yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5088)
  • medya (295)

  5088. Kız duyguu ne güzel video yapmışsın öyle tebrik ederim gerçekten çok farklı ve bir o kadar duyarlı bir o kadar da sevimli olağan akışında bir video olmuş.

  dün 22:12

  5087. O kadar masif değişti ki şu örneğe bile bakmak yeterli:

  Çok değil 7-8 ay öncesi, bi ara aklıma takıldı baktım duygu şeymayı takip ediyor mu diye. Hayır takip etmiyordu. O zaman helal olsun demiştim, kendi ayakları üstünde bir kadın neden şeymayı takip etsindi.

  Ancak şimdi gelinen noktada şeyma ile partilemeye başladı duygu.

  Bu örnek bile ne denli değiştiğinin kanıtıdır. Bence artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak kendisi için. Ve bence ileriye değil geriye doğru bir değişim bu. Belki daha çok kazanacak belki daha çok ünlenecek ama duygu onu o yapan her şeyden uzaklaşmış olacak

  dün 19:32

  5086. Son videosunu izlerseniz serenay'a ne kadar benzemediğini görebilirsiniz. Göz altları, derin yanak çizgileri, kocaman ağzı vs.

  dün 16:39

  5085. taylandan ayrıldığı için dağıttığını düşünmüyorum bence dağıttığı için taylan kendisinden ayrıldı. girdiği yeni çevreye taylan tahammül edemedi büyük ihtimalle. kendisi youtuberlığın en tatlı zamanlarını zirvede yaşadı. nedir bu makul bir şöhretle, basit ve çok yormayan bir işle güzel paralar kazandı ve sevgilisiyle bir nevi dolce vita yaşadı. sonrası ise büyük başın derdi büyük olur durumu. işlerin ve projelerin dolayısıyla paranın büyümesi, gelen az ünlülük durumu, piyasadaki haşır neşir olunan ünlü sayısındaki artış ve o ünlülerin kalitesi. bizim orta ve düşük profil ünlülerin ilişkilerinin yürümemesi rastlantı değil ve cidden o az ünlü ekibi kurtlar sofrası. duyguyu oralarda harcarlar matmazel, amiyane tabirle meze olur piyasaya. çok paralar kazanıyordur eminim ama kısa vadede pişman olmaması mümkün değil. ismail ege şaşmazın ne kariyeri var ki meneceri! duyguya fayda sağlasın. o menajer duyguyu anca kerem bürsinle tanıştırır ya da dedikodusunu 2.sayfa gibi programlara uçurur. şimdi keyfini sürse bile bir 3-5 yıl sonra kafasını duvarlara vurur. taylanla olan ayrılığını videoda son derece önemsiz birşeymiş gibi makyaj malzemeleri arayarak anlatmasını aşırı saygısız bulabilirdim ama rol yapmaya çalıştığı o kadar belliydi ki yorum yapmaya bile gerek yok. youtube kariyeri boyunca olmayanı oldurmaya, farklı görünmeye çalıştı, çoğu zaman da başardı ama son videousunda fena gümlemiş

  dün 15:02 dün 17:34

  5084. İnsan psikolojisi olarak garip videolarındandı sen kaç yılının gittiğini bittiğini açıklıyorsun ama sürekli araya şunu aldım bunu da aldım o nerde yeaa diyerek önemsizleştiriyormuş gibi durmaya çalışıyorsun ama başaramıyorsun. Bu güçlü durmak mı yoksa çokta bir tarafımda değilsin tavrı mı bilmiyorum ama bunca senenin üstüne saygılı olmak adına bence düzgün 1-2 dakikanı ayırabilirdi. Eski videolara bakınca o kadar hayranlıkla bakan bir kadının en azından bu videoda daha ne bileyim ya garipti işte. Gecelere vurması da kendini, şeyma subaşı ile takılması da çok fazla. Ayrılık acısı zordur, kabul. Dağıtırken biraz dikkatli olmak lazım. 

  dün 01:55

  5083. burda bir süslü konuşulmak için yakın zamanda birşey yapacak diyordu haklıymış :)

  dün 00:57

  5082. duygu özaslana girdi yazmıyoruz kampanyasını bozarak kerem bürsin olayına çok güldüğümü ve serenaya çok benzeyen fenomenin o olmamasını diliyorum. çok korkunç bir olay olurdu bu çünkü.

  öte yandan duygunun tüm iş ağının taylanda olduğunu ve taylanın ajansında sadece duygunun yer almadığını düşünürsek taylan bence kaybeden konumda falan değil birbirlerini çok güzel beslediler en başından beri. sadece kullanılmışlık hissi edinmiş olabilir ki ona da diyecek bir lafım yok cidden.

  15 kasım 22:47

  5081. Son videosundan geliyorum; gözünün ışığı sönmüş.

  Tamam; gülüyor, espri yapıyor filan ama bunların yanında, yazılı olsa göz kırpan emojiyle bitecek göndermeli cümleleri nedeniyle ayrılık sonrası sendromunun tam göbeğinde olduğu izlenimini uyandırdı bende.

  15 kasım 15:47

  5080. Ben bu kafayı biliyorum ya xanax kafası bu. Olması da ilginç değil bin yıllık bi ilişki. 

  15 kasım 13:29

  5079. Biraz önce 2. Sayfa programında kerem bürsin'in serenay sarıkaya'ya çok benzeyen bir fenomenle kısa bir birliktelik yaşadığı idda edildi. Hatta fenomene de ulaşmışlar ve o da daha öncesinde keremin evinde görüştüklerini doğrulamış ama şu an başka biriyle yeni bir ilişkisi olduğu için isminin gizlenmesini talep etmiş. Şu anki ilişkisi de ciddiye gidiyormuş çok yakın zamanda resmi bir adım atacaklarmış. Ekrana blurlaştırılmış olarak konulan fotoğrafta duygunun fotoğrafı vardı kesinlikle. Eğer öyleyse buralar yine karışacak haha

  Edit: geçen gün de ismail ege şaşmaz ile görüntüsü vardı ve ismail fotoğrafına yorum yazmıştı belki de yeni ilişkisi budur. 

  15 kasım 12:00 15 kasım 12:02