yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5478)
  • medya (357)

  5478. Taylan ile takipleşmeyi bırakmışlar. Ayrılığa rağmen biz çalışmaya devam ediyoruz aynı ortamdayız birbirimize hala destek oluyoruz kısmı duygu yeni erkek arkadaşıyla fotoğraf paylaşana kadarmış. Duyguyu sonsuz eleştirmişimdir ama bir çiçek bile alınmamasından yakındığını hatırlıyorum. Taylan birlikte fotoğraflarının bile olmasını istemiyordu çünkü sen bunu gördüğünde kızacaksın ama işte daha fazlasına ihtiyacım yok sen ben gibi duygusal bir fotoğraf paylaşmıştı. Her ne kadar dışarıdan ben ayrılmayı seçtim dese bile aynı evde yaşıyorlar, uzun süreden beri birlikteler. Tutku bitmiş olabilir, ilgileri azalmış olabilir. Farklı bakmaya başlamış olabilirler. Duygu çirkin bir kız değil, tanınan bir yüz, parası da var, kendi ayakları üzerinde de duruyor yaşı da çok genç. İhtiyacı olan beğenilmek, sevgiyi hissetmek, flörtleşmek, tutku her kadının istediği gibi duygusal ihtiyaçlar işte. Bu yüzden çok zorlandığını düşünüyorum. Çünkü yeniden başlamak vazgeçmek en zor olan şey. Bir kere geliyoruz bu dünyaya. Bizi üzen kıran değerli hissettirmeyen en önemlisi bir kadını kadın gibi hissettirmeyen tüm ilişkilerden uzak durmak gerekiyor. Senden benden bizden başka yok. Mutlu olabileceğiniz insanlarla olun kızlar. Bugün alamadığımız kararlar yüzünden en çok biz üzülüyor yıpranıyoruz sonra.

  8 ağustos 20:09

  5477. Bugün chiara ferragni'nin storilerini(gizlinot: Evet stori) izlerden geçen seneki bikinili pozu geldi aklıma. Acaba italyanlar da chiara'ya "la tua vagina sembra!!!" diyor mudur?(gizlinot: LoL)

  7 ağustos 19:48

  5476. Kaç aydır tatilde cidden merak ediyorum. Ben 1 hafta bile zor tatil yapıyorum. Para sen nelere kadirsin...

  6 ağustos 19:32


  5475. Çok çok üzgünüm kız sevgilisiyle fotoğraf paylaşmış çocuk atmamış üzülürsün için yana yana....

  4 ağustos 22:12

  5474. kız koca adamı incecik yapmışsın, insaf

  4 ağustos 21:37

  5473. Allah böylesi sinsilerden korusun. Arkadaşım dediği insanların sevgilisini story atar. Bir şeyler bir şeyler.. Az önce de magazinlere konu olduğu mustafa sandal'ın şarkısıyla yine story atmış. La havle

  4 ağustos 12:02

  5472. Yeni sevgilisiyle cok yakıstırdım ben. Göz var nizam var yani taylan yanına olmuyodu hem tip hem kariyer olarak eksik kalıyodu bence. (Duygu'dan sonra ajans falan işlerine girdi gastronomi okuyodu en başlarda hatta güya yemek kanalı falan açacaktı lol.) duygu'nun aşık olmadığı, uzun ilişkiden gelen rahatlık, aile olma hissi vs yaşadığı uzun zamandır belliydi ya. Yani ben öyle anladım kendimden pay bicerek uzun iliski yasadıgım icin. Ve büyük bi cesaret göstererek ayrıldı, hiç kolay değil ailen olan insandan ayrılmak ev değiştirmek, resmen boşandılar gibi oldu. Umarım aşkı, heyecanı bulmuştur. zor süreçten geçtiğini görebiliyorum ve tebrik ediyorum aştığı için.

  31 temmuz 08:44


  5471. Duygu'yu savunacak bir yazı yazacağımı asla düşünmezdim ama arkadaşlar siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya? 

  Yok seneler süren ilişkisi bitmiş de nasıl başkasına sarılabiliyormuş. Hayatınızda henüz tatmadığınız duygular üzerinden ön yargıyla insanları nasıl yargılayabiliyorsunuz ki gelmiş bir de girdi girmişsiniz.

  Bir insan birisiyle on sene de yirmi sene de birlikte olabilir, ama aradığı sevgiyi şefkati ya da şehveti belki hiç bulamamıştır. Çoğu kez buldum sanmıştır, gözünü o insanla açtığı için doğrusu bu sanmıştır ama bu demek olmuyor ki ayrıldıktan sonra o aslında var olduğunu sandığı ama olmayan elektriği bir başkasında bulamayacak. 

  Herkes çok güzel sevmiş ve sevilmiş olmuyor arkadaşlar keşke sizin kadar şanslı olabilse insanlar. Ama ayrılıktan sonra da sevebiliyor insanlar başka insanları, özellikle ilişki medenice ve yürümediği taraflarca kabul edilerek bitmişse bu kolay oluyor.

  Duygu taylan özelini bilemem ama zaten bitmişse duygular çok da güzel sarılınabiliyor. zaten kimya tutuyorsa çok da tartışmaya gerek yok. 

  31 temmuz 00:42 31 temmuz 15:59

  5470. Duyguyu gunahim kadar sevmem ama napsin yani aylar gecmis iliski bitmis. Tamam elestirelim gerektiginde ama bu kadari fazla.

  30 temmuz 15:43

  5469. paylaştığı fotoğrafa yapılan yorumlar o kadar saçma ki. duyguya karşı son derece nötrüm (sadece fotoğraflardaki bakışlarını beğenmiyorum) bir ilişkiye hazır olup olmadığını nereden biliyorsunuz? saçmalığın daniskası. istediğini yapar istediğiyle birlikte olur. kendisini sevmeyenler sırf kötülemek için yazıyor bence. birinden ayrılıp başkasını daha çok sevebilir insan. ona kalmıştır bu. 

  30 temmuz 15:40