yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (34)
  • medya (8)

  42. Geçtiğimiz ay almaya niyetlendim. 4250 TL idi yetkili satıcıda. Kara cumada indirime girer alırım dedim. Şuan 6999 TL gözüküyor. Keşke alsaymışım.

  26 kasım 14:48

  41. Öyle övdünüz ki bana da aldırdınız cadalozlar :P Burası haftaya ürün yorumu dolacak, yerimi alayım :P

  26 kasım 12:16

  5

  40. Neredeyse bir yıldır her gün kullandığım canım saç şekillendiricim. Bukle yapmak için totalde on defa kullanmamışımdır ancak kurutmak ve düzleştirmek için her gün kullanıyorum. Saçım parlak ve hiç olmadığı kadar sağlıklı. Düzleştiricilerin ve kuaför tipi kurutma makinelerinin oluşturduğu tahribi gerçekten yok ediyor. Eskiden kuaför tipi kurutma makinesi kullanıyordum ve saçımı kuruturken resmen dumanlar çıkıyordu. Çok pahalı bir ürün gerçekten ama ömürlük olduğunu düşünüyorum. 

  25 kasım 15:28


  5

  39. Uzun zamadır alsam mı almasam mı diye düşünüp durduğum ve dün ilk denememi yaptığım muhteşem cihaz.

  Saçlarım ince telli ve aşırı işlem görme nedeniyle oldukça yıpramış vaziyette. İşlem yapmadan dışarı çıkılacak durumda olmadığı için ve her gün düzleştiri ya da maşa yapmak zorunda kaldığımdan airwrap almaya yönelmiştim.

  Medyaya ekleyeceğim fotoğraf ilk denemem, yürek yemişcesine ilk denemeyi maşayla yaptım. Çünkü saçlarım çok şekil tutmadığı için geceden yaptığım saçın sabaha dayanıp dayanamayacağını merak etmiştim. Benim gibi almak isteyenlerin merakının bu yönde olduğunu düşündüğüm için bu girdiyi yazıyorum ve fotoğraf yükleyeceğim.  saçlarıma uyuyacağım için sprey, yağ hiçbir şey sürmedim. Sabah kalktığımda ara ara bozulan yerler olmuştu, o kısımları ıslatıp yeniden yaptım. 

  Şunu söylemeden geçmek istemiyorum. Geldiği gibi kuru saça denedim. Evet lüle oldu fakat yarım saat geçmeden düştü hepsi,  nemli saça yaptığım ise sabaha kadar dayandı. Mevzu nemli olması ve yaparken saçın tam kuruduğundan emin olmak.

  Ürünü kullandıkça deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim, sorularınız olursa mesaj atabilirsiniz.

  ilgili medya:
  1
  25 kasım 12:13 25 kasım 12:16

  38. ben bazı ürünleri sırf görüntüsü itibariyle elde etmek isterim. bu ürünler de onlardan biri özellikle mavi rengine vuruldum. bu arada saçlarım gür ve kalın telli ama baktığım kadarıyla yorumlarda ve stand deneyimime dayanarak söylüyorum. saç tipi benim gibi olanlara kesinlikle uygun değil. hatta dyson standında sacıma uygun olmadığını düşündüğümü söylediğimde dünyaya satan bir ürün her saç tipine uygun olur dedi bence kesinlikle yalan. ama ince telli hacimsiz saçlarınız varsa koşarak alın. benim hoşuma giden özellikleri görüntüsü ve saça zarar vermeden yapması ama saçım için zayıf kalıyor maalesefff.

  22 kasım 15:37

  5

  37. benim çok memnun kaldığım ürün. utanmasa fişe bile kendi girecek o derece işini uğraştırmadan hallediyor. saça da gerçekten az zarar veriyor en azından diğer şekillendiricilere göre daha az.

