yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (500)
  • medya (22)

  500. Kendi yetmiyormuş gibi bir de taklitçileri çıktı, ecemkoo spotify potcastinde baya ses tonu dahil ece gibi konuşmaya çalışıyor ?

  3 aralık 10:49

  499. verdiği referansları rahatlıkla anlayabildiğim ve üstünde sırıtmayan tek instagrammer olabilir. sonradan parayı bulup da "ayol paris'te kruvasan yemek çok sıkıcı ve cringe. jacquemus'tan aldığım minik çantayla new york sokaklarında poz vermek varken paris mi ıhıhıhıhı" (gizlinot: gülüşü arka sokaklardaki şapkalı polis gibi yapın. hatırlayamadım ismini) diye kökenini, geçmişini gizlemeye çalışan tipler gibi değil. sanırım bunun ezikliğini yaşamadığı için böyle bir şeye de ihtiyaç duymuyor.

  (ben de bazen eskiden türkçesini kullandığım şeyin ingilizce karşılığını kullanınca kendime kızıyorum o eleştirdiğin tiplerden ne farkın kaldı, diye. kendin mükemmelsin he diye eleştirmeyin, değilim. biliyorum) 

  bu arada hatırladığım kadarıyla, yanlış hatırlamıyorumdur inşallah, bir tane videosunu bile izlemedim. sözlükte gördüğümde düzenli olarak instagramına bakarak hatırlıyorum "ha şu kadın." diye. ona binaen söylüyorum. 

  beni kadın hakkında sorgulamalara düşüren şey, yüzü. şu an normal, yüzü ışıldayan tatlı bir hanım. sadece bir şeyi değiştirse afet olacakmış gibi duruyor. ne olduğunu zerre bilememekteyim ancak sadece böyle açıklayabildim. belki philtrum kısmının uzunluğu ve ağız/çene yapısı, bilememekteyim. belki cupid bow, belki çene ovalliği... aman bilemiyorum işte ayak üstü plastik cerrahi ihtisası mı yapacağım? ama cildinin ışıltısına hayran kaldım, hep öyle kalır umarım.

  25 kasım 16:08

  498. sanki biraz fazla kasıyor.

  instagram profili kaliteli duruyor evet, ama nedense bana biraz yapay geliyor. belki de ben artık tek renk baskın profil planlayanlardan hoşlanmadığım için olabilir. bunun da ötesinde, bu kızın bu kadar çabaya (gizlinot: ve prodüksiyona) rağmen çok büyüyememesinin sebebi bence, tabiri caizse, "relatable" olmaması. yani o kadar kaymak tabaka ki, bir bağlantı kurabilmek çok zor. bazen postlarının altında hislerini paylaşıyor ama sanki onlarda bile tam anlamıyla dürüst olamıyor gibi hissediyorum. bunları yazdım ama değişeceğini de düşünmüyorum, belli ki tarzı ve karakteri bu şekilde.

  24 kasım 21:51


  497. İlk zamanlarında çok severek takip ettiğim, yaşıt ve sağdan soldan ortak tanıdıklara sahip olduğumuz için kendime yakın bulduğum biriydi. Uzunca bir süredir ne zaman profiline girsem hep bir mutsuzluk, negatif enerji alıyorum ve fazla bakamadan kapatıyorum. Süslüde gördüğüm kadarıyla yalnız da değilmişim. Elbette herkesin kendine göre bir derdi, mutsuzluk sebebi olabilir ama ece'ninki biraz böyle olmaktan hoşlanmak gibi geliyor bana. Keşke youtubeda tane tane ürün içeriği anlattığı, hiç aşina olmadığı tarzda ürünler deneyip paylaştığı günlerine geri dönse, koşa koşa izlerim yine.

  24 kasım 20:34

  496. Bana soru sorun diye buton oluşturduğunda Türk takipçilerinin sorduğu soruları hani londranın yerlisi gibi ve sanki ana dilini unutmuş moduna girip ingilizce cevap vermesi çok cringe bence .Bugün trendyol linki eklemiş ama o turkce ne hikmetse yani para kazanırken ana dilini hatırlıyor herhalde.

  9 ekim 09:25

  495. Her şeyi ingilizce yazıp, yanıtlayıp link verirken türkçe yazması gerçekten dramatik olmuş. 

  7 ekim 01:17

  494. Tüm paylaşımlarını ingilizce yapan, Türkçe yapabilir misin diye soranlara " çevirisine bak kısmına basın" diye yanıt veren , ama ne hikmetse trendyol linki vermeye geldiğinde Türkçe yazan influencer. Ben global kitle oluştururken siz Türkler de cebimi doldurursanız sevinirim diyor şair burada kısaca.

  ayrıca yazdıklarımı türkçeye çevirebilirsiniz diye umursamadan cevap verip, türkçe soru sorulduğunda ingilizceye çevirip ingilizce cevap vermesi bile kendisinin neyin peşinde olduğunu gayet rahat bir şekilde belli ediyor.

  6 ekim 14:23 6 ekim 23:10


  493. reelslarını aşırı beğeniyorum. yaratıcı ve keyifliler ayrıca kaliteli çekiyor/editliyor. (eşi de yardımcı tabi)

  sanırım doğal olarak globale oynamaya çalışıyor ve hakkı da. yabancı dili var, avrupa'da yaşıyor. hala oturup türkiye'ye hitap edip trendyol linki vermesi abes olur zaten. aklıma rianne meijer geldi. o kadın da gayet global bir instagrammer. hollandalı takipçileri onu ingilizce konuşuyor diye linçlemiyordur heralde? ece'de beni bayan tek şey kocasının ona aşırı aşık olduğunu belli etmeye çabalaması. evlilik teklif ettiği günü her dillendirdiğinde yüzüm ekşiyor.

  30 eylül 12:01

  492. Off to yoga, kocam, evlilik yıl dönümüm, evlilik teklifi aldığım gün, sebzeler. Evir çevir aynı içerikli storyleri koyduğu için iç sıkmada bir numaradır.

  29 eylül 20:57

  491. sorulara neden ingilizce cevap verdiği yadırganmış ama durum şöyle bence, ingiltereye taşındığı için artık globalden takipçi edinmek istemesi kadar doğal bir şey yok. böyle içerik üretecek ki insanlar fark edip onu takip etsin. amacı globale açılmak yani. türkçe içerik üretmeye devam ederse hangi yabancı onu nasıl takip edip anlayabilsin. önce ekeceksin sonra biçeceksin hesabı. ayrıca da londraya taşındı bin pişman iki seneye döner falan denmiş lol kdlhdflksf belli olmaz tabi de siz bu negatifliği nerden aldınız peki?

  edit:imla

  29 eylül 15:15 29 eylül 15:15

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar