yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5458)
  • medya (352)

  5458. Bu kızın başlığının altındaki yorumlar bile süslü sözlük'e neden artık girmediğimi hatırlatmaya yeter.

  20 haziran 13:32

  5457. Kisi elestirdigim dusunulmesin ilk olarak. Son videosunu yeni izledim. Tam samimi bulacagim noktada uzerindeki hirkayi asagi asagi atmasi goguslerini on plana cikarmasi oha dedirtti. Tamam canim sen acini boyle yasa kimse bisey demiyor. Ama o kisim irrite etti. Yine samimi degilsin duygu olmadi.

  19 haziran 15:25

  5456. Kaybı için çok üzüldüğüm youtuber. Aynı dönemde babam da anjiyo olduğu için nedense acısını daha bir derinden hissettim. Yas süreci ile ilgili de yorum yapmak bana düşmez, haddim değil. Umarım bu süreci kendisi için en güzel şekilde atlatır. 

  Ama başka bir eleştirim olacak kendisine. Duygucum procsin nedir ya? Tanıtırken yüzüne bile sürmedin kullanmadığın o kadar belli ki şişeler ağzına kadar dolu. Bir de ne kullansam memnun kaldım diyorsun. Bunun bir seviye üstü de sinoz tanıtmak yapma etme lütfen senin bu reklama gerçekten ihtiyacın var mıydı? 

  19 haziran 14:42


  5455. Bu kıza yapılan eleştiriler ülkenin içinden çıkamadığı mahalle baskısı kafası ve bunun toksikliginden yakınan insanlar bunu da yapanlar.

  Yok yasını neden öyle tutmuş yok neden şunu giymiş. 7/24 onlarlaymisiz içlerindeki üzüntüleri, travmaları, mutluluklarını  biliyormuşuz  gibi herkes bir akıl verme yorum yapma modunda. Sanal bebek buyutur gibi herkes kendi doğrusuna göre şekillendirmek istiyor koca koca tanımadığı insanları. Şu hayatta en önemli şey bizi ilgilendirmeyen şeylere banane diyip beynimizi gereksiz yere bunlarla meşgul etmemek.

  12 haziran 21:47

  5454. Muhtemelen yas sürecini henüz yaşamamış internet ünlüsü. Yas süreci herkeste bir olmaz. Yaşamayı erteliyor ya da baskılıyor olabilir. Bu demek değil ki acısı yok. Herkesin ölümle başa çıkma yöntemi farklıdır, ve kimse kimseyi bu konu üzerinden eleştiremez.

  12 haziran 13:01

  5453. Benim açımdan durum kesinlikle bikini açık kıyafet vs değil günlük giyim tarzı bu bu şekilde giyinebilir yasta isen kapalı giyineceksin diye bir kural yok fakat ben duyguda şu an şunu görüyorum her zaman yaptığı gibi linç kültüründen besleniyor ve böylesine acılı bir dönemde ki babası ile belki sorunları olabilir üzülmemesini gerektiren durumlar olabilir kimsenin evinin içini bilemeyiz fakat kanlı bıçaklı değillerdi bu dönemde linçten beslenip konusulması ve gündeme gelmenin onun için önemli olması beni biraz korkuttu ben duygunun iyi bir insan olduğunu düşünürüm her zaman hırslı oldugunu da biliyorum ama bu bana çok fazla geldi ve o gözümdeki iyi kalpli imajı biraz yıkıldı diyebilirim çok fazla benmerkezci hale gelmiş hala arkadaşlarının sevgilisinin  iyi olduklarını kanıtlama peşinde bu dönemde ayrıca şu konuya da değinmek istiyorum arkadaşlar sizin işine geri dönmek zorunda olduğu iş tatil fotosu paylaşıp maskara linklemek ise bu cidden gerçekten acısını içine atıp çalışmak zorunda kalan insanlara büyük haksızlıktır emin olun bu kız bir sene çalışmasa sizin hayatınız boyunca kazanamayacagınız parayı bir haftada yine çıkartır 

  12 haziran 01:58

  5452. Bazı insansıların önce içini temizleyip sonra haddini öğrenmesi gerekiyor.

  Neredeyse 1 ay olmuş adam öleli dilinizden düşürmediniz.

  Duygu'nun bikinisine laf söylemek, içinizi kusmak için fırsat buldunuz ya etekleriniz zil çalıyor. Resmen terbiyesizlik.

  Dilinizden düşürmediğiniz saygınız duygu'ya değil ölüye olsun, amacınız bağcıyı dövmek değilse.

  11 haziran 22:53 11 haziran 22:56


  5451. bikini değil seccade linki verse asla tepki almayacak youtuber'dı. bizim halkımızın cidden salak olduğunu anlıyorum artık. insanları bi salın

  11 haziran 17:56

  5450. babasına olan sevgisini, saygısını kimsenin sorgulamasının haddine olmadığı youtuber

  11 haziran 15:14

  5449. Yas tutma meselesi kapandiysa baska bir magazinsel tespit ile geldim. Meedo ve şeyma' nin birbirine soyledigi asiri sevgi ve sahiplenme barindiran cumlelerini kendi iliskisinde copy paste yapmaya baslamis. Meedo, şeyma' ya evlilik teklif ederken "you' re the love of my life" dedi. Duygu ise iki gun sonra maxim' e ilk defa "love of my life" yazmisti. Bugun de "you' re my rock, you' re everything i need" yazmis. Bunda ne var diyeceksiniz ama hepimiz duygu' yu yakindan takip ediyor ve biliyoruz. O bu sozlerin insani degildi. Profilinde kucuk bir tur attigimizda da maxim' e cok cacık cacık seyler yazdigini gorebiliyoruz.

  Anlayacaginiz Duygu' cum normalde buyuk buyuk sozler etmezdi. Iliskisinde "istemem yan cebime koy" tribinde olup, "o beni, benim onu sevdigimden daha cok seviyor tamam mi!" Diye takilirdi. simdi ise bir bambaska. Babasini kaybetmesiyle duygularini derinden yasiyor da olabilir ama bana daha cok ozenmis gibi hissettirdi. Bir sure daha takip edip seyma&meedo' ya ozenip ozenmediginden emin olmaya calisacagim.

  9 haziran 23:35 9 haziran 23:36