ecotools eye enhancing duo set

4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (7)
  • medya (1)

23. 3 ya da 4 senedir kullaniyorum haşır huşur yıkıyorum bir tane bile kıl dökmedi ama smudge olanın yapışkanı kurudu sanırım tutup cekince cıkıyor. Silikon tabancasıyla hakkından gelirim tatlişkom

21 ocak 19:13

22. Shade fırçasını ecotools tekli olarak üretse 3-4 tane alırım, o kadar başarılı. En tozutan farlarımı bile yüzüme döküp bulaştırmadan, göz kapağıma aktarabiliyorum sayesinde. Farların rengini de gayet güzel vererek uyguluyor. Bir fırça ne kadar sevilebilirse o kadar sevdim.

Smudge kısmı herkesin aradığı kirpik dibine far sürme fırçası bence. O da farı dökmüyor, kılları tok, tam istediğim gibi uygulama yapmamı sağlıyor.

Blend tarafı karıştırma fırçası olmak için biraz sert ama iş görmüyor diyemem. (gbkz: ecotools airbrush concealer brush)'ın küçüğü gibi şekil ve sertlik olarak. Elimin altında başka bir karıştırma fırçası yoksa kullanıyorum ben.

Define tarafını hiç kullanmadım, eyeliner çok nadir sürüyorum, kaşlarımı doldurmuyorum, ki bu fırça bence ikisi için de çok kalın. Belki kirpik dibinde iş görebilir.

Ayrıca Ecotools'un tüm fırçalarında olduğu gibi yıkanınca kıl dökmüyorlar ve fiyat performans olarak çok başarılılar.

21 ocak 13:13

21. 21,90 a alınacak en güzel ürünlerden biridir. Dik tutma sorunu için ise ben ürünün geldiği plastiği atmayarak çözdüm. O plastiğin üstündeki minik plastik de fırçaları sabitliyor kabına böylece dik de dursalar düşmüyorlar. Tam olarak demek istediğim anlaşılmıştır umarım. 

23 aralık 2017 14:50 23 aralık 2017 14:51


4

20. @acemi @seymayneym in bahsettiği dik tutma sorununu ben dış fırçası kutusunda saklayarak çözdüm. Tatlıs mi tatlıs bir kutu aldım ve sorun olmuyor. Ayrıca ürüne gelirsek fırçalardan çok memnun kaldım kıllarında dökülme olmadı hiç ve ürünü kolayca uygulamayı sağlıyor. Defineri henüz denemedim. Smudge kısmını göz altlarına ve göz kapağının crease ve şakaklara doğru olan kısımlarında kullanıyorum. Dağıtıcı fırçayı çok kullanmıyorum ama o da iyi iş görüyor ve tabana tek renk açık far sürerken de onu kullanıyorum. Diğer fırçayı ise normal farimi sürerken kullanıyorum. Çok terimsel anlatamadım fakat oldukça memnunum ve tavsiye ederim. Fiyatı da çok uygun. 

21 kasım 2017 22:14

19. Kullanımı pratik, çok az yer kaplayan fırça seti. Dökülme yapmıyor, uygun fiyatlı ve cruelty free. Severek kullanıyorum.

13 ekim 2017 15:15 10 şubat 23:15

18. Çok severek kullandığım fırçalardır. Özellikle smudge far fırçası çok güzel, alt ve üst kirpik diplerine farı yada göz kalemini dağıtmada başarılı. Gratisten 22tl civarına almıştım. İndirimde bakın derim.

12 ekim 2017 20:50

17. İndirim hali 21.90 bu fiyata 4 fırçaya sahip olunduğunu düşünürsek oldukça uygun bir set, kaç kez yıkadım hiç kıl dökmediler ve yumuşacıklar indirim zamanında şans verilebilir.

Shade: farın rengini göz kapağına iyi bir şekilde veriyor

Smudge: biraz ıslatıp krem far uygulamak için kullanıyorum yada detay gerektiren yerlerde kullanıyorum

Blend: bir kaç kılı göz kapağıma batıyor ama işini iyi yapıyor

Define: kaşlarımı doldurmuyorum o yüzden eyeliner için uygulama yaptım, düşük göz kapaklıyım ve bana göre oldukça kalın bir eyeliner fırçası

11 ekim 2017 21:19


16. uygun fiyatlı olarak alınabilecek en iyi fırca setidir.uzun uclu karıştırma fırcasını başka hicbir uygun fiyatlı markada görmedim genelde dagıtmak için kullanırım diğer ucundaysa daha yassı minik bi dagıtma fırcası var kirpik dibime far sürdüğümde onunla dagıtıyorum veya alt kirpik dibime farı uygulamak için de mukemmel.ikinci fırcanın bir ucundaysa mac 217 ye benzeyen bi karıştırma fırçası var daha küçük alanda makyaj yapmak için çok iyi ve son olarak klasik açılı kaş/eyeliner fırçası var onu da genelde kirpik dibime far durmek için kullanıyorum.hem uygun fiyatlı hem de ihtiyacım olan her sey var baska göz fırçası alacağımı sanmıyorum

29 temmuz 2017 14:44

5

15. beybi fırçalarım bunlar benim. ^^ göz makyajı yapmayı zaten seviyorum bunlarla daha da sever oldum. Aylar geçti alalı, kaç kez yıkadım 1 kıl bile dökülmedi. Yumuşacıklar ve özellikle karıştırma kısmına bayılıyorum. Eklips'in seyahat boy fırçalarını almıştım öncesinde. bunları aldıktan sonra bir daha onlara elim gitmedi desem yeridir. İndirimde 25₺'ye almıştım.

20 ocak 2017 02:58

14. bayram indirimde bir tane kaptığım gönlümü fetheden fırça setidir efendim. seyahat için çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum.evde de fırçalarımı dik muhafaza etmediğim için çift taraflı olması beni rahatsız etmedi hatta daha pratik buldum. ama dik muhafaza edenleri biraz zorlayacaktır. altta kalan fırça uçları yıpranıp yamuk yumuk olacaktır.

5 temmuz 2016 14:37