  21 kasım 22:46

  1

  36. Uzun araştırmalarım ve güzel yorumlar sonucu complete long setini satın aldım. Şimdi yorumlamak istiyorum, Saçlarım çok gür, göğsümden biraz aşağıda uzunlukta, kalın telli ve dalgalı. Saçımda baya ombre var bu nedenle uçlara doğru baya kuru. Saçlarımda kuaförde çekilen fön veya evde benim yaptığım düzleştirici ve maşa yıkayana kadar kalır, asla bozulmaz. Çok iyi tutar yüksek ısıyla verilen şekli. Sanırım bizim dyson ile problemimiz burada başlıyor. Bilgi için maske olarak davines, serum olarak john frieda extra strength serumunu kullanıyorum. Saçımı duştan sonra kurutma başlığıyla %80 kurutuyorum, düzleştirme başlığıyla saçıma düz bir şekil vermem 30dk sürüyor. Düz bir şekil asla düzleştircinin verdiği şekil değil, fırçayla tarayarak üstten fön makinası tuttuğunuzu düşünün aynen öyle. Benim saçımda bu tabiki çok yetersiz bir düzlük oluyor, düzümsü ama kabarık diyebilirim. Düzleştirici fırçayı kullanmadan maşa başlıklarını kullanmam imkansız, şimdi o düzümsü şeklin üstüne maşa başlıklarından kalın veya ince farketmez, birini yapıyorum. Bu işlem de 40dk sürüyor. Yaptığım her maşa başlığından sonra  saç spreyi sıkıp kuaför tokasıyla saçlarımı yuvarlak şekilde sardım şekil bozulmasın diye, ona rağmen benim o her şekli tutan saçım bu aletin yaptığı şekli tutmuyor. Düzleştirici başlık yetersizdi, maşa başlıkları da benim için yetersiz. Gelelim yuvarlak fırça başlığına, benim en fayda aldığım bu oldu ancak bununla fön çekmem de 45dkya yakın sürüyor, hatta biraz önceden düzleştirici başlık kullanırsam süre daha da uzuyor. Sonuç olarak Benim ne kadar uğraşsam da sevemediğim bir alet oldu. Tek artı yönü bu şekilleri verirken elim hiç yanmadı, her başlığı tutabildim saçım çok çok ısınmadı hiçbirinde ancak bu sebeple benim saçıma şekil de veremedi. Benim saç tipime uygun bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

  Bir de aklıma şu geldi, influencerların çoğu onlara hediye gelen airwrapleri çekilişle ellerinden çıkardılar sanki, onların da reklam yaptıktan sonra çoğu kullanmıyor gibi geliyor bana. Hem de üzerinden prim kastılar çekilişle vererek. 

   edit: ürünü ne kadar istediğim :) (link: https://www.suslusozluk.com/dyson-airwrap?i=1212561 Eski girdim)

  14 kasım 03:34 14 kasım 03:41


  35. Param olsa sırf merakımdan bile olsa alırdım dediğim ürün. Ama para yok o yüzden saçlarım 4 yıl önce aldığım düzleştirici ile düzleşmeye devam edecek.

  11 kasım 22:48

  4

  34. Yaklaşık bir hafta önce satın aldığım ürün , evde baya oyuncağın oldu sürekli saçımı ıslatıp şekillendiresi geliyor insanın.Saçım ince telli ve seyrek. İlk anda kullanması zor geldi ancak şuan en üşendiğim anda hemen düzleştiren ve hacim veren fırçasıyla kuaförden çıkmış gibi sonuç alıyorum. Dalgaların daha kalıcı ve pürüzsüz olması için biraz saç köpüğü uyguladıktan sonra dalgalı şekil veriyorum. (link: https://youtu.be/LutLGvMbOhs Dyson’ı düzleştirme için nasıl kullanıyorum)(link: https://youtu.be/0Cmr99OWidY Dyson airwrap kutu içeriği)

  Güncelleme:Bugün yaptığım saçla artık en en en sevdiğim ürün oldu kendisi , saçlarımla aşk yaşıyorum. Hiçbir kuaförün yapamadığı en iyi su dalgalı saçı yaptım.<3 

  (link: https://youtu.be/_ApOF4KkSOM Dalgalı saç yapımı ♥️)

  ilgili medya:
  1
  11 kasım 19:49 13 kasım 13:15

  5

  33. 1 hafta önce elime geçen bebeğim. Bebeğim diyorum çünkü saçlarımı bugüne kadar düzeltebilen tek ürün oldu. Bundan sonra 4ever dyson airwap! 

  Saç düzleştirici çok zarar veriyor diye hiçbir zaman kullanmadım. Birazcık saçlarımdan bahsedeyim. ince telli, uçları aşırı kuru, dipleri normal, hafif dalgalı (2a-2b arası bir şey) tiftik tiftik bir saç yapısı benimkisi. Ne kadar yağ, krem kullansam da o tiftik yapı hiçbir zaman geçmedi. Denemediğim ürün, yöntem kalmamıştır. Son umut bir de bunu alayım dedim ve bingo! Yıllardır ne yapsam paspal görünmeme sebep olan o saçlarım düzgün duruyor artık. Havam değişti resmen. Saç uçlarım dediğim gibi aşırı kuru olduğundan dolayı bir miktar yine tiftik duruyor ama öyle göze batan cinsten değil. üstelik çok öyle özenli de yapmıyorum, yine de sonuç çok iyi. 

  Maşasından ziyade düzleştirici taraklarını kullanıyorum ben. Benim gibi ne denerseniz deneyin asla düzelmeyen kabarık saçlarınız varsa bir şans vermelisiniz bence. Fiyatı biraz can yakıyor ilk başta onu kabul ediyorum. Ama bakımlı saçlara sonunda sahip olup aynada kendinizi beğendiğinizde değmiş oluyor o fiyata. çünkü canım kendim(gizlinot: şu hayatta öğrendiğim bir şey varsa o da kendi mutluluğunuzdan asla kısmamanız gerektiğidir)

  31 ekim 19:00