girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (469)
  • medya (17)

469. ikinci bir bilgün nodur vakası gümbür gümbür geliyor gibi hissediyorum. yaklaşık yarım saat önce 'gece gece ece kafası' diye paylaştığı story ektedir.

ece'nin yazdıklarını 'ben bunu bi yerde okumuştum yaa' diye düşünerek ingilizcesini google'a yazarak orijinaline ulaştığım 'a budist prayer for forgiveness' da ektedir.

eğer düşündüğüm gibi olursa ece bu enrty'yi görüp o ingilizce görseldeki arkadaki insan silüeti bana ait diye açıklama da yapacaktır.

bu tür şeyleri 'ece kafası' diye değil de yazdığı şeyin kaynağını göstererek paylaşsa takipçilerine bi faydası dokunabilir. ya da kaynak paylaşmaz ve küçük takipçilerinin kendisinden etkilenmesi daha cazip gelebilir tabii.

ilgili medya:
2
28 ekim 23:02 28 ekim 23:08

468. çok korkuyorum bu kız için gerçekten delirdi sonunda. bu kadar her şeye sahip olup iç huzuru bu kadar yerlerde olan birisini daha görmemiştim; demek ki para her şey değilmiş. yakında kendisini mesih ilan eder diye korkuyorum, ya da sokakta biri tarafından bıçaklanabilir sen ne diyon lan değişik diye.. ececim nolur kendine gel, seni biz cilt bakımı videolarınla bildik, lütfen ona devam et git daldan dala konmaktan, iç gelişim melek kartı vesairelerinden vaz geç lütfen.

26 ekim 10:49

467. ece'yi seviyor muyum ? evet. izliyor muyum? evet. fakat son zamnlarda hareketlerine, konuşmalarına ve davranışlarına bi tuhaflık geldi. tarif etmesi zor.. bu o değil bence. çoşku patlaması yaşıyor gibi ya da rol yapıyor bilemiyorum. bazen gündeme gelmek için bile yapabileceğini düşündüğüm oldu. sorry ece

12 ekim 16:20


466. ne olduysa grup yalapşalap mıdır grup şurup mudur ne zıkkımsa , onlarla takılmaya başladıktan sonra oldu. bir tane de adam akıllı arkadaşı yok belli ki ona doğruları söyleyebilen, kızım sen manyak mısın diyebilecek.

7 ekim 20:35

465. çalışma şartları çok yoğun gelmiş olmalı ki son günlerde kişisel asistanını arayan son pozitif vibes bükücü influencerımız.

gerçekten aşırı güldüm ya kendisi için çalışan insana ne vaadediyor onu merak ediyorum. instafeed düzenleme, güzel resim ekleme falan heralde :D ah para sen nelere kadirsin..

7 ekim 17:54

464. Sırf şu instagram etkileşimi artsın diye kendi olabilmenin bile suyunu çıkartmış.Olmamış Ece’cim bu gömlekte bol gelmiş...

6 ekim 20:13 6 ekim 20:14

463. bana nedense insanlara sempatik gelmek için özellikle bu tavırlara girmiş gibi duruyor, sürekli aşırı lüks ürünler kullanan zengin ve bakım düşkünü bir profilden hafif deli, özgür ve aklına estiği gibi yaşayan biri imajına geçmeye çalışıyor. şu anki tavırları bence eğreti duruyor üstünde, önceden en azından kendisi gibiydi, zengin ve her imkanı olan bir kızdı evet ama bu suçlanacak da bir şey değil, bazı insanlar şanslı oluyor, en azından en pahalı ürünleri de duymak isteyen bir kesime hitap edebiliyordu. şuan ise gurup şurup gibi saçma bir arkadaşlığı sempatik gösterme çabasında.

6 ekim 16:17 6 ekim 21:00


462. Son posttan geliyorum, yazık ya kimin çocuğuysa

6 ekim 14:51

461. Son instagram postunu gordukten sonra gercekten delirdigine inandigim youtuber

6 ekim 14:34

460. Neden bilmiyorum ama grup şurubun diğer iki üyesi ile eskisi kadar samimi değil gibi geliyor bana. Cansular daha sık buluşuyorlar sanki arada bir buluşulan çok yakın olmayan kız arkadaş konumuna düştü Ece:/ Bana öyle gelmiş de olabilir tabii ki 

30 eylül 23:24