girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (6)

42. Bazen keşfette çıkınca izlerdim geçen youtubeda bakayım dedim. Çok kalitesiz yapıyor bu işi ya. Avam duruyor. Olay sadece pahalı ürün kullanmak değil tabi ki. Ama gerek video kalitesi, gerek saçma sapan markalar kullanması. İnsanın izleyesi gelmiyo instagram bi nebze çekiliyor da youtubeda hiç olmuyor. 

15 eylül 16:31 15 eylül 16:51

41. Cocosh she gibi markaları övüp çekilişlere koyunca takipten çılardığım instablogger. Kokoşşi nedir allasen.

15 eylül 09:26

40. Aka procsinliblog

10 eylül 18:46


39. Fotoşoku abartınca vücudu 34 beden kolu 56 beden kalan blog reklamcısı. Abla kolun neden devasa diyenlere açıdandır der. Türkçe yazmakta acemi,  gizli reklamda ustadır. Kendisi nars, lancaster, estee lauder, smashbox kullanır takipçilerine merdiven altı ruby rose aldırır. 

ilgili medya:
1
9 eylül 17:14

38. Para verip de aldığı bir ürün olduğunu düşünmediğim instablogger.

8 eylül 02:42

37. Arkadaşımın önerisiyle takip etmeye başlamıştım. Her ürünü mutlaka beğeniyor mutlaka. Artı o konuşma şekli ne öyle ayollll ayyyy kıııııız bu nasıl bi konuşma şekli anlamıyorum. Kitlesi çoğalsın diye mi yapıyor hiçbir fikrim yok ama çok itici görünüyor düzeltmesi lazım

3 eylül 15:26

36. ben bu kızın önerdiği bir procsin ürününü satın alma gafletinde bulundum bundan aylar önce keşke ilk burayı okusaymışım. neyse hindistan cevizli micellar su gibi birşeydi ürün. bildiğiniz ilaç gibi kokuyordu ve sadece 1 kere kullandığımda bütün yüzümü yaktı. o günden sonra asla önerdiği birşeyi almadım. sonrasında da storylerinden ve saçmalıklarından aşırı bayıldığım için unf etmeye karar verdim. isabetli bir kararmış burayı okudukça anladım.

22 ağustos 17:44 22 ağustos 17:44


35. Takipçi sayısını gördüğüm an küçük çaplı bir şok yaşadım. Samimiyet, objektif yorum hiçbiri yok. Procsin ve cosmohome’da satılan içeriği pek belli olmayan marka övücülüğünden başka ne yapıyor merak ediyorum. Takipçi kitlesi veya başka bir şey umrunda değil , parasını aldıktan sonra kullanmasa bile bir ürünü övebilir , edaliblog’u bir şekilde anlayabilirim ama bu kadar reklam olduğu öteden belli bu kadar boş içerikli bir bloggerı neden binlerce insan takip eder anlayamıyorum .

22 ağustos 17:18

34. Allahıni seven üstüne kaliteli makyaj malzemesi atsın. 

22 ağustos 11:16

33. Aliexpressten gelen ürünlere marka basan 1 milyoncu kozmetiklerin müdavimi,

ve bu markaların reklamlarını yapan instablogger olup makyajın msinden anlamayan kişi. Cocoshe gabrini ruby rose procsin gibi markaları yağlar kendisi kullanmaz çekilişte millete kakalar. arada süslüye laf sallar kendi açtığı fake hesaplardan. Buradaki tüm süslüler senden daha güzel makyaj yapar edaliblog.

ilgili medya:
1
22 ağustos 10:32 22 ağustos 10:34