yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (68)
  • medya (8)

  68. Sesi ve konuşması pasiflora etkisi yaratıyor.

  bugün 15:02

  67. Bu kızı takipçilerine nasıl bir katkı sağlıyor asla anlamayacağım. Güzel makyaj yapamıyor, faydalı bir içeriği Yok, eğlenceli değil. En iyi yaptığı şey milyonlarca procsin storysi paylaşmak. Abartmıyorum gerçekten böyle. Ne zaman keşfetime düşse postlarında, storylerinde uzun uzun procsin güzellemesi yapıyor. Postlarının altı çiçekli böcekli kalpli emojilerle dolu, olumsuz yorumları anında uçuruyor, basıyor engeli. Süslü sözlüğü asla sevmiyor, “ciddiye almadığım bir platform” diyor. Peki bu sözlüğün ne kadar umrunda? Ahshshjs 

  Eğer buraya seninle alakalı methiyler dizmiş, olumlu yorumlar yapmış olsaydık her gün ss alıp, hikayende paylaşırdın. Neyse sen satın aldığın takipçilerinle yerinde saymaya devam et. 

  Ayrıca profilin de çıfıt çarşısı gibi. Karman çorman

  30 mayıs 22:53 30 mayıs 23:12

  66. “aynı ürünlerin reklamını yapın bir ton blogger vlogger falan var da bu kız bence tamamen bir boşluktan ibaret. başka bir tanım yapmam sadece koca bir boşluk.”

  Şeklinde bir girdi yazmıştım lakin eklemek istediklerim oldu ve az önce dalgınlıkla girdimi silmiş bulundum, özür dilerim.

  Öncelikle bir çok kişi söylemiş ama ikinci duygu Özaslan vakası gibi ten renginden en az iki ton açık ürün kullanmasına artık bir şey diyemiyoruz. Onun dışında makyaj anlamında gerçekten boşluk yani herhalde hayatım boyunca bu kadar kötü eyeliner çeken birisini görmedim. Resmen inçe uçlu likit bir eyelinerla yuvarlak uçla yamuk yumuk bir şey çekti.(gizlinot: Adına eyeliner diyemiyorum şuan.) anladım burnunu beğenmedin estetik oldun. Ben de oldum haklısın da. Ama neden burnuna shop yapmaya devam ediyorsun. Neden? “Estetiğim başarısız oldu, istediğim gibi olmadı.” Gibi bir şey desen kafi zaten. Ama neden shop yapmaya devam ediyorsun, anlamıyorum. Fotoğraflarda mükemmel videolarında kötü bir görünüm vermiyorsun zaten. Yaptığın şey sadece tuhaf. Diğer yaptığın ve tuhaf olmayan şeyleri saymama gerek yok herhalde. Hala koca bir boşluk olduğunu tekrar dile getirmek istedim.

  30 mayıs 22:18

  65. yaptığı makyajarı beğenmediğim ve makyaj anlamında hiç bir şey katmayan blogger. daha hakkı ile eyeliner bile güzel çekemiyor. video çekimleri çok kaliteli ve belirgin sadece onun neden bu kadar takipçisi var anlamış değilim. high end veya drug store ürünleri ile yaptığı makyajlar arasında hiç fark olmuyor, hepsi aynı duruyor, hakkını veremiyor sanki. huda'nın paleti ile yaptığı göz makyajını gördüm. yani o göz makyajını yapmak için 400 tl lik palet almana gerek yok ya abla. yine emeğine sağlık kızın.

  26 mayıs 17:49

  64. takipçilerinin satın alınma olduğunu düşündüğüm balığa benzeyen ve tek işlevi reklam yapmak olan blogger kişisi. gereksiz.

  4 mayıs 22:37

  63. Bu kız tam bir kara cahil. Hayvanların zorla tutsak edildiği mekana gidip bir de post paylaşmış. Sosyal medyanın içinde olup olan bitenden bu kadar mı bihabersin ya. (link: https://www.instagram.com/p/BxCc62wlhgF/?igshid=1lbfqeb5uylbn Link)

  4 mayıs 21:48

  62. Son postunun altına birisi şunu yazmış “geçen sene aldığın nevresimden başkasının üstünde görüp beğendiğin kıyafete kadar trendyol linki bırakıyorsun ne kadar istekliymişsin trendyol reklamına” akıbeti ne olacak diye birkaç dk sonra bakayım dedim hesabı engellemiş sanırım. Bu kız bi de psikoloji okumuş kendi söküğünü dikemiyor. Başkasının aldığı kıyafet derken takipçisi neyi kastediyor diye baktım. Arkadaşı dugunde bi elbise giymiş, elbisesini cok beğendim iste bu da linki diye paylaşmış djdjdj 

  2 mayıs 14:08

  61. beni engeller de 80'ler salon düğünü gelinin kardeşi makyajlarından mahrum kalırım diye hiçbir postuna yorum yapmadığım büyük makyöz. ufak tefek eğlencelerimden kolay vazgeçemem.

  17 nisan 19:53

  60. Kendisi tarafından engellendim sebebiyse yine bir procsin reklamı postunun altına

  Siz cebinizi dolduracaksınız diye neden insanlara asla kullanmayacağınız ne olduğu belirsiz procsinin reklamını yapıyorsunuz sürekli yazdığım için. :d.

  Tanımlamak gerekirse asla makyaj yapmasını bilmeyen tek işi abuk sabuk merdiven altı ürünleri hiç tereddütsüz övmek olan para düşkünü instagram makyaj (!) Bloggerı

  17 nisan 13:09 17 nisan 13:10

  59. Bugünkü girdime ek olarak; sahte takipçi kitlesine artık Trendyol reklamı yapacakmış, işbirliğine başlamışlar. Trendyol sana cidden ne diyeceğimi bilmiyorum...

  Trendyol reