yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  13. Ne yalan söyleyeyim Benjamins II şarkısını viral olan videosuyla tanıdım ve dinlediğimde de hoşuma gitti sonra birden spotifydan kaldırıldı şarkı ve Benjamins III olarak düetleri çıktı. Fakat ben beğenemedim ya Ece bölümlerinde özellikle eğreti durmuş sanki belki de Pop müzikle tanındığı içindir bilemiyorum. 

  9 aralık 2019 11:43

  12. benjamins şarkısının üzerine uzun uzun düşünülerek varılmış komplo teorisine çok güldüm, allah sizi ne yapmasın ya. şimdi öncelikle les benjamins Türk asıllı, tasarımcısı türk olan bir marka, nereden Türkiye pazarına giriyor anlamadım. Şarkı rozz kalliope diye bir rapperın şarkısı, adı benjamins II. ece de bu şarkıyla kart okuturken instagrama video çekiyor ve viral oluyor, kart okuturken okuttun mu bro falan diyor, instagramında görülebilir. ondan rapper kızla baştan söylemişler viral olunca, adı benjamins III. hani barkod falan okutulmuyor yani sdfdsdfg. akşam akşam çok güldüm ya, bence bu şarkının arkasında amerika var asdgsfghd.

  8 aralık 2019 21:43

  11. Benjamins şarkısı viral bir şarkı. Tabii çoğu kişinin yorumlarda anlamadığını görüyoruz. Birincisi Les Benjamins markası ile başlıyor. Danla'nın orada olması Ece'nin özellikle istemesi değil ama büyük ihtimal marka anlaşmalı olarak orada. Hangi ajans ilgilendiyse artık belki şarkıyı Ece'nin hazırlması önerisini bile Danla yapmış olabilir belirsiz bir durum. Duygu dubailerde marka lansmanında. Gitmeden zaten teletabilere vurgu yapmışlardı şarkıda da var zaten bu vurgu. Neon renklerle öne çıkıyor marka, klipte de aynı şekilde. 

  Tamamen marka algısı oluşturmak, ismi kulağa aşina kılmak için olan reklamlardan. Tv'de olan reklamdan daha az dikkat çekeceği aşikar olan bir marka için Türkiye pazarına girmişken stratejik olarak yapılan bir durum. Örnekleri çok fazla özellikle bu aralar sık sık olmaya başladı. Reynmen'in ela şarkısı da bir reklam anlaşması zaten. Lipton ice tea için özel hazırlanmıştı. 

   edit: türk markası olduğunu bilmiyordum çok ilgilendiğimi söyleyemeyeceğim belki de duygu'nun ve danla'nın sürekli gözümüze sokması benim için itici bir pazar oluşturuyor. sektör küçük ve o sektörün içerisindeyim kimlerin ne işlerle anlaştığından ne kadar para aldığına kadar iyi biliyorum. Kota kot da bir viral projeydi aksini inkar eden de ne bileyim bu 2x2 8 demek gibi bir şeydir. Bir şeyin farklı şekilde popüler olması başka bir şeye evrilip sergilenmeyeceği anlamına gelmez bir sürü şarkı jingle olarak markaya evriliyor. Zamanlama manidar. 

  8 aralık 2019 12:01 8 aralık 2019 23:28


  10. Yuzune karsi "ben de 1.50 yim ama bir erkegin bana aldigi luks hediyeyle hava atacak kadar yere yakin degilim cok sukur" demek istedigim sarkici.

  15 eylül 2019 14:16

  9. ''boyumla dalga geçtiniz ama bakın benim manitam var hemide zengin bana araba alıyor sizin sümüklüler ne alıyor?.'' Yazdığı şeyle aslında bence bu anlama geliyor sadece sansür uygulamış.Kalkıp o arabayı kendine kendin alsaydın da deseydin'' boyumla dalga geçtiniz,aşağıladınız ama bakın popçu oldum ,kendim ayaklarım üzerinde durup altıma fiyaka araba çektim.'' İşte çünkü o övünülecek bir başarı ece seçkin 1.50 olup sevgili bulmak değil.

  14 eylül 2019 19:33

  8. Esprilerle kapatmaya çalıştığı ancak kapatamadığı boy kompleksi olan şarkıcıdır. Boy kompleksi olmasa alakalı alakasız her şeyi boya bağlamazdı. Sevgilisinin araba almasını kısa boyuna nasıl bağladı hayretler içinde gördüm ve kompleksinin boyutuna üzüldüm. 

  14 eylül 2019 15:00

  7. aldığı hiçbir boy eleştirisi, “birilerine gösteriş yapacağım” diye kendini düşürdüğü durum kadar aşağılayamazdı onu.

  Kendi parasını kazanan, malı mülkü hatta ünü olan bir kadın, eleştirilere bu cevabı vermemeliydi. “Boyumla dalga geçmek ergenliktir, bakın ben ne kadar başarılıyım, nereden nereye geldim” demek varken bu olmadı :d

  14 eylül 2019 14:44


  6. İyi kötü piyasada tutunmuş kendi kitlesine sahip bir kadın olarak nişanlısının hediyesini bu kadar önemsemesi nispet yapmaya çalışmasını küçük düşürücü buldum yani 1.60 dan uzun kızları değil kendini düşürdün ece

  14 eylül 2019 10:14

  5. kız yıllarca boyundan dolayı o kadar özgüvenini kaybetmişki sevgilisinin aldığı araba ile kendini gerçekleştirmeye çalışıyor. boyunu hiç takmıyor gibi duruyordu oysaki, üzüldüm.

  tanım yapacak olursak, anlamsız sözleri olan şarkılar söyleyen şarkıcı.

  14 eylül 2019 07:19

  4. İki gündür instagramda damla bilic’le olan dibinedibinechallenge videosuna denk gelince bir profilini geziyim dedim. O nişanlısı sizce de çok gıcık ve uyanık durmuyor mu yav sanki böyle Ece seçkin’in ünlü olmasından yararlanmak istiyor gibi. Çok itici bi adam 

  29 ağustos 2018 09:24