırmak istemiyorum. Takipten çıktım.

  Dipnot: bunları konuşulmak için yapıyorsun çok büyük ihtimalle, ama bu son. daha fazla konuşulmayıp azalarak bitersin umarım en yakın zamanda.

  bugün 01:32 bugün 01:36

  4912. influencer olduğundan sürekli bahsediyorsun keşke bu yönünü biraz da sosyal alanlarda kullansan, duyarlılık yaratsan? trendyol linki için 5 story açıklama yapıyorsun duygu bu olay için en azından sessiz kalsaydın bişeyler paylaşmayacaksanda

  bugün 01:12

  4911. Ya bu kızı burada konuştukça prim veriyoruz aslında Normalde umrumda değil Elinde sahte kitaplarıyla, fotoğraf çekmek için gittiği saçma dans dersiyle boş hayatına devam etsin yada bazen duyarlı görünmek için gerçek deriden yapılmış kol çantasını takarken sokak hayvanlarına sahip çıkılım diye sahte storyler paylaşsın; ama instagramda video paylaşarak para kazanan biri bizden çok daha iyi biliyor sosyal medyanın gücünü, bugün iddianame jet hızıyla hazırlandıysa sosyal medya paylaşımları sayesinde. Şu 1 milyon takipçili hesabını bir kerede karşılık beklemeden gösteriş düşünmeden faydalı bir şey için kullan be 

  bugün 00:56 bugün 00:57

  4910. Sanal dünyanın sanal kahramanlarından biri. Kendisini hiç takip etmedim ama burda bol bol okudum, profiline bakmisligim da var ve bomboş diyen arkadaşa katılıyorum. Gerçekten bir şey katmayan, küpünü dolduran biri sadece. Her fotoda cool sandığı boş bakışlarına bakmaktan sıkılmadınız mı. Idol, ikon neyse adı, kendinize inlfuencer belirlediğiniz kişi gerçekten bu mu? Her hareketini eleştirip hâlâ takip etmenin mantığı? Bugün yaşadığım ülkede insanlık dışı bir vahşet yaşanırken söyleyecek iki kelimesi olmayan, duyarsız, duygusuz bir neslin öncüsü olabilir ancak. Siyah bir story atıp geçmek samimiyetsiz gelebilir ama elinde imkanın, takip eden milyonlarin varsa konusmamak, isyan etmemek elde olmaz. Demekki boyle bir isyan gelmiyor içinden. Siz sabah servis bekeleye durun ayazda, firmalar sayesinde bu arkadaslar güzellik uykusuna devam etsin. Şu youtuber olayının sonu ne zaman gelecek cok merak ediyorum.

  bugün 00:48

  4909. bi laf vardır hani,çok severim ben de. cinsiyetçi bir küfür içerir biraz ama yerine cuk oturur. mahalle yanarken saç tarayanlarla ilgilidir,işte tam da bu

  bugün 00:44

  4908. (yazar: Yasuo) yazarin dediklerine tamamen katiliyorum takibi biraktim. Hic bir kurus katkim olmasin istiyorum su raddede. 

  bugün 00:13