yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (494)
  • medya (19)

  494. cilt bakım önerileri(gizlinot: ürünler pahalı olabilse de), verdiği bilgiler gayet kaliteli olan kişiydi. şu anki içtenliği "ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin, yapabilirsiniz," seviyesinde olan kişidir. ayrıca hayatımda bu kadar pozitiflik pazarlayıp bu kadar negatif enerji uyandıran birini görmedim.

  26 şubat 15:11 26 şubat 15:40

  493. İsmini okudukça (gbkz: Ece hedef) diyesim geliyor.

  19 şubat 20:07

  492. Evet ben de bu kızın bu kadar lüks içindeyken “pozitif düşünün, hayat çok güzel” naralarını yemiyorum ve bu kadar imkanı varken tek derdinin erkek olmasını da asla anlamayacağım. Yalnız ben çoğu videosunu öğretici buluyorum. Yanlış bir şey anlatmıyor ve hepsini tek tek açıklıyor. Özellikle asitler, güneş kremleri, akneden kurtulma tarzı videoları yeni başlayanlar için çok çok öğretici. Tek sıkıntı hafif peltek olması, ona da alışırsanız bilgilerinden faydalanılabilir.

  Kendisi Bir videosunda ilk farının tekin acar’dan aldığı estee lauder siyah far olduğunu söyledi. Evet hepimiz bu kadar şanslı değiliz fakat bu kız şanslıymış ve bunu güzel kullanmış. araştırmış etmiş denemiş yanılmış ve bence kozmetik konusunda kendisini geliştirmiş. Tabi ki bizim de böyle imkanlarımız olsaydı biz de ilerletirdik kendimizi diyoruz ama durumu iyi olup da cildine bakmayan, araştırmadan etmeden başkasından gördüğü ürünleri kullanan, daha cilt tipini bile bilmeyenler de var. O açıdan ben videolarını izliyorum yani. izlediğim tek türk (eski) youtuber bu kız. Hatta önerdiği bazı ürünleri de alıyorum (tekrardan araştırarak) çünkü kendisi daha önce youtube’a başladıktan sonraki 3 sene bu işten hiç para kazanmadığını ve reklam/sponsorluk alamadığını söylemişti. Bu süre zarfında önerdiklerine bakıp not alıyorum çünkü gerçekten kendi deneyip beğendiği ürünler onlar bence. Hatta yeni önerdiği high end ürünler de alınabilir onlardan reklam almıyor sonuçta. cilt tipi de benim gibi yağlı olduğu için bana uyuyor çoğu. 

  Yalnız Makyaj koleksiyonu temizleme videosunda da tüm drugstore’ları eleyip high endlere kıyamayıp bırakmasına biraz güldüm valla. Buna dair altta yorum aradım ama yoktu halbuki göz göre göre yaptı yani. 

  18 şubat 23:04 19 şubat 01:19


  491. seçim zamanı olaylarından beri kendisine çok mesafeli olduğum youtuber. youtube kanalını bırakıp podcastlere odaklanacağını açıklamış. merak edip podcastin 'seni yargılayanlara ait değilsin' yeni bölümünü açtım. ve bölümün ortasında "podcast dinleyicilere özel trendyol indirim kodu..." diye reklama başladı. Podcaste bile reklamı nasıl dahil edebildin? Nasıl inanalım ki şimdi samimiyetine ece?

  26 kasım 2019 23:31

  490. yolunu bulan herkesin yaptigi gibi youtube'i birakmis ex youtuber.

  26 kasım 2019 19:49

  489. yaptigi kisisel gelisim calismalariyla kendini bulmaktan ziyade tertemiz delirmis hissiyati uyandiran kisidir. insanlarin meditasyondan urkmeyip, baslamalarini veya devam etmelerini saglamalari acisindan videolarini sakincali buldugum kisidir diyecektim ki isabetli bir kararla youtube'u birakmis.

  18 kasım 2019 23:19

  488.  ece'ye her bali'ye gittiğinde bir şeyler oluyor.

  14 kasım 2019 12:31


  487. Parasıyla iç huzurunu bulmaya çalışan instagram ünlüsü.

  14 kasım 2019 01:48

  486. Youtube'u bırakanlardan biri de kendisi oldu. Aklıma bir cok isim geliyo ece gibi, e instagramdan bir linkle bir postla binlerce lira kazanmak varken sürekli elde kamera vlog cekmek ya da montaj yapmak zor geliyor herhalde(bkz:Görkem karman,selin yağcıoğlu,aslı özdel vs.) flov var bir yandan da. Reklam gelirleri youtube gelirinden cok daha fazla artık instagramda, post hazırlamak da kolay oh. zaten youtube'da eski videoları izlendikçe de para kazanmaya devam ediyorlar. Kendisinin yoga stüdyosu oldugundan bir tık daha haklı buldum youtube icerik üretmeye vakit ayırmama konusunda onu. Yine de kolaya kaçıyorlar bir yerden sonra gibi geliyor.

  13 kasım 2019 23:15 14 kasım 2019 01:27

  485. ece targıt'ı en son 3 yıl önce parfümleri ile ilgili video çektiğinde izlemiştim. o da sırf parfüm merakımdan dolayı. kendisi konuşması, diksiyonu ve içerikleri sebebiyle izlemeyi tercih ettiğim biri değildi. bugün you tube'u bıraktığını ilan etmiş. ne hikmetse hemen hemen son 1 bilemediniz 2 yıldır you tube'a video yapmanın ''içinden gelmediğini'' söyleyip hiç video atmayan ya da kırk yılda bir video atan ''you tuber'' sayısı arttı ve artmaya devam edecek. hatta böyle söyleyince hepimizin aklına gelen en azından 1-2 isim vardır. bunun sebebi de instastory çıktı çıkalı instagram'dan yani tam anlamıyla oturdukları yerden para kazanmalarının inanılmaz kolay hale geliyor olması. her ne kadar birçoğumuz tarafından küçümsense de you tuber'lık olayı benim gözümde saygı duyulası bir şeydi çünkü gerçekten herkesin yapabileceğini düşünmüyorum. ben elime kamera alıp tüm gün sokakta, okulda vs. kimseden utanmadan konuşup kendimi, sağı solu çekemem mesela. kamera karşısına oturup ışık, kamera vs. ayarı yapıp 1 saat konuştuktan sonra saatlerce o videonun kurgusunu yapıp da herkesin ulaşabileceği, gönüllerince hakaret edebileceği bir platforma yüklemeye cesaret edemem. bu gibi sebeplerden dolayı gerçekten izleyicilerinin eleştirilerine dikkat eden, istikrarlı şekilde içerik üreten, kaliteli videolar çeken you tuber'ların yaptığı işe saygı duyuyorum. sonuçta you tube makyaj videolarından ibaret değil. bu işe gerçekten kafa patlatan insanlar var. fakat işlerini sadece instagram üzerinden kurmalarının hiçbir olur yanı yok benim için. bu tam anlamıyla kolaycılık. ortada bir emek yok. saygı duyulası da değil. yap bir trendyol reklamı, koy üç beş kazağın linkini hop 5 dakikada binlerce tl kazandın. hiçbir ışık, görüntü, ses, kurgu ayarı yapmadan yattığın yerden bir story çek, üstüne markayı etiketle hop 5 dakikada binlerce tl kazandın. ee o zaman biz sizi neden takip edelim? gün boyu storylerde yaptığınız reklamları izlemek için mi? you tube'da en azından iyi veya kötü ortaya çıkardığınız bir içerik ve bu içeriği üretmek için verdiğiniz bir çaba vardı. instagram'da ne üretiyorsunuz? hiçbir şey. yürüyen reklama dönüşüyor hepsi yavaş yavaş. bu furya patladığı hızda söner mi bilmiyorum ama gerçekten hiçbir şey üretmeyen bu insanların takipçilerinin bir süre sonra kabak tadı alacağını düşünüyorum.

  edit: imla

  13 kasım 2019 22:48 14 kasım 2019 13:20