yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

  25. daha önce bütün youtuberlarda gördüğümüz içerikleri çekiyor ve bunun sebebinin sektöre geç girmesi olduğunu düşünüyorum. biz bunları çoktan tükettiğimiz için bana videolarını izlemem için hiçbir sebep vermiyor. Benim açımdan videolarını izleyemememdeki bir diğer sebepte yani arkada çalsın videosu olarak bile izleyememe sebebim sanırım telaffuzu. Daha doğrusu hiç olmayan ingilizcesi. Yaşı çok genç, ingilizcede yetkinleşebileceğini ve bu konuda azmederse başarılı olabileceğini düşünüyorum. 

  23 mayıs 12:36 23 mayıs 12:38

  24. Maşallah dediğim trendyol yüzünden üç gün yaşayamaz oldu. 

  Trendyol ile dalga geçen, aldığı bütün ürünleri iade ettiğini hiçbirini beğenmediğini söyleyen kızımız trendyolla çalışmaya başladı ve beğenmediğim hiçbir ürünü linklemiycem gibi bir açıklama yaptı. 

  Sonrasında da bildiğiniz vapur satıcısına döndü bu kız. Unfollow yapınca içim rahatladı. Zaten takip ettiğim influencer yok neredeyse eda'yı da makyaj zevkini falan beğendiğim için takip ediyordum. Ruhum sıkıldı. 

  Her şeyi fütursuzca linkleyenlere tepki olarak bakın ben araştırıyorum, bilgi veriyorum öyle linkliyorum diye düşünüyor büyük ihtimalle de vapur satıcısı olmuşsun sen onu napıcaz? Haa bir de başkaları trendyol kıyafetlerinden tonlarca para kazanırken kendisi kötülüyordu (ki bence de çok kötü) trendyolla çalışmaya başladıktan hemen sonra trendyol pantolonu övüp "ben zaradan alıcaktım ama bu daha güzel" gibi bir şey söyledi. Ee para tatlı geliyor tabi.

  Evin içinde dolaşıyor devamlı ne linklesem diye. Bir yağ almış mesela. Araştırma yaptım, çok araştırdım falan diyor bildiğin google araması yapmış üç dört tane not çıkarmış. Anlat anlat, öv öv bitiremedi. Ya kullanmamışsın daha sekiz story neyi övüyorsun. Nasıl bir cahillik. Üstüne linkledi ama kendisi de yeni almış yağı. Bir de kahverengi lekelere çok iyi geldiğini iddia ediyor, basit bir şey de değil. 

  Sıkıldım kısacası. İyi niyetli bir kız olduğunu düşünmüştüm ama para hırsı bürümüş belli ki onu da. Ben trendyol linkleme olayına karşı değilim ama eski tv satıcı reklamları gibi tüm gün yayın yapmayın ya. İki üç günde bir insanları sıkmadan verin linkinizi gidin. Bu konuda meriç küçük'ü çok beğeniyorum mesela. Güzel güzel (normalde nasıl anlatacaksa) anlatıyor story'nin sonunda linke ekledim diyip kapatıyor. Mis gibi. 

  23 mayıs 02:18

  23. Kendi videolarında yüzüne hep 02-01 numaralı fondötenler kullanıp merhume gibi gezerken nyx makeup artistin şakırt 7 numara natural rengini sürmesi karşısında zevkten dört köşe oldum.Beyazlatıci krem falanda kullanıyordu.Cidden bu insanlardaki daha beyaz daha güzel algısını asla anlamadım.Gri suratla gezmek güzel mi oluyor.

  20 mayıs 23:08


  22. Youtube ve instagramdaki bol bol yazım yanlışı yapan, sanki dün hayata gözlerini açmış gibi herşeyi yeni yeni öğrenen, çıtkırıldım, sürekli tüketime teşvik eden birçok insandan biri.

