girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (96)
  • medya (7)

96. Eski postları ve videolarını daha beğenerek takip ediyordum. Saçları koyu iken...daha mütevazi ve naif geliyordu.şimdi biraz fazla lüks takılıyor ve biraz fazla “bakın ne oldum gibisinden” pozları kasıyo gibi bi izlenim aldım.Yabancı youtuber’lardan tarzını sevimliliğini hiç bozmayan  kaushalbeauty hala favorimdir. 

Evet hala aynı fikirdeyim. Eski videolarına tekrar baktım. Bu arada göz estetiği falan yazılmış. Kızın çocukluk fotosu var, kardeşiyle de bir fotosu var. Bakınca anlayabilirsiniz. Gözleri doğal :)

21 ağustos 23:22 23 ağustos 14:46

95. Bundan yıllar önce mezuniyet makyajı için fikir ararken pin ip makyajını görüp asik olduğum kadındır sonrasında zaten oturup saatlerce videolarını izlemisimdir değişik bı güzelliği var nasi desem çuval giyse yakışır derler ya palyaço gibi boyasalar yine yakışır

13 haziran 11:55

94. Uzun zamandır takip ediyorum kendisini. Yaptığı makyajları çok beğeniyorum, Baya yetenekli. Çok da güzel bir kadın bence. gözlerinin dış köşelerinde boşluk var, bi videosunda estetiğim yok demişti ama ben pek inanmadım. Sanki yanlardan çektirmiş gözleri, o derece belirgin boşluklar. Ayrıca takipçi satın aldığını da düşünüyorum çünkü takipçi sayısıyla izlenme sayısı arasında çoook büyük bi fark var. (gizlinot: Bunların hepsini soru cevap videosunda bahsedince fark ettim) Yine de sakin sakin makyajını yapmasını, anlatırken bağırmamasını (gizlinot: Yabancı youtuberlarda az görülen bir şey ) seviyorum, denk geldikçe izlemeye devam.

28 şubat 15:32


93. youtube da uzun süredir izlemiyorum ama instagramda takip ediyorum kendisini. hakikaten güzel bi kız. çok naif bir görünütüsü var.

28 şubat 13:19

92. çok uzun bir süredir takip ediyorum kendisini.genelde kısa videolar paylaşıyor konuşmadan göz makyajına başlayıp yüzünü sonra yapıyor.ama ben konuştuğu videoları daha çok seviyorum.özellikle göz makyajını çok abartır mesela ama tenini daha doğal bırakır abartı kontür vs. yapmaz.çok güzel bir kız bir de ya.

27 şubat 17:44

91. Kendisini her izlediğimde kendi kendime acaba farları karıştırırken göz kapağı aşınmıyor mudur dedirten youtuber

27 şubat 16:35

90. bence youtube aleminin en iyi iş çıkaranı çünkü tarzı bana uyuyuyor, yoğun dumanlı makyajdan, doğal makyaja kadar temiz iş çıkarıyor. ama videoları nasıl 30, 40 binlerde az izleniyor anlamıyorum ya, üzülüyorum değeri bilinmeyen youtuber.

27 şubat 16:30 27 şubat 16:31


89. turkish makeup videosunu izledim ve beğendim ama pastel daylonglar hariç burada pek tercih edilmeyen ürünleri bulup almış. bazılarını ben bile yeni gördüm. insan bi story atar bi twit atar da sorar ne alayım diye kız.

2 ocak 23:35 2 ocak 23:35

88. son videosunda gratisi ve watsonsı gezdiğini, doğru düzgün tester bulamadığını falan söylerken kendimi resmen evim pis ve dağınıkken misafir gelmiş gibi hissettim, öyle bi utanç (gizlinot: swh) düşünsenize easyneon o dapdar reyonlarda her tarafı yenmiş, parmaklanmış, erimiş testerları falan deniyor lol

2 ocak 18:59

87. Türk ürünlerle çektiği video çok tatlı olmuş. Genellikle pastel'in ürünlerini beğenmesi dikkatimi çekti. Flormar dudak kalemini epey övdü ayrıca.

2 ocak 17:47 2 ocak 17:48