girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (465)
  • medya (15)

465. ece'yi seviyor muyum ? evet. izliyor muyum? evet. fakat son zamnlarda hareketlerine, konuşmalarına ve davranışlarına bi tuhaflık geldi. tarif etmesi zor.. bu o değil bence. çoşku patlaması yaşıyor gibi ya da rol yapıyor bilemiyorum. bazen gündeme gelmek için bile yapabileceğini düşündüğüm oldu. sorry ece

12 ekim 16:20

464. ne olduysa grup yalapşalap mıdır grup şurup mudur ne zıkkımsa , onlarla takılmaya başladıktan sonra oldu. bir tane de adam akıllı arkadaşı yok belli ki ona doğruları söyleyebilen, kızım sen manyak mısın diyebilecek.

7 ekim 20:35

463. çalışma şartları çok yoğun gelmiş olmalı ki son günlerde kişisel asistanını arayan son pozitif vibes bükücü influencerımız.

gerçekten aşırı güldüm ya kendisi için çalışan insana ne vaadediyor onu merak ediyorum. instafeed düzenleme, güzel resim ekleme falan heralde :D ah para sen nelere kadirsin..

7 ekim 17:54


462. Sırf şu instagram etkileşimi artsın diye kendi olabilmenin bile suyunu çıkartmış.Olmamış Ece’cim bu gömlekte bol gelmiş...

6 ekim 20:13 6 ekim 20:14

461. bana nedense insanlara sempatik gelmek için özellikle bu tavırlara girmiş gibi duruyor, sürekli aşırı lüks ürünler kullanan zengin ve bakım düşkünü bir profilden hafif deli, özgür ve aklına estiği gibi yaşayan biri imajına geçmeye çalışıyor. şu anki tavırları bence eğreti duruyor üstünde, önceden en azından kendisi gibiydi, zengin ve her imkanı olan bir kızdı evet ama bu suçlanacak da bir şey değil, bazı insanlar şanslı oluyor, en azından en pahalı ürünleri de duymak isteyen bir kesime hitap edebiliyordu. şuan ise gurup şurup gibi saçma bir arkadaşlığı sempatik gösterme çabasında.

6 ekim 16:17 6 ekim 21:00

460. Son posttan geliyorum, yazık ya kimin çocuğuysa

6 ekim 14:51

459. Son instagram postunu gordukten sonra gercekten delirdigine inandigim youtuber

6 ekim 14:34


458. Neden bilmiyorum ama grup şurubun diğer iki üyesi ile eskisi kadar samimi değil gibi geliyor bana. Cansular daha sık buluşuyorlar sanki arada bir buluşulan çok yakın olmayan kız arkadaş konumuna düştü Ece:/ Bana öyle gelmiş de olabilir tabii ki 

30 eylül 23:24

457. Wild wild country şuan yaşanıyor olsaydı yada Osho şuan o dönemini yaşasaydı o ortama ilk gideceklerden biri olurdu bence. O belgeseli izlerken kim böyle bişeye inanır abi diyodum,şimdi anlıyorum. 

29 eylül 12:10

456. Kendisini hiçbir zaman “bizden” biri olarak göremedim. Ne en az 300 tl’lik bakım ürünleri tanıttığı zamanlarda, ne de şu eğreti spiritüel yolculuğunda. Bu hanım kızımızda hep “Yaa aslında ben bunları anlatıyorum ama biliyorum ki siz bunu anlayacak kapasitede değilsiniz” havaları var. Kiminin inanç, kiminin Tanrı, kiminin Allah dediği güce kendince bir şeyler uydurup yok melek kartı, yok enerji, yok bilmem ne gibi binlerce kılıf uyduruyor. Mutsuz olduğu anlarda gerçekten sığınacak bir gücün eksikliği var bence bu kızda, o sebeple sürekli başka yola sapıp kayboluyor. İnşallah böyle giderek ruhsal sağlığına gerçekten zarar vermez. Çok da cici biri aslında.

27 eylül 23:03