  Videolarında alalade bir kelime söylüyor sonra yaa bu böyle mi deniyordu ehehe kem küm yapıyor. İnanamıyorum video çeken, bu işten ilerleyen birisi neden videoya ara verip gidip kontrol edip bu kısmı kesmez ki. Orkidesinin çiçekleri geçmiş ve hikaye atıp bunu da yaşatamadım gibi bir şey yazmış. Yani ben mi kötü algılıyorum bilmiyorum ama orkidenin çiçeği ölünce bitki öldü sanıyor olmak... bilemiyorum.

  "Naif" ve "bizden biri" görünme çabası mı, yoksa insanların hoşuna mı gidiyor bu acaba çünkü herkes böyle yorumlar yapmış? Ama benim açımdan göründükleri şey yetersiz, kendini geliştirememiş insanlar malesef.

  20 mayıs 23:03 20 mayıs 23:38

  21. Kendisiyle ilgili soylemek istedigim tek sey, yilbasinda almanyaya gidecegini storylerinde anlatmisti. Foreo almak istiyorum almanyadan alacagim daha ucuz gibi cumleler kurmustu. Ertesi gun foreo kargosu acti. Markalara seslenmeyi ogrenmistir kendisi. Tebrikler

  5 mayıs 16:05

  20. karantinada keşfettiğim bir youtuber/influencer. naifliğini çok seviyorum. eski videolarını vs. de izledim bu süreçte ve bu dönemde en sevdiğim youtuber diyebilirim. benim eda hakkında en sevdiğim şey şu oldu: maddi durumu gerçekten çok çok iyi olmasına rağmen gösteriş meraklısı değil. diğer malum youtuberlar yüksek fiyatlı sayılabilecek bir şey aldığında gözümüze sokarken kendisi görgüsüz veya sonradan görme biri değil. beslenme uzmanlık alanım olduğundan beslenme ile ilgili söylediği bazı eksik/hatalı şeylere denk geldim fakat normalde "üff çok biliyorsun" derdim ama öğrenme çabasını gördüğümden hiç rahatsız olmadım. sonuç olarak beğenerek izliyorum.

  5 mayıs 10:01 5 mayıs 10:01

  19. Duruşunu, naifliğini çok seviyorum bu kızın umarım hep böyle kalır. Açıklama yapması bile bence çok güzel sinsi sinsi link verebilirdi onun yerine duyurmuş ve eleştirdiği konuyu yapmayacağını baştan söylemiş. (Zara giyip size daha ucuzunu buldum addax alın gibi) umarım  yapmaz çünkü gerçekten kullandığı cilt bakımı ürünleri ev eşyaları önerdiği her şey özenli seçilmiş güzel ürünler oluyor kalitesine güveniyorum. (Umarım bu entry ileride editlemek zorunda kalmam) 

  22 nisan 00:04


  18. Zamanında dalga geçtiği trendyol ile çalışmaya başlamış olan youtuber.

  21 nisan 13:26

  17. Fırça temizleme yöntemi su tasarrufu açısından accayip başarılı geldi. Merak edenler için bir kaba deterjan ve su koyup bir süre fırçaları bekletiyor. Sonra aynı işlemi temiz suyla yapıyor ve videoda göründüğü kadarıyla fırçalar gayet temiz ve durulanmış çıkıyor. Bugün bir denerim çünkü işsizlik sjsjdj

  29 mart 12:43

  16. beni influence etmeyi çoğunlukla başaran bir influencer. mutfak eşyalarından, kıyafetlerine, robot süpürgesinden, kullandığı yüzey temizleyicisine kadar etkileniyorum. bir duygu özaslan, görkem karman beni böyle etkileyemiyor :D bilmiyorum karşı tarafa gerçekten araştırıp iyi olduğu için almış izlenimi veriyor sanırım ürünleri. evde bomboş zaman geçirirken çektiği vlogları bile izlemeye bayılıyorum, çok nahif ve diksiyonu düzgün konuşuyor.

  28 mart 21:55 28 mart 21:58

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar