yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (485)
  • medya (18)

  485. nişanlısının yerinde olsam son koyduğu videonun altına yazdığına bozulurdum biraz shdjdjd bari yıllardır tanıdığım yaz kız bana yıllardır yazan çocuk ne :d çok hoşuna gitmiş peşinde koşulan kadın olmak her fırsatta söylüyo

  30 haziran 11:17

  484. Şimdi yine youtube’ta birkaç bitenler videosunu izledim ve karar verdim ki ben bu kıza güveniyorum ya. Her beğenip önerdiği ürünü alasım geliyor. Kullandığı/kullanacağı Ürünlerin içeriklerini yeteri kadar inceliyor ve gerçekten de bilgili yorumlar yapıyor. Çok fazla detaya girmiyor (mesela çisem çakır çok giriyor, ki onu da çok severim) ama bilinmesi gerekenleri kısaca anlatıp gerisini size bırakıyor, ister daha da incelersiniz ister o bilgiyle yetinirsiniz. Kendisi yağlı ciltli olmasına rağmen, kullandığı ürünlerin başka hangi cilt tiplerinin kullanabileceğini tek tek söylüyor, hassas ciltleri gerektiğinde uyarıyor. 

  Yaklaşık 4 senedir izliyorum bu kızı hatta izlediğim ilk (ve şu an çisem ile birlikte tek) “eski” YouTuber. Keşke bırakmasaydı youtube'u. En azından sadece bitenler videosu çekse keşke. Şimdiki adeta pazarda mal satıyor edasıyla/ağzıyla ürün reklamları yapan yapmacık link tayfanın yanında gerçekten çok değerli, faydalı bilgiler paylaşan biriydi. Şu an ucundan o da trendyol linkleri paylaşsa bile samimiyetine ve gerçekten severek kullandığı ürünleri paylaştığına, bedava diye boş boş şeyler alıp onları tanıtan tayfadan olmadığına ben şahsen eminim. 

  20 haziran 18:45

  483. Makyaj ve cilt bakım önerilerine nedense en baştan beri sebepsizce güvenmiyordum ayrıca şu yogam ve kocam konulu muhabbetleri cok bayık. Zaten korona salgınının başında da aşırı lüzumsuz şeyler linklediği için keşfette bile görmemek için engellediğim instagrammerlardan bir tanesi. Kendisinin anlattığı ve düşündüğü şeylerle yaptığı şeyler arasında çelişki olduğunu düşünüyorum. Ancak cildi ve saçları gayet hoş görünüyor hakkını yemeyeyim. 

  26 mayıs 19:23 26 mayıs 21:47


  482. lisede açtığı lookbook.nu hesabından beri bildiğim, ara ara açıp baktığım youtuber. o zaman da burnu aynıydı, 13-14 yaşlarında da burun estetiği yaptırmamıştır diye düşünüyorum :)

  ancak bir şekilde "ünlü" olma isteği o zamandan beri varmış belli ki, lookbook türkiye'de çok popüler olamayınca herkes gibi youtube ve instagram'a geçmiş o da.

  26 mayıs 18:56

  481. burnu estetik değil çünkü her güzel burun estetik olacak diye bir şey yok. ayrıca kardeşinin de burnu güzel genetik olduğu belli. onun dışında aşırı ruhani olaylarla ilgileniyor bence bir insanı direkt itici yapan bir durum. kendisini eleştirdiğim için beni engellemişti instadan :d

  26 mayıs 17:35

  480. Pandemi günlerinde Trendyol linki vermekten imtina ederek takdirimi kazanmış influencer. Maddi durumu oldukça iyi olduğu halde, gün içinde apır sapır linklerle insanları bomboş alışverişe teşvik eden onlarca influencer’ı gördükten sonra, bu sergilediği güzel duruşla ilgili bir iki satır yazmak istedim. 

  Edit: Girdiyi abdestsiz yazmışım herhalde. Yazdıklarımın üstünden 24 saat geçmeden, günlerdir link vermeyen Ece, yukarı kaydırtmış. Üzdü.

  4 mayıs 23:14 6 mayıs 01:36

  479. cilt bakımı ve makyaj videolarını deli gibi severek izlerdim. çekmeyi bıraktığında çok üzüldüm. bilgisayara indirdiğim videoları bile olmuştu. onun tavsiyesi ile aldığım her üründen çok memnun kaldım. sally hansen tırnak yağı, nars göz bazı, eda taşpınar kuru fırça gibi.. cildi de gerçekten harika. iki kez kendisi ile karşılaştım. capitol avmdeki kuaförde hemen yanımda kendisine keratin bakım ve manikür yapıldı. makyajsızdı. böyle bir cilt yok arkadaşlar 5 yaşındaki çocuğun cildi gibi.. bir kez de akasya avm sephorada gördüm yüzünde hafif bir bb krem var gibiydi yüzü ve saçları harika parlıyordu. gördüğüm en güzel cilde sahip insan ve en bakımlı insan. cilt bakımından çok anlıyor yüzüne harika bakıyor ama yüzünün bu kadar porselen gibi pürüzsüz olmasının sebebi bence genetik. onun kullandığı ürünleri kullanmanın beraberinde o cildi getireceğine inanmıyorum

  10 nisan 15:29


  478. cilt bakım önerileri(gizlinot: ürünler pahalı olabilse de), verdiği bilgiler gayet kaliteli olan kişiydi. şu anki içtenliği "ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin, yapabilirsiniz," seviyesinde olan kişidir. ayrıca hayatımda bu kadar pozitiflik pazarlayıp bu kadar negatif enerji uyandıran birini görmedim.

  26 şubat 15:11 26 şubat 15:40

  477. İsmini okudukça (gbkz: Ece hedef) diyesim geliyor.

  19 şubat 20:07

  476. Evet ben de bu kızın bu kadar lüks içindeyken “pozitif düşünün, hayat çok güzel” naralarını yemiyorum ve bu kadar imkanı varken tek derdinin erkek olmasını da asla anlamayacağım. Yalnız ben çoğu videosunu öğretici buluyorum. Yanlış bir şey anlatmıyor ve hepsini tek tek açıklıyor. Özellikle asitler, güneş kremleri, akneden kurtulma tarzı videoları yeni başlayanlar için çok çok öğretici. Tek sıkıntı hafif peltek olması, ona da alışırsanız bilgilerinden faydalanılabilir.

  Kendisi Bir videosunda ilk farının tekin acar’dan aldığı estee lauder siyah far olduğunu söyledi. Evet hepimiz bu kadar şanslı değiliz fakat bu kız şanslıymış ve bunu güzel kullanmış. araştırmış etmiş denemiş yanılmış ve bence kozmetik konusunda kendisini geliştirmiş. Tabi ki bizim de böyle imkanlarımız olsaydı biz de ilerletirdik kendimizi diyoruz ama durumu iyi olup da cildine bakmayan, araştırmadan etmeden başkasından gördüğü ürünleri kullanan, daha cilt tipini bile bilmeyenler de var. O açıdan ben videolarını izliyorum yani. izlediğim tek türk (eski) youtuber bu kız. Hatta önerdiği bazı ürünleri de alıyorum (tekrardan araştırarak) çünkü kendisi daha önce youtube’a başladıktan sonraki 3 sene bu işten hiç para kazanmadığını ve reklam/sponsorluk alamadığını söylemişti. Bu süre zarfında önerdiklerine bakıp not alıyorum çünkü gerçekten kendi deneyip beğendiği ürünler onlar bence. Hatta yeni önerdiği high end ürünler de alınabilir onlardan reklam almıyor sonuçta. cilt tipi de benim gibi yağlı olduğu için bana uyuyor çoğu. 

  Yalnız Makyaj koleksiyonu temizleme videosunda da tüm drugstore’ları eleyip high endlere kıyamayıp bırakmasına biraz güldüm valla. Buna dair altta yorum aradım ama yoktu halbuki göz göre göre yaptı yani. 

  18 şubat 23:04 19 şubat 01:19