yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  10. Yemek kitabı yazarı, instagrammer. Chef de diyor kendisine ama okullu mudur veya hic herhangi bir restoranda çalışmış mıdır bu kısmını bilmiyorum.

  Bana çok kendini beğenmiş geliyor. Yorumlarda insanları durduk yere terslediğini görmüşlüğüm var. Bir de kendisini takipten çıkma sebebim instagramdaki fitmuhendisce canan hanım'ı linç ettirmeye çalışma girişimi olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam pancarlı humus tarifinin kendisine ait olduğunu ve fitmuhendiscenin izinsiz paylaştığını iddia (ya da ima) etmişti. Ancak canan hanım alakası olmadığını açıklayıp aynı tarifi yıllar önce de sayfasında paylaştığını kanıtlamıştı. Ki kendisi gercekten her mesaja dönen çok nazik bir kadındır. Bir de Pancarlı humusu paylasmayan mı var ki diye düşünmüştüm ben, bu orijinal bir fikir ya da tarif de değil yani kimseye ait olamaz. Bu olayın üzerine kendisini takipten çıktım ancak uzun zaman sonra bugün kesfette gördüm ve bu aklıma geldi.

  22 şubat 15:30

  9. eskiden türkmax gurme diye bir yemek programı vardı.orada birçok kişiyi izlediğim gibi onu da izliyordum.hiç sevemedim kendisini.yüzü,mimikleri,konuşması çok itici geliyordu bana.ama ona rağmen izliyordum.bu arada estetik yaptırmış galiba yüzü bir değişik geldi.

  14 ocak 22:13 15 ocak 20:22

  8. Küçük mutfak sırları diye bir programı vardı ecenin. Ablamla izlerdik bunu.

   Ha, yok ondan sır öğreneceğimizden falan değil canım, "acaba bugün hangi absürt tarifi yapıcak" diye merak ettiğimizden. Ece'nin pek de mühim "mutfak sırlarına" vâkıf olmadığını yemek programında karpuz+beyaz peynir şiş'ten ibaret(gizlinot: Direkt çöp şişe küp karpuz ve peynir taktı) bölümünü izlediğimde zaten anlamıştım.

  Sosyal medyasına hiç bakmasam da tam bir Insta-mom vibe'ı alıyorum.

  24 eylül 2020 21:33 24 eylül 2020 21:36


  7. Dünyanın en şımarık insanlarindan biridir. Bir üst girdide söylendiği gibi kuaförden, spordan cikarken heeelp temalı on tane story atar. Ya evde yardimcin, çocuklarının bakıcıları var eksik kalan bi işin yok. Parayı bastır bakimlar binbeşyüz, sporlar hoca esliginde. Daha kim sana nasil yardim etsin, eve tahteravanla taşısınlar istersen. Engelledim rahatladim ya.

  24 eylül 2020 21:27

  6. Bir aşçı. 

  Bu kadının sürekli acelesi var. Sürekli şuraya koştum buraya yetiştim beş dakikada 23 çeşit yemek yaptım. Sürekli bir elitist tavırlar. Cidden ruhumu sıkıyor takipçisi olmak bu sebeple unfollow ececim

  24 eylül 2020 19:10

  5. bu kadın aklımda hep "karantinada en çok kaynanamı özledimmm :(" storysi ile kalacak. 

  2 temmuz 2020 09:38

  4. Aşçı kendisi. Bir iki tarifini denedim çok lezzetli oldular. Ancak yemeklerindeki uyumu malesef kombinlerinde göremiyorum. High end ürünler alıyor, hem kozmetik hem de giyim ürünü olarak. Giydikleri ya da taktıkları tek başlarına çok güzel ürünler ama bir araya gelince felaket duruyorlar. Çok nadir güzel kombin yaptığını gördüm. Ha aşçı kendisi böyle bir değerlendirmeye gerek var mı diyebilirsiniz ancak giydiği ürünlerin markalarını paylaşıyor ve moda içeriği üretiyor. Ayrıca kompleksli biri olduğunu düşünüyorum çünkü yemek tariflerini ya da kıyafetlerini eleştiren, hatta bazen eleştirmeyip sadece espri yapan kişileri bile tersleyip yerin dibine sokuyor.

  2 temmuz 2020 05:09


  3. Kendisini severek takip ediyorum ancak manken fiziğinde olmasına rağmen sürekli takıntı şeklinde kilo muhabbeti yapması, sürekli hiçbir şeye yetişemiyorum serzenişleri son zamanlarda göze batıyor. 

  10 ağustos 2019 15:20

  2. Kozmetik namına bir tl harcamasına gerek olmayan kişi. Tüm firmalar mi milyonlarca ürün gönderir anlamıyorum. Bir dolu insana gönderiyorlar tabi, kadın çoğunu gösteriyor oradan biliyoruz ama aşırı ilginç geliyor bu durum.

  13 nisan 2019 00:57

  1. Zamanında ben ukte vermişim, ilk entry de benim olsun bakalım. İşinde çok başarılı olduğunu düşündüğüm bir kadın kendisi. Bir yemek kitabı yazmış içinde tüm malzemeler bulunabilir türde, en ufak püf noktalarına detaylara kadar anlatılmış yemekler. Deneyince tutmaması gibi bir ihtimal yok yani. Ayrıca çok minnoş bir ailesi var. Sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla alçak gönüllü biri olduğunu da düşünüyorum. Umarım yeni yeni tariflerle midemizi şenlendirmeye devam eder kendileri

  8 mayıs 2018 15:53

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar