yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5466)
  • medya (373)

  5466. hastalıkla gurur duymak ne hakkaten. ah ah kızlar biz gurur duyulacak şeyleri çok yanlış anlamışız yada bu gurur duymayı hiç tatmamış insanlar yanlış anlamış. ben de gurur duyuyorum boyun düzleşmemden dolayı o zaman.

  bugün 01:39

  5465. Storysinde saliselik bir karede Taylan var. Son rezilliğinden sonra cedi osman hayalinden kürkçü dükkanı Taylan'a dönmüş belli ki. (gizlinot: Lol :d) bunun fotoğraflarını çeken, shopla allayan pullayan arkasını toplayan büyük deha da bence bu çocuk. Çocuğun Gönül gözündeki duygu 34 beden zaar. Ağzınıza sağlık bu arada. Sadece shopla değil söylediği rakamlarla da birçok insana yalan atarak. İnternette ünlülerin kilosuna bakan takıntılı ergenlerimizin algısını bozarak bu linci haketti. Bakın hadi diyelim selülit zayıf insanda da olur bende de var ordan vurmicam ama o ayak bileğinin etrafında yığılan yağlar (ecnebi dilinde "cankle") 58 kilo ile olacak iş değil. sözlük ortalaması o kilo civarındadır ve öyle görünmedigini bilir. ortalama bir Türk kızı da duygu'dan çok daha güzeldir. Hastalık ile gurur duyma saçmalığına girmiyorum bile. Bunun ayıbı yoktur eyvallah da gururu ne alaka? Son olarak Görüyorsunuz bir oda dolusu canta, kiyafet, bir yığın makyaj malzemesi de mutluluk ve kendini sevmeye sebep değilmiş. İlk defa bir linç sonrası bir şeyler farkederek dolabındaki sevdiğim üç beş çiti pıtı elbise ile aynaya bakıp "ulan abartmaya gerek yok fıstık gibi kizim" diye şükür ettim.

  ilgili medya:
  1
  dün 23:02

  5464. Son olaydan sonra sacma bir açıklama yapmış nevrozası mı ne varmış. Pek inandığımı söyleyemeyeceğim kaldı ki kilosuna yemesine içmesine selülitine karışan yok sahsen benim tepkim duygu Özaslan danla bilic gibi kişilerin o çok gurur duydukları sahte bedenleri üzerinden kendini diğer insanlardan üstün görmeleri, genç kızların belki de depresyona girmesine sebep olmaları ve kilolu halim bile hepinizden güzel diye tweet atıp gerçek hali ortaya çıkınca bile bunun üzerinden hala prim elde etmeye çalışmaları .

  Demek ki neymiş duygu Özaslan, kilolu halin hepimizden güzel değilmiş.

  dün 21:43


  5463. (link: https://tr.m.wikipedia.org/wiki/M%C3%BCnchausen_sendromu münchausen sendromu)

  Aklıma ilgi çekmek için hasta olmakla övünen/dikkat çekmede kullanan insanları getiren, her gün daha bayağı ve sevimsizleşmiş kızcağız. 

  Editledim çünkü: ilk kez link paylaştığım için devamını yazmadan paylaştım. Sori.

  dün 13:39 dün 13:43

  5462. Hakkında 545 sayfa girdi var. Siz gerçekten kafayı yemişsiniz. Ne insta Twitter kullanıyorum ne de youtubeda bu tarz kanallar takip ediyorum. Tipini çok çok onedioda görmüşümdür.

  Takip etmeyin dkdls. Bu kadar basit aslında. İki girdiden anladığım kadarıyla kaostan kazanç sağlayan bir insan. birileri konuştukça aldığı randıman sayesinde para kazanıyor. Buna aklınız eriyorsa hakkında konuşmayın izlemeyin takip etmeyin, azalarak bitecektir. 

  dün 11:29

  5461. kendisinin 90lardaki hülya avşar'ın 2020ler uyarlaması olduğunu düşünüyorum. halen aynı konular. magazin, pot kırma, kilo ve diet mevzuları.. cool olduğunu sanıp çocukluğunun magazin figürlerinden biri haline gelmek. konu ile ilgili tam olarak düşündüğüm budur.

  dün 10:15 dün 17:29

  5460. Danla ile çektiği videoda "yesem de kilo almıyorum kıskandın mı " tarzında bir söylemi vardı , "büyük konuşmak" adlı çalışma!

  dün 08:05


  5459. Ablacım bi sal artık be,iyi yemişsin bol selülitli kilo almışsın işte kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsun,fotoshopla kendini istersen 35 kg göster bize ne,sen kendini kandırıyon zaten kandıracağın kadar.Böyle sanal sosyal medya fotolarına hala inanıp kendini kötü hisseden varsa ibret olsun.Yok beden olumlamaymış yok,nevrozaymış..geçin bunları,sağlıklı yiyip için.

  Şimdi aylarca giyinik poz vermeyecek,kendini ikna etmesi çok zor insanın çok..

  dün 04:47 dün 04:50

  5458. belki de ben çok şişman olduğum için öyle geliyor ama malum fotoğrafta sağlıklı insan kilosunda gözüktüğünü düşünüyorum. sağlıklı demek için çok selüliti var; düzenli spor yapmıyor gibi gözüküyor, evet. ama kilo olarak fotoğraflarında gözüktüğünden bence çok da farklı değil. ve hiçbir şekilde obeziteye yakın değil.

  cancel kültürü sadece yurtdışında cayır cayır yanıyor sanmayalım.

  fotoşop yapmıyorum, instagram gibi platformlarla işim bile olmaz. normalde takip bile etmediğim influencerların ününe ün katmak da istemem. yine de bazen bu terazide bir hata var demek istiyor insan.

  dün 04:05 dün 04:07

  5457. Kendini kanitlamak icin artik daha fazla vücudunu cekecek buna hazır miyiz djdjd evet en blurlu efektlerle ama... ayrica son fotoğrafında şurasi shop hatasi degil mi ya bu olayi ben yasasam bi süre piyasadan cekilirim utancimdan, sahtekarligimdan. Takipci bile kaybetmeden aynen devam, bu kiz her seyden besleniyor. Sadece vücudumla bu sekilde gündeme gelmek istemezdim vizyonsuzlugunu büyüttükçe büyütüyor tebrikler. Artik 7/24 kendini kanitlamaya çalışacak, yersek..

  ilgili medya:
  1
  10 temmuz 23:37