girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (4)

25. girdilerde ve medyada, fake hesaptan sırf story de paylaşabilmek için kendine soru sorduğunu okudum. yok ya kaç yaşında kız daha neler falan dedim. ama girip o hesaba bakınca şok oldum çünkü hesapta 0 takipçi 0 takip edilen ve random bir kullanıcı adı var. (gizlinot: profil resmindeki saksıda çiçek de cabası hsjdhjs) kimseyi takip etmeyen hesap ne hikmetse gökten iner gibi edaya süslü sözlükteki yorumlarla ilgili bilgi vermiş. o da planlandığı gibi yanıtlayıp story e atmış. ne diyeceğimi bilemedim. kızla ilgili genel olarak yorum yapacak olursam, kullanmamamız gereken ürünlerin turnusolu bence. anlaşma yaptığı markaların tüm ürünlerine hayran olduğu için hiç güven vermiyor. önerdiği ürünlerden uzak duruyorum.

20 temmuz 15:08

24. edaliblog kim, procsin‘in reklam yüzü oluyor?

procsin kim, edaliblog’u reklam yüzü yapıyor? 

20 temmuz 10:56

23. Sırf hakkında yazılanlara cevap verebilmek için şeyma subaşı gibi sahte hesaplardan kendine soru sorduğunu düşündüğüm reklamcı blogger. Procsine merdiven altı üretim yapıyor denmesi çok zoruna gitmiş belli ki storylerinden de cevap vermek için kendine soru sormuş yorumlardan. Bana kesinlikle ürün yorumlarında güven vermiyor o ara hangi marka reklam verdiyse sadece o markayı öneriyor. Sürekli kendiyle çelişiyor.  instagramda 100 bin takipçisi varken beğenilerinin ve youtube izlenmelerinin 3-4 bin bandında olması da ilginç. Son yorumum da beyaz tenli olmadığı çok belliyken, her fondötenin en açık tenini kullanmaması ve iskandinav beyazı olduğunu iddia etmemesi gerektiği. sahte hesaptan sorulan soruya cevabını da medyaya eklemeye çalışacağım.

ilgili medya:
1
20 temmuz 01:15


22. yürüyen procsin reklamı kişilik.

Ne makyaj yapabiliyor ne cilt bakımı :(

18 temmuz 19:18

21. procsi n ile kendi koleksiyonunu çıkarmış. Hahahahaha! bu kizin önerisiyle bir şey alanın beyni yoktur

Procsini zaten biliyoruz. Merdiven altı üretim yapıyor.

18 temmuz 11:50

20. (bkz: çöp) Hep reklam ,bir işe yaramaz ürünleri tanıtım..Boşuna vaktinizi harcamayın bu kızı takiple.Para verseler bu kız beton döker o yüzüne.

11 temmuz 14:10

19. cildini sevmeyen varsa bu kızın önerilerini dinleyebilir.

11 temmuz 10:26


18. Yalancı, insanları gözünün içine baka baka kandıran tam bir iktidar yancısı profilindeki blogger. Inanmayin bu insanlara. Bu kızın ne yalanlarına şahit oldum hepsini yazmaya üşeniyorum. Her firmadan para istiyor. Pr lik yaptığım firmadan da saçma sapan bir para istemişti. Sen kimsin ya??? Yallah procsin e

10 temmuz 18:20

17. Gittiğim günlük işlerin birinin procsin eventi çıkmasıyla gördüğüm kişi. Eventin ev sahibi kendisiydi yani bir kaç ürün değil de iyi bir para alıyor markadan. Cildi oldukça parlak ve gözeneksiz. Işıl ışıl yani imrenmiştim. Ten rengi bembeyaz falan değil ama açık tenli evet. Başlıktaki soru işaretlerini gidermişimdir umarım (gizlinot: Sanki kimin umurundaysa ahahahah)

Orada bana da bir kaç ürün hediye etmişlerdi.Bu konuya girmişken procsin başlığına da uğrarım :)

10 temmuz 18:14

16. Sırf 2 tane bedava ürün alabilmek için saçma sapan markaları öven blogger kişisi. Yüzünü mahvetmek isteyenler için harika önerileri var.

10 temmuz 14:49