yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (495)
  • medya (19)

  495. Oy kullanmayıp tatile gidenlerden. Sanki başka gün gidemiyorlardı. Sonrasında ülkenin geleceğinden endişe duyup londra'ya taşındı işte.

  30 temmuz 22:55

  494. Her storysinde memelerinin gözüme girmesinden çok sıkıldım. Outfit çekicem diye tepeden cekip duruyor aylardır aynı sekilde. Kim bu basit outfitlerden ilham alıyor o da ayrı da neyse. Podcastlerini seviyorum, instagramını unf ettim.

  29 temmuz 23:23

  493. Markette 1litre içim süt 20 tl olmuş, millet açlıktan sürünme evresinde ama kendini sev, mutlu ol gibi 45 adet pozitif cümleye 500 tl verirler aynen kanka harika girişim

  29 mayıs 05:28


  492. kartlar ve fiyatına çok takılmadım ben, ece maddi olarak doğuştan şanslı bir kız olduğu için böyle spiritüellikle ekmeğini kazanmasını garipsemiyorum hiç ama dün "you are not a content creator you are an entrepreneur" tarzı bi storysini görünce düdüklü tencere gibi patladım. instagram ünlüsü olmasaydın o kartları kimse satın almayacağı için istesen de istemesen de content creatorsün ececim.

  28 mayıs 07:28

  491. girişimci ruhunu ve belli standardın üzerindeki estetik algısını beğendim influencer. şimdi nedenlerle geleceğim, sakin olalım. ece bu kartlara merak saldığından beri hayatı değişti. geldi gitti şu kart bu kart. övdü de övdü. hayal kurdu, spiritüel işlere sardı. düzenli takip etmesem de bunu ben bile yakaladım. kartlar amerikadaki influencerlar gibi merch niyetine sıfırdan tasarlayıp açıklamalarını da kendi iç yolculuğundan yani günlüklerinden yazmış olması - inanılmaz güzel. ve ortaya çıkardığı kartlar grafik tasarımı tablolardan kolajlanarak sanattan ilham alınmış. göze hitap ediyor. gayet kendine sadık ve görsel olarak tatmin edici bir iş yapmış. düz beyaz tişörte vaybs envaysi yazıp geçmemiş. renkli ajanda çıkarıp geçmemiş. kendinden bir parçayı paylaşmış. bu takdir edilesi bana göre. çünkü yapması o kadar zor ve bi o kadar kırılgan ve savunmasız olduğun nokta ki bu. olayın kart çek düşün kısmından ziyade yazdıklarından bahsediyorum. ben inanmam böyle kart işlerine. ama ece için doğru hamle gibi duruyor. ben de kendime sadık birşey ortaya koymak isterim. bundan para kazanıyor olmak isterim. bu yüzden takdiri hak ediyor. app de çıkaracakmış kartı alın geçin de yapmıyor. helal olsun sana kız ece. daha çok girişimci kadınlara umarım! ben şahsen satın almam - ilgi alanım değil ama yaptığı işi de takdir edici buldum. 

  27 mayıs 22:42

  490. Kimdir necidir hiçbir fikrim yok-tu. Sözlükte görünce anladım ki hayatını enayi tokatlayarak sürdüren bir kardeşimiz.(gizlinot: Swh)

  27 mayıs 22:12

  489. ece targıtı bundan 4-5 sene önce keşfetmiş, bir gün tüm güzellik videolarını oturup izlemiştim. bali seyahatinden sonra da bir tuhaf değişim dönüşüm kafasına girdiği için de takipten çıkmıştım. başlığını vs ara ara buralarda görünce instasına gidip bakıyorum. Şahsen beni baydığı için de tahammül edemiyorum. 

  Ancak bazı konuların biraz fazla abartıldığını düşünüyorum. Örneğin kız yurtdışına gitti ingiltere'de sizin hayal edip kavuşamayacağınız bir hayatı yaşıyor diye, oradan sıkılıp ülkesini arkadaşlarını özleyemez mi? kendisini yalnız hissetmiş olamaz mı? ingilizce yazıyor içerik üretiyor olması global olma çabası olamaz mı? artık orada yaşadığına göre oradaki markalarla çalışmak istiyor olamaz mı? 45 tane kart 520 Tl'ymiş. gittim trendyola baktım ne menem bir şeydir bu kartlar diyerekten. Kişisel Gelişim kategorisinde en çok satılan 5. ürün olarak listelenmiş. taşçı tuşçu astroloji fanfinfon meraklısı insanların bunu satın alacağını biliyorsunuz değil mi?  yoğunluğu fiziki değil de zihinsel bir yorgunluk olamaz mı? çünkü yeni bir yere taşındığı için para kazanması gerekiyor, tutunması gerekiyor, proje geliştirmeye çalışıyor filan böyle şeyler olamaz mı? taşınmanın yanlış fikir olup olmadığını sorguluyordur belki de?

  Bence artık ama öyle ama böyle, ama siz değer verin ya da vermeyin, mesele para kazanmaksa eğer, artık insanlar her gün haldır haldır 9-5 bir işte çalışmak istemiyor. kripto paraların influencerlığın vs bu kadar ilgi görmesinin sebebi de bu. Reklam dünyası buna evrildi. siz beğenseniz de beğenmeseniz de bu iş böööyle devam edecek. bence influencer olmayanlar bu insanlardan bu kadar şikayetçiyse, kolay para kazanılmasına sisteme bu kadar karşıysa, bu insanları takip etmemekle işe başlayabilirler.  

  27 mayıs 17:11


  488. 520 liradan 468 liraya düşmüş kartlar :)

  26 mayıs 10:56

  487. 45 kart 520 tl mi... intagram'da mutlu görünürken çok yoğun olmak mı... 

  26 mayıs 09:43

  486. türkiye özlemi girdisiyle insanlara sinir krizi geçirtmiştir. haftasonu denize girip pazartesi şehre dönmeyi ve yazları Akdeniz'de geçirmeyi özlüyormuş. bu söylediklerine ingiltere'de yaşarken de sahip olabileceğinin farkında mı acaba merak ettiriyor. ingiltere'ye zorla gitmedi veya ülkeden çıkış yasağı da yok bildiğim kadarıyla, maddi durumu desen ortada. çoğu süslünün dediği gibi bulunduğu her yerde memnun olmayacak bir şey bulmayı başarıyor.

  18 nisan 16:25

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar