4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (14)
  • medya (1)
5

28. nikkie abla gibi göz makyajı yapmıyorsanız çok güzel işler çıkarabileceğiniz güzel bir set diye düşünüyorum. Geçen sene 35 tl gibi bir fiyata T-shop'tan almıştım. az fırçam olsun ama güzel göz makyajı yapabileyim diyorsanız tavsiye ederim.

3 mart 11:59

27. Benim far düşkünlüğüm başladığında ilk far paletimi alırken almıştım bu seti, hala da kullanıyorum. Yıkayınca hiç dökülme yapmadı ve gerçekten çok yumuşak. Elimde rt far fırçaları da var ama elim istemeden de olsa ecotoolsa gidiyor.. İlk göz ağrım olduğu için belki de. Bence fiyatına göre gerçekten iyi bir performans gösteriyor. Uygun fiyata far fırçası isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

1 mart 01:38

5

26. Çok sevimli, çift taraflı iki fırçayla ve iki fırçada 4 göz makyajı fırçasına sahip oluyorsunuz.

Blending brush arayışındayken ve bu setten haberim yokken “vuhuuuu” diyerek indirimli fiyatıyla kapıverdim. 

Dirtyworks fırçalarına aşinaydım ancak ecotools fırçalarını deneyimlememiştim. 

Göz makyajında profesyonel bir seviyede olmadığımdan ve böyle bir amacım da olmadığından beni çok mutlu etti bu set.

Kıyaslayabileceğim highend fırçalarım olmadığı için işini gayet iyi yaptığını söyleyebilirim.  Zaten cruelty free <3 İyi ki almışım, canım fırçalarım (:

Not: marka amblemindeki “e” essence’nin neredeyse aynısı. 

28 şubat 22:34 28 şubat 22:38


25. Pratik bulduğum ve memnun kaldığım far fırça setim. Açıkçası pek far insanı değilim, 1 adet paletim 1 adet de tekli farım var. Far bazı bile daha geçen gün aldım öyle söyleyeyim. ancak ben bu fırça setinden memnun kaldım. shade sanki üzerine ürün almıyor gibi görünüyor ama doğru miktarda ürün alıyor ve dökmeden oturtuyor. smoke baya tok kıllı, ben göz pınarımda da kullanıyorum, göz dışına sert çizgi çekmek istiyorsam da, hatta göz kapağına pıt pıt oturtmak için de. daha önce hiç blending fırçam olmadığından tam bilemesem de sanki bana bir tık sert geldi ama gayet kullanılabilir bence. defineı henüz kullanmadım, eyeliner için fazla büyük bence ama kirpik dibine far geçmek isteyenler kullanabilir. çift uçlu olduğundan dik saklanmıyor, ben seyahat için olan diş fırçası kabına koydum. fara yeni başlayan, bütçe sıkıntısı olan, kalabalık sevmeyen süslüler gönül rahatlığıyla alabilir.

22 ocak 01:35

24. 3 ya da 4 senedir kullaniyorum haşır huşur yıkıyorum bir tane bile kıl dökmedi ama smudge olanın yapışkanı kurudu sanırım tutup cekince cıkıyor. Silikon tabancasıyla hakkından gelirim tatlişkom

21 ocak 19:13

23. Shade fırçasını ecotools tekli olarak üretse 3-4 tane alırım, o kadar başarılı. En tozutan farlarımı bile yüzüme döküp bulaştırmadan, göz kapağıma aktarabiliyorum sayesinde. Farların rengini de gayet güzel vererek uyguluyor. Bir fırça ne kadar sevilebilirse o kadar sevdim.

Smudge kısmı herkesin aradığı kirpik dibine far sürme fırçası bence. O da farı dökmüyor, kılları tok, tam istediğim gibi uygulama yapmamı sağlıyor.

Blend tarafı karıştırma fırçası olmak için biraz sert ama iş görmüyor diyemem. (gbkz: ecotools airbrush concealer brush)'ın küçüğü gibi şekil ve sertlik olarak. Elimin altında başka bir karıştırma fırçası yoksa kullanıyorum ben.

Define tarafını hiç kullanmadım, eyeliner çok nadir sürüyorum, kaşlarımı doldurmuyorum, ki bu fırça bence ikisi için de çok kalın. Belki kirpik dibinde iş görebilir.

Ayrıca Ecotools'un tüm fırçalarında olduğu gibi yıkanınca kıl dökmüyorlar ve fiyat performans olarak çok başarılılar.

21 ocak 13:13

22. bir gratis indiriminde bende öğreneceğim şu göz makyajının inceliklerini diyerekten aldığım , iyiki almışım dedirten set. kesinlikle yeni başlayanlar ve fırçalar arasında kaybolmak istemeyenler için fazlasıyla yeterli . bir yıldan fazladır kullanıyorum , hala ilk günkü gibi sapasağlam.

4 ocak 23:18


21. 21,90 a alınacak en güzel ürünlerden biridir. Dik tutma sorunu için ise ben ürünün geldiği plastiği atmayarak çözdüm. O plastiğin üstündeki minik plastik de fırçaları sabitliyor kabına böylece dik de dursalar düşmüyorlar. Tam olarak demek istediğim anlaşılmıştır umarım. 

23 aralık 2017 14:50 23 aralık 2017 14:51

4

20. @acemi @seymayneym in bahsettiği dik tutma sorununu ben dış fırçası kutusunda saklayarak çözdüm. Tatlıs mi tatlıs bir kutu aldım ve sorun olmuyor. Ayrıca ürüne gelirsek fırçalardan çok memnun kaldım kıllarında dökülme olmadı hiç ve ürünü kolayca uygulamayı sağlıyor. Defineri henüz denemedim. Smudge kısmını göz altlarına ve göz kapağının crease ve şakaklara doğru olan kısımlarında kullanıyorum. Dağıtıcı fırçayı çok kullanmıyorum ama o da iyi iş görüyor ve tabana tek renk açık far sürerken de onu kullanıyorum. Diğer fırçayı ise normal farimi sürerken kullanıyorum. Çok terimsel anlatamadım fakat oldukça memnunum ve tavsiye ederim. Fiyatı da çok uygun. 

21 kasım 2017 22:14

5

19. Yeni başlayanlar için çok kullanışlı olan set, çok pratik özellikle seyahatlar için muhteşem olduğunu düşünüyorum.

Kılları da gerçekten yumuşacık yıkamama rağmen dökülme yapmadı.

17 ekim 2017 19:38