girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

10. garip bir kriter ama güzel şeyler yiyen insanları izlemeyi seviyorum. (gizlinot: swh) ecem'in videolarını da ara ara izliyorum, beslenmesine özen gösteriyor gerçekten ama bir türlü ısınamadım kendisine ya. nedenini anlayamadığım bir şekilde beni iten bir şey var konuşmasında mı desem, videolarında mı desem.

31 temmuz 13:55

9. Son videosunda ‘nasıl zayıfladım’ videolarının kar amacı güdülen videolar olduğunu kabul etmiş youtuber, çok eski blogger. Ha şunu bileydin be zaten kaç kiloydun da kaç kiloya düştün yani.. ilk videolarında inanılmaz iticiydi, çok boş wmimikler yapıyordu. Bence şu an kameraya alıştı, gözüme batmıyor en azından. Sadece işte yengeçliğe çok takık, ben yengecim yengeç gibi davranmalıyım ve bunu herkes bilmeli çünkü ben yengecim tavrı var. Bide çok keskin çizgiler var, yani çoğunluk ne düşünüyorsa o tam tersini düşünmek zorunda hissediyor sanki, evlilik gibi. Ama ben severek takip ediyorum çünkü kızın bir karakteri var, kendi doğruları var ve buna kimse karışamaz

31 temmuz 13:22

8. Nedense bana (gbkz: Ilgın özgan)ı hatırlatan, keşfettiğime acayip sevindiğim youtuber. Birkaç videosunu izledim, evet mükemmel çekimler yapamıyor ama bu kızı izlemek insanı rahatlatıyor.

7 temmuz 09:13


7. video girişlerini gereksiz uzatan youtuberdır. cümleleri savruk ve eksiltili, bu çok rahatsız ediyor beni. ayrıca her fırsatta yengeç burcu olduğunu söylemekten bıkmadı. 

7 temmuz 00:09

6. ilk izlediğim videosu nasıl kilo verdim tarzı bir videoydu. sanırsın 30 kilo vermiş ama bir before-after vardı ki verdiği kilo maksimum 5. kendisi de belirtiyor zaten çok kilo vermedim diye ama dünyanın en zor işini başarmış gibi dakikalarca video çekmiş. olmayanı oldurmaya çalışıyor yani garip geldi. instagramda takip ediyordum bir ara, anladığım kadarıyla yaşı var, mezun diye tahmin ediyorum ama çalışmıyor. sürekli market geziyor sevgilisiyle takılıyor falan. sıkılmıyor mu bu insanlar böyle yaşamaktan anlamıyorum...

bir de sevgilisiyle ilişkisi 10 küsür yıllık sanırım. her fırsatta evlilikten nefret ettiğini falan belirtiyor. tabii ki tahmin edersiniz ki makyajdan hiç anlamıyor, hiç hoşlanmıyor, makyaj malzemelerine uzaylı muamelesi yapıyor :)))) biraz ergen ruhlu bir hanım kızımız bence. bir de konuşması beni bayıyor artık. gereksiz yere gülümsemeye kasıyor her dakika. (bkz: ece targıt) bir tane yetiyor başımıza ecem'cim ya sağol.

tanım: youtuber

6 temmuz 13:46

5. snapchat'te elinde watsons poşeti görününce foyası ortaya çıkan ve yaptığı açıklama şu olan youtuber:

"gittiğim watsons şubesinin çalışanları çok güler yüzlü, onların ekmeğiyle neden oynayayım? konu uzamasın, bir şube ile ilgili hırsızlık olayı olduğunu hatırlıyorum, polemiğe girmeyeceğim. bir duş jeli aldım nelere sebep oldu ya kötü koksam daha mı iyiydi?"

bu ne şimdi?

bebitom bir şube ile ilgili hırsızlık olayı olmadı, küçük bir kız çocuğuna taciz olayı oldu. bir de vücudunu bilemeyeceğim de vicdanın kötü kokuyor hakikaten.

(gizlinot: unfollow)

11 ocak 2017 11:11

4. (link: https://www.youtube.com/watch?v=bCckemSQsPg&t=178s tatlı patatesli vegan brownie) tarifini denedim ama evde hurma yoktu, onun yerine hindistan cevizi şekeri kullandım. vallahi harika oldu. teşekkür ettiğim youtuber.

26 aralık 2016 22:09


3. blog dünyasında bilinen adıyla nakedqueen

19 haziran 2016 23:54

2. bana şeyi hatırlatan, hımphh #gorkitocumeats.

(gizlinot: bhaha #gorkitocumshits )

10 haziran 2016 09:48

1. Çok itici bir youtuber be...

Kelime bulamadım.

Şimdi diyet videoları çekiyor. Boyu 168-170 bu büyük ulvi inanılmaz kahramanlık örneği olarak lanse ettiği diyetine 58 kiloda başlamış ve 52 kilo olmuş müzadenizle ahdklfşgiahsjgş diye gülmek istiyorum.

Bu kız diyet yapmak isteyenlerle dalga geçiyor olmalı. 6 kilo nedir? 2 ay dikkat etsen verilir. Hayır fitness spor günlüğü olsa poposu karnı kaslar yapmış olsa ayrı bildiğiniz deri kemik olmak hikayesi. Ve inanılmaz itici şekilde anlatıyor.

120 kilodan sadece diyetle60-70 kilolara düşmüş insanlar gayet sakin ve kibarken bu hamım kıza sorsanız dünyada daha büyük bir başarı yoktur.

Neymiş başlarken genetiğini kabullenmiş ya alasen git ya diyesin geldi.

Sorun aslında üslubu onu da belirtiyim.

Neyse teknik özellikler kötü kamera kötü açı kötü ses sıkıcı konuşma becerisi kötü editleme... Belki yeni olduğundan.

Hayatımda bir youtuber ı meryem candan sonra bu kadar sevmedim.

Ama meryem zararsız bu kızsa bildiğiniz anoreksiye takınlı bir genç kız. Umarım örnek alınmaz diyordum ki bir yorum gördüm.

"Normal kilonun altında olmak zararlı değildir" şeklinde. Bir şey demiyorum. Neyse.

Link: https://youtu.be/EVggQGGl7K8

10 haziran 2016 04:15