3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (0)

8. tam bir yaz akşamı kokusu, ağır ama hoş. Fiyatı da uygun

15 mayıs 20:42

7. Geçen sene almıştım ve henüz yarısına bile gelmedim. Başta güzel kokarken sonrasında çok ağır gelmeye başladı. Vücut spreyinden öte oda kokusu olarak kullanmaya başladım. Yayılınca daha hoş kokmaya başladı çünkü. Ayrıca ağır bir kokusu (bana göre) olduğu için de kullanım zamanlarım kışa tekabül eder. Yaz için uygun değil gibi geldi bana. 

15 mayıs 20:28

6. 16 kusura aldım rossman dan aldığımda kokusu çok seksi gelmişti ama şimdi hacı yağı kokusu gibi geliyor (gizlinot: Sgkrjgshdj) biraz ağır bir kokusu olduğundan mıdır anlayamadım

15 mayıs 13:08 15 mayıs 13:08


5. eda taşpınar vücut spreyi serisinden en en sevdiğim! inanılmaz güzel bir çiçek ve baharat karışımı koku. bittikçe indirimlerde almaya çalışıyorum. vücut spreyine göre baya da kalıcı.

18 şubat 00:03

4. Gerçekten çok hoş bir kokusu var. Sürekli çantamda taşıyıp sıkıp sıkıp duruyorum dışarda yetmiyor evde bile sıkıyorum bazen. Bir çok body Mist e göre baya da kalıcı kokusu var. 

8 ekim 2017 13:33

3. serinin kesinlikle en güzel üyesi.çoğu parfümden daha kalıcı olduğunu söyleyebilirim.son çıkanlara gratiste denk geldim fakat kokularını beğenmedim nedense.ucuz şekerli parfüm gibi kokuyor.amber fiyatına görede gayet güzel bir body mist.

8 ekim 2017 12:51

2. gratis'in bir ara yaptığı kasa arkası kampanyasıyla çok uyguna aldığım, çiçek ve baharat kokularıyla harmanlanmış, aynı zamanda bir o kadar da kalıcı bir kokuya sahip vücut spreyi. adında çöl gülü, amber falan geçince insan bayıcı, biraz ağır bir koku bekliyor ama ilk kullanımla bile anlaşılıyor ki asla baymıyor. mesela adında geçen gül kokusu hiç hissedilmiyor, o açıdan bir sıkıntı yok bunu problem edebilecek kişiler için. yalnız amber oldukça yoğun bir koku ki, zaten sprey kalıcılığını da biraz buradan alıyor aslında. buna rağmen tende durdukça daha da güzelleşen bir koku bence. ilk sıktığınız andaki koku dağıldığı zaman gitgide ağırlaşmıyor, aksine kalıcı bir şekilde tenle bütünleşiyor. en çok bu açıdan sevdim ben. ferah kokuları sevenlerin hoşuna gitmeyebilir belki ama, onun dışında benim havaların biraz soğumasıyla birlikte yeniden kullanmaya başladığım bir sprey oldu kendisi.

8 ekim 2017 01:42


1. serinin en güzel ve en kalıcı kokusu olan tam bir f/p ürünü.

 dün sabah öylesine testerını elime sıkmıştım, kokusu durdukça inanılmaz güzelleşti ve nerdeyse gece duşa girene kadar çıkmadı bugün gidip ürünü aldım. anladığım kadarıyla diğer türleri hiç kalıcı değil ama bu oldukça kalıcı. hatta kullandığım body shop ve vs vücut spreylerinden daha kalıcı diyebilirim. koku tarif etmede çok başarısızım ama hem amber kokusu hem de sabunumsu bi koku gibi. üstelik 16,90 tl. 

8 ekim 2017 00:57