girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (7)

47. Babamin markasi olsa ancak bu kadar reklamini yapardim heralde. Procsin'den baska marka kullanmayan, her gun yuzlerce story atan bloggerimsi. Buna ek olarak procsin'den ne aldiysam nefret ettim. 1 tane bile bak bu guzelmis dedigim olmadi. Yani kendisinin yorumlarina hic mi hic guvenmiyorum bu sebeple

4 ekim 15:56

46. Kendisini hiç tanımıyorum keşfette belki görmüşümdür diyerek burda adını görünce instaya baktım ama malesef beni de engellemiş. Acaba sorun mu var diye başka hesaptan baktım ve resmen engellenmişim. Alllahim ben ne sevap işledim de acaba beni onun o saçma hallerini görmekten korudun.

3 ekim 16:04

45. Yaptığı çekilişin takipçi kazanmak için sahte olduğunu düşündüğüm blogger. Yorumlarda çekiliş görseli kayboldu diyenleri, ben yalan mı söylüyorum katılmasın sizin gibiler diye linç ettirmeye çalışıyor bir de. Çekilişin yorumları gitmiş neye göre yapacak acaba. Söz konusu çekilişi bir tanıdığına kazanmış gibi yapıp verdim diyecek bence. Kendi kullandığı ürünleri ay birer tane de size aldım diye gösterdi ama ortada o ikinci ürünler yok nedense. Tanım olarak, çok rahat yalan söyleyen, makyajın m’sinden anlamayan, köylü kurnazı bir blogger.

3 ekim 16:00


44. en son bir çekiliş yaptı,dün sona erdi hatta çekiliş.bi kaç gün önce ürünlerin fotoğrafını paylaştı altına yüzlerce yorum yapıldı,dün yine aynı fotoğrafı paylaşıp çekiliş için son gün yazmış,bu sefer herkes oraya etiketlemeye başladı.eee diğer fotodaki yorumlar noldu?ben belki oraya birsürü yorum yazdım,hepsi çöp mü?

3 ekim 15:37

43. Photoshopfail’in makyaj blogu şubesi. Bu sefer de boyunu 1,90 yapmış. Tanım: guilty pleasureım olan blog sahibesi.  Günde birkaç saat işe gidip(ona da uberle gidip geliyor) sonra of çok yoğunum! Aman çok yoruldum!! Serzenişleri tam bir duygu özaslan tribi. O da kafelerde bir iki kahve sohbet olayını off çok fena toplantım var yine!! diye anlatırdı. Bir de kimse bana yağlı kapı diye yaklaşmasın diye paylaşım yapıp kedi mari’den, sebibebi ve alev kaya’ya kadar geniş skalada bir çok insana yalakalık yapıp aşkım aşkım diye peşinden koşması...

ilgili medya:
1
2 ekim 22:02

42. Markaların sürekli olarak ücretsiz gönderdiği ürünleri şöyle iyi böyle güzel diye anlatması ve insanları yanlış yönlendirmesi nedeniyle artık pek hazetmediğim instagram kişisi.

Başlarda instagramdan baya baya takip ediyordum. Kendine de iyi bir kitle oluşturdu falan ama sonrasında bedava ne alsa onun aşırı aşırı reklamını yapar ve milleti bıktırır oldu. Hatta ona gönderilen her şeyi sırf reklam olsun diye yüzüne sürmekten dikkat ederseniz sürekli alerji oluyor, sonra reklam olarak kendi çıkardığı aloe vera jelini sürüp geçiriyor. Yine alerji yine aloe vera kısır döngüsü devam ediyor. Başlığı görünce iyi ki instagramı kapattım diye bir huzur doldu içime.

2 ekim 00:39

41. Adını görünce aklıma direkt” procsin” diye kazınandır.Storylerinde ya bu markanın ürün tanıtımı var ya da 15story halinde bir konu hakkında konuşuyor.

   Hakkını yemiyeyim önerdiği bir concealeri çok cüzi bir fiyata almıştım ,edabişey koduyla aşırı memnun kaldım.

Sonuncusu bu kızın ablasının bir british kedisi var aman allahımm ..!!! İnanılmaz tatlı bir topik.<33 instagrami var takip ediyorum o derece.

Merak edenler için (link: https://instagram.com/kiyapatiler?utm_source=ig_profile_share&igshid=boi51ugtu9b9 Link)

26 eylül 19:54 27 eylül 20:10


40. mıy mıy uzun storyleri beni de çıldırtınca takipten çıktım ve çin malı markaların müdavimi.

26 eylül 11:02

39. Bazen keşfette çıkınca izlerdim geçen youtubeda bakayım dedim. Çok kalitesiz yapıyor bu işi ya. Avam duruyor. Olay sadece pahalı ürün kullanmak değil tabi ki. Ama gerek video kalitesi, gerek saçma sapan markalar kullanması. İnsanın izleyesi gelmiyo instagram bi nebze çekiliyor da youtubeda hiç olmuyor. 

15 eylül 16:31 15 eylül 16:51

38. Cocosh she gibi markaları övüp çekilişlere koyunca takipten çılardığım instablogger. Kokoşşi nedir allasen.

15 eylül 09:26