yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5057)
  • medya (296)

  5057. söylenene göre aras bulut iynemli ile çok kısa süre beraber olmuş, bunu öğrenen taylan hemen ayrılmış. İddia tabi.

  dün 19:23

  5056. Burak yörük’e çiftleşme dansı yapmaktadır

  dün 17:40

  5055. Kendini bi şey sanıyor. Çok yüksekte görüyor. Çalışkan değil, yaratmak istediği imaj gibi işi onun için en önemli şey de değil. İşini lüks hayata giden bir basamak olarak görüyor ve izlenme sayesinde sahip olduğu imkanları-iyi ışık, iyi kamera, menajer(!), ekip, ofis(!)-kullanarak video çekmek& iyi izlenme almak sonucuna isinde cok basarili oldugu icin ulaştığını sanıyor ama değil. Bunun tek sebebi Türkiye youtubeun genel anlamda geride kalması. Şu an geldiği noktayı bu  youtube çevresinde başka secenek olmadığı için onu izleyenlere borçlu ama bu umrunda bile değil çünkü ulaşmak istediği boşluğa ulaştı; ünlülerle takılabilen iki cümleyi bir araya getiremeyen-okan Bayülgen programında trajikomik halde- bir insana dönüştü. İzlenmeleri insanların ilgisini çekecek inanılmaz clickbait başlıklar yazmadikca ya da 2 hafta ortadan kaybolup kendini merak ettirecek paylasimlar yapmadikca düşmeye devam edecek. Sonrasinda tekrar sacmasapan boş emeksiz bir çabaya girip teknik anlamda hiçbir şey katmayan makyaj videolarına dönebilir. Sen bir beyaz türksün duygu. Çaba emek nedir çalışma nedir bilmeyen bir beyaz türk.

  5 aralık 21:30


  5054. Ayrildiktan sonra surekli erkeklerle sarılarak fotograf atmak, ergenlerin yaptigi bir sey saniyordum.Unlulerle takilma çabaları falan da anlamsiz. Mesela bir oyuncuyla story atiyor, oyuncunun hesabina bakiyorum duygu ile ilgili hicbir sey yok. Üzülmüştüm oysa. Galiba her seyin en sakini en özeli güzel. Ayrılık acisini yasanmasi gerektigi gibi yasayana saygim sonsuz ancak böyle aninda karşı cinsle samimi fotograflar, farkli ortamlara girme cabalari bence en cok insanin kendine zarar veriyor.

  5 aralık 17:10

  5053. bir ara, belki de bir umut var diyordum, belki de artık kişiliği ve tarzı oturmuş biri olacak. sempati bile duymaya başlamıştım.

  bombanın tetiğini çekti, patlamayı bekliyor yok olmak üzere. çok merak ediyorum bundan sonrası için ne yapacağını. yaratıcılık adına zaten çok bir şey yapmıyordu; bu kadar vizyonsuz ve özenti olmasa aslında bir çizgi yaratabilirdi ama hep özenmeyi, olmadığı gibi olmayı seçti. şimdi işe gönderileri ya reklam ya da seyma subaşı vs. etiketli hikayeler. böyle garip, ismi bilinen kişilerin yanına yamak olayım da tanınayım gibi saçma sapan,ünlümsü bir moda girdi. ama örneğin aynı ortamlardan seyma'nın hikayelerine vs. bakınca duygu'nun d'si yok.

  bundan sonrası için ya ünlü biriyle bir ilişkiye başlayıp adını o şekilde devam ettirecek ya da bir markada,dergide artık güzellik editörü mü olur, bundan öteye götüremez. sadece elindeki maddi imkanlar sayesinde geldiği noktayı yine aynı taktikle devam ettirir.

  2 aralık 00:25 2 aralık 00:31

  5052. tanım: bi noktaya kadar çok iyi gidip, top noktada kendini imha eden ex-influencer, next influenza

  1 aralık 23:44 1 aralık 23:45

  5051. meşhur xanaxlı videosunda "menajerinin" sorduğu "markalardan gelen ürünleri hiç sattın mı" sorusuyla histerik kahkahasını atarak dalga geçmiş ancak dolap hesabında özellikle türk tasarımcıların gönderdiği kıyafet veya çantaları gördüğüme yemin edebilirim.

  tanım: modasının geçtiği yorumlarına katıldığım, kafayı kırmış youtuber.

  1 aralık 20:42


  5050. Londrada bir türk kızı kendisine hak ettiği muameleyi göstermiştir. duygu su hakkında sürekli atıp tutuyor ve su'nun hakkını yiyordu bildiğiniz üzere. sürekli youtubeda kimse yoktu ilk ben vardım diyordu. Lbtk ile bu sahis bir etkinlikte karşılaşmış ve duygu pişkin pişkin su'ya sarılmaya yeltenmiş. Su da bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyerek arkasını dönüp gitmiş doğal olarak. Bu da kalakalmış sok icinde. Su'nun dediğine gore : ''bir köşede sinir krizi geçirdi, kimseye de anlatamadı, domuz domuz baktı sadece''. not: su canlı yayın yapmıştı ve bu olayı orada anlattı. ne yazık ki videosu yok.

  30 kasım 13:32 30 kasım 20:12

  5049. Az önce kerimcan durmazin metroda küfür ettiği videoya denk geldim de gülmesi ve ağız/diş yapısı adeta duygu özaslan.. bu kadar mı benzer..

  29 kasım 19:37

  5048. Duygu özreklam olmuş youtuber kişisi. instagramdaki storyleri ardı ardına reklam. tek normal story yok.

  29 kasım 06:06