yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5188)
  • medya (318)

  5188. cansu akın'ı yeniden takip etmeye başlamış loser. bilin bakalım cansu onu takip ediyor mu, no.

  2 saat önce

  5187. son videosunu izledim az önce. garip olan çok şey vardı tabi ama bana en garip geleni -çamaşır makinesini nasıl kullanacağımı bilmiyorum. sanırım bu süreci çamaşır yıkamadan atlatabilirim- tarzı bi şeyler söylemesi oldu. artık şu -ev işi bilmiyorum- mesajını vermekten vazgeçse?! inan tost makinesi kadar basit duygu ya. anneni arasan söyler sana. 

  bugün 01:45

  5186. Şu günlerde (kadın cinayetleri, taciz gibi) yaşanan olayları hepimiz biliyorken sözlük gibi açık bir platformda kızın oturduğu yeri söylemek niye? İntagram, youtube gibi platformlarda yaklaşık bir buçuk milyon gibi bir takipçisi yok mu bu kızın, tanınan biri ve sevildiği kadar sevilmediği de açık yani herkesin görebildiği bir yerde gidip kızın oturduğu yeri söylemek ne kadar mantıklı diye sormak istiyorum. Zamanında irem dericinin kapısına dayanan sapık haberini gördüğümüzde birçoğumuz eminim çok korktu ve yarın başkasının başına gelmeyeceğinin de garantisi yok. Buraya girdi girmek için başkalarının adreslerini ifşa etmeyin kısacası kimseye güven olmayan şu zamanda fazla düşünmeyerek yazdıklarınız o insanın hayatını etkileyebilir, sizin haberiniz olmadan.

  dün 21:33


  5185. Kilo almasını ilk başta çok yadırgadım garipsedim ama şimdi pek bi yakıştırıyorum nedense güzel oldu bence (gizlinot: Swh)

  dün 16:27

  5184. hiç videolarını izlemeden sadece instagram fotolarına baktığımda kesin poposuna dolgu koydurmuş demiştim. ama bugün son videosu olan ''paylaşmak'' ı izlediğimde bacakları çok kalın yüzü de inanılmaz şiş geldi. yani evet bence de kilo almış gibi görünüyor.

  eski halinden çok daha güzel olmuş bu arada bence. ama fazla kalorili yiyor evet çok sağlıklı yedikleri ama az kalorili değiller o yüzden muhtemelen bu kilosunu bir süre daha koruyacak.

  tanım: youtuber

  dün 14:24

  5183. evet psikolojik bir rahatsizligi var bence ama kiloyla falan alakali degil, kendini surekli baskalarinin yerine koyup onlar gibi davranmaya calisma bunu da herkese zorla inandirma hastaligi... adi ne bilmiyorum

  4 nisan 22:22

  5182. Duygu gayet armut tipli bir bedene sahipken, aşırı zayıf haliyle bu belli olmuyordu. Şimdi kilo alınca açığa çıkmış. Bunda inanılmayacak bir şey yok, güzel kadındı zaten, böyle de güzel, umarım baskılara boyun eğip kilo vermez.

  Hayat ne garip yaa danla kiloluyken duygu ve danlanın ortak videosı vardı helyum balonuyla. Hatta buraya da yazmıştım o zaman, duygu danlaya ben hep zayıftım, spor yapmıyorum, genetik, üzüldün mü? Demişti. O zaman danla için üzüldüğümü yazmıştım. Şimdi ikisinin durumuna bak... Hayat gerçekten ters düz olabiliyor bir sene içinde

  4 nisan 06:30


  5181. Çok sevdiğim iki tanıdığım var. Biri 37 diğeri 38 yaşında. En az 20 yıldır tanıdığım. Tam manasıyla duygu özaslan' ın formuna sahipler. Üst beden 36 alt beden 40... bu nedenle Estetiksel bir müdahale (dolgu) olmadığına adım gibi eminim.

  Evet, Bölgesel zayıflamanın mümkün olmadığı bir fizyolojiden bahsediyoruz ve aynı zamanda bölgesel kilo almanın da bir o kadar mümkün olduğu. Çok zorluğunu çektiler zamanında. Alttan vermek istedikçe üst beden aneroksik bir hal alıyordu. Yağ aldırmak dışında alternatifleri de yoktu. Popo bölgesinden yağ aldırmak ise radikal bir müdahele gibi geliyordu o dönemler.

  Gençlikte büyük kabuslar yaşadılar. Ancak Kim kardashian poposu, jennifer lopez kalçası derken... ve zamanla güzellik algısının değişmesiyle birlikte kendileriyle barıştılar. Aynı dönem squad trend oldu ve popoyu güzelce yuvarlamanın (dikleştirmenin) yolu da açıldı. Çok da seksi oldular. Duygu gibi. Şu an cidden çok hoş duruyor, duruyorlar.

  Ancak siz bu fizyolojideki asıl sıkıntıyı bilmiyorsunuz. Söyleyeyim. Bacak kalınlığı...

  ve Duygu bacaklarını saklıyor.

  Edit : instagram kullanmıyorum. Hikaye takip edemiyorum. "Yok, biz gördük bacaklarını, öyle bir sıkıntısı yok" diyen olursa entrimi jet hızıyla silerim. Bu entriyi de kusur bulmak için değil, aksine kimsenin kusursuz olmadığını yani duygu' nun kusursuz olmak için "zorlanmak" zorunda olmadığını, hala mental olarak gerçek "değişim" yaşamadığına dikkat çekmek için yazdım. Barış kendinle artık duygu.

  ilgili medya:
  1
  4 nisan 05:17 4 nisan 06:24

  5180. Duygu gibi kalça ve yüz bölgesinden kilo alan biri olarak yazıyorum evet mümkün o şekilde kilo almak. Benim de kollarım belim ince kalcam büyüyor yanaklarım cıkıyor aynısı ona da oldu. Ki zayıfken de kalçası vardı kızın, yapı meselesi.

  3 nisan 23:09

  5179. Yeterince paranız varsa aldığınız kiloyu vücudunuzun istediğiniz bölgesine yönlendirebilirsiniz, tabii yerseniz.

  Ben mesela orta halli olduğumdan hep yüzümden ve göbeğimden kilo alırım.

  3 nisan 09:46