girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (385)
  • medya (12)

385. Grup şurubun en zayif halkasi. Cansu dengey ve cansu akin surekli birlikte sponsorlu is almalarina ragmen (kaplan english’le amerika, maybelline ile makyajsehirde, cosmetica ile antalya gezisi) ececik evinde uslu uslu oturup yogasini yapiyor sanirim.

dün 12:43

384. Malum olaylardan sonra abonelikten çıktım fakat engellemedim dolayısıyla sürekli keşfetime düşüyor (gizlinot: keza saz arkadaşları da). İlk gün izlenme en fazla beş binken bir süre sonra on bin yirmi bin artıyor yetmiş bine kadar yükseliyor. Bilemiyorum belki de pozitif enerjiyle izlenmeleri yükseltiyordur

18 temmuz 22:55

383. Hanımefendi ve tayfası gördükleri bir kamyonun arkasındaki ikaz tabelasında bulunan takip mesafesini koruyun tarzı yazıyla sayın takipçilerine bir imada bulunuyordu vloglarında. Arasıra meraktan evde ses olsun diye açarım atlatarak izlerim ama gerçek takipçilerine acıdım. Onların yerinde olsam gerçekten takip mesafesini korurdum. Ve bir tavsiye; 'Güleryüzlü olmayan biri dükkan açmamalı' .

17 temmuz 16:35


382. Kankitosu cansu dengeyle beraber beden olumlama uzerinden yurumeye calisan youtuber.  Baktilar sempati kazandiriyor, baktilar duygu bile ovgu aldi catlak gosterdi diye hemen baslamislar.  Onca photoshopu kendileri yapmasalar inandirici bulucam ama iste...

17 temmuz 11:39

381. an itibariyle takipten çıkıyorum. önceden daha samimi buluyordum. son zamanlarda çok itici geliyor, altından kalkamayacağı bir imaja bürünüyor. daha kendisi özümsemeden farkındalık hakkında herkese öğütler veriyor. "ben bunu çok yapabildiğimden söylemiyorum ama blablabla.." o zaman o konu hakkında konuşup nasihat verme bence. zaten bi aydınlanma veya farkındalık yaşasan böyle konuşmalar yapabileceğini hiç sanmıyorum. aydınlanma yaşadığını iddia edip de zaten her mecrada konuşan insanlar ego patlaması yaşayan manipülatifler.

şu araştırmayı bir okumanı tavsiye ederim :)

https://qz.com/1307380/yoga-and-meditation-boost-your-ego-say-psychology-researchers/?utm_source=atlfb

12 temmuz 15:52

380. ben bu kadinla ilgili bir seyler gordukce sanki "ucan adam sabri" izlemisim gibi bir his yasiyorum.

10 temmuz 11:28

379. Artık değerli taş, tütsüler, tarot kartları ve bir takım meditasyon zımbırtılarına taptığını düşündüğüm, kafayı sıyırmış yogituber.

9 temmuz 13:38


378. Hani be yourself dik Ecoci.İki medya ekleyip yorumu sizlere bırakıyorum...

Not:Bu arada kendisi yurda dönmüş,Doğum günü kutlamaları vsler yapılıyor şurupslar tarafından.Unutmadan bizim bilmediğimiz ve sonradan pişman olacağımız şeyler falanda yokmuş...Crystal healer olması dışında...Gerçekten çok mühimmiş.

ilgili medya:
2
8 temmuz 19:55

377. böyle mi ifade edilir bilmiyorum ama konuşurken sürekli diliyle damağını şaklatmasına katlanamadığım youtuber. önceden kendisini severdim, izlemek isterdim ama sürekli o sesi duymak beni oturduğum yerde strese sokuyordu. (gizlinot: abartı gelebilir, misofonikler anlayacaktır.. ) tabii ki de eksikliğini hiç hissetmedim, son zamanlarda da giderek saçmaladığını anlıyorum başlıktakileri okuyunca. özetle, özellikle oy verdim yalanıyla kendi topuğuna sıkmış pozitif vibescı youtuber. kendisine çok yüksek sesli arkadaş grubuyla bol iş halletmeli bir yaşam diliyorum.

8 temmuz 11:51

376. İlk zamanlar o kadar çok seviyordum ki bu kızı. Cilt bakımına onun sayesinde özen göstermeye başladım desem yalan olmaz. Ama artık söyledikleri,yaptıkları tutarlı değil. Her videosunun altında "Enerji veriyosun Ece! Sayende güne güzel başladım" tarzı yorumlar. Tek bi tane olumsuz yorum bulamazsınız. Eleştirel yorumları tek tek sildiğine eminim. Bazı süslülerinde söylediği gibi video ve fotoğraflarına dikkatli bakarsanız cildinin pütürlü olduğunu görürsünüz. Mesele cildinin iyi ya da kötü olması değil. Olmayan bir şeyi öyleymiş gibi göstermeye çalışması.(cildin cok güzel yorumlarını kalple doldurmasından anlarsınız) Sanırım güzel yorumlardan,iltifatlardan beslenen bi arkadaş. Tersini kabul edemediği kesin.

7 temmuz 14:33