girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (393)
  • medya (12)

393. fiyasko dolu arkadaş grubu olsun kendisi olsun laflar hazırladığım youtuber. bu kız zamanında akıllı bir youtuber idi, güzel ürün tavsiyeleri veriyordu. zengin kız zaten, saçma sapan reklamlar almaz ve eğer bir gün param olursa bende lüks kremler ürünler alırım diyerek takibe almıştım. kanalında gördüğümüz ilk ayrılığını yaşadı ve boşluğa düştü. herkes yaşıyor. sonra kendini spora verdi, takdir edilesi. sonra ayrılıktan kafa dağıtmak için gittiği spor salonundan sevgili yaptı. sonra bali'ye gitti ve döndüğünde eski zengin/lüks alışkanlıkları ile yoga eğitimi süresince makyaj yapmamak olsun, genelde çıplak ayakla gezme olsun, bir ay boyunca süren et yememe olsun yoga felsefesine kendini adamış, mütevazı alışkanlıklarının çakıştığını düşünüyorum. sonra bu yeni ilişki de bitti. her ne kadar 'artık ilişkimi paylaşmayacağım' demeçleri verse de sonrasında ilişkisinin bittiğini duyurdu. bali'den sonra kafayı yavaş yavaş kırdığını düşünüyorum yukarıdaki sebeplerden ötürü. ancak kendisini de suçlamak istemiyorum aslında. çünkü herkesin kendi içinde yaşadığı çok fazla şey var kendimden biliyorum. çevremdeki insanlara asla anlatmadığım ya da göstermediğim (sosyal medyadan bahsediyorum) bir sürü sorunla cebelleşirken depresyonda her gün ağlayarak uyuduğumu bir ben bilirim. başkasının bilmesine de gerek olduğundan değil tabi ki, sadece sosyal medyadan mutlu mutlu gözüküp hemen ardından intihar eden de bir sürü insan var bunu anlatmaya çalışıyorum.

zengin olmak, lüks hayat yaşamak hiçbir zaman insani tatmin eden şeyler değil, olmayacak da. ece bence en başında o ayrılığı yaşadığı zaman içsel bir arayışa girdi, kendini yogaya, spiritüelliğe verdi. hala da bu arayışa devam ediyor. oy fiyaskosuna kadar kendisini instagram'dan takip ediyordum. ancak oy olayında artık dayanamadım. her ne kadar o zamanlar yazar olmamış olsam da burdaki takip etmeme kampanyasına kendi çapımda destek verdim. oy kullanamamış olabilirsin, bunu bende yaşadım. ülkeme dönecek durumum yoktu, öğrenciydim. ikametgahı aldırmak için de geç kalmıştım çünkü gitme durumum kesin değildi, iki ülke arasındaki ilişkiler nedeniyle. ancak kimseye yalan söylemedim. kendisini eleştirdiğim nokta, burdaki birçok yazar gibi, insanları kandırmaya çalışması. eyyorlamam bu kadar.

15 ağustos 12:25 15 ağustos 12:26

392. Kimseye -mesela videolarina ve fotolarina asagida yorum yazmis yazarlara-neden bu insani izliyorsunuz, oy vermeyip tatile gitti, oy verdim diye duyurdu herkesi aptal yerine koydu, izlemeyin onu, diyemem. Sonucta herkesin ozgur iradesi. Ama onu neden izlemedigimi ve engelledigimi buraya istedigim kadar yazabilirim. Hayati makyaj, gezme tozma, sunu giydim demek olan ve ulkesinde yasananlari bu kadar sallamayan bir insana karsi tepkimi gostermekte ozgurum. 

13 ağustos 22:36

391. yıl olmuş 2018 bu kız beki ikalanın kartlarına bel bağlıyor, anlam yüklüyor. sen şimdi kuş tüyü de kovalıyosundur ece. ne diyelim allah akıl fikir versin...

9 ağustos 20:02


390. sürekli "yalnızım, sevgilim yok" tavırları bana inanılmaz itici geliyor. Cansu d. kocasıyla fotoğraf paylaşınca hemen altına yalnızlık yorumu.. sadece bana mı itici geliyor bilmiyorum.

taşlarla kafayı bozmuş olması bana absürd gelmedi, demek ki ona vermiş kendini..

ama sadece ece'nin olduğu videoları uzun süre izleyemiyorum ben, hareketleri çok eğreti duruyor, yapmak istemediği şeyleri zorla yapıyormuş gibi. Fakat cansu d. ve cansu a. ile birlikte oldukları videolar çok eğlenceli oluyor.

sadecs bu kadar olumsuz yorum alacak kadar sahte bir insan olduğuna inanmıyorum.. özellikle sahiplendiği hayvana kadar eleştirilmesi acımasızca geldi bana..

7 ağustos 15:39

389. zengin bir sevgili-koca vs bulsa rahatlayacakmış gibi..

taş maş enerji işlerine sarmasını da buna bağlıyorum..

kısmet be ececiğim, daha yaşın genç..

7 ağustos 15:10

388. merak ediyorum, eski sevgilileri kendisinin taşlarla kafayı bozduğunu gördükçe ne hissediyor acaba #secondhandembarrassment

7 ağustos 12:27

387. beni kahkalara boğmuş youtuber.

karşıma favorilerim, motivasyonlu videosu çıkınca biraz ne demiş acaba yine diye düşünerek videosuna tıkladım. her şey sıradan bir favoriler videosu gibi ilerliyordu taa ki 06:34 e kadar. (link: https://www.youtube.com/watch?v=edSGjHRTtbU ) bu kısımda dediği şeyleri duyunca öncelikle ciddi olup olmadığını anlamaya çalıştım. başa aldım, tekrar dinledim, evet ciddiymiş. ilahi ece, allah da seni güldürsün.

7 ağustos 09:20


386. Gerçekten kafayı enerji ve kristallerle bozmuş youteberdir. Ah be Ece erkek arkadaş ile ayrılınca hayatın sırrını çözdüğünü sanman dışardan o kadar komik gözüküyor ki

6 ağustos 23:27

385. Yüzünü çok beğendiğim bir youtuber/blogger. burnu da çok hoş. saç rengini de çok beğeniyorum. 

edit: birinin yuzunu begeniyor olmak neden bu kadar disslike alir anlamis degilim.

6 ağustos 19:27 8 ağustos 12:17

384. ece ile ilgili bir sorunum yok fakat burda benim dikkatimi çeken onu takip edenler.yorumlara bakıyorum insanlar öyle şeyler yazmışlar ki diyorum allah allah bende mi sorun var yoksa insanlar bu kadar mı çaresizler.yani bi de kıza dm den resmen içlerini dökmüşler,kardeşim sizin yakınınızda hiç mi konuşacak canlı kalmadı da ece ye yazdınız .güzin ablaya döndü iş iyice .ece de demesin mi teslim olun .o ne demek ya kahkaha attım resmen.ben bu kızın böyle davranmasına şaşırmıyorum .instagram artık buna döndü. iki, üç güzel cümle yazıp sizde bir fenomen olabilirsiniz.

2 ağustos 20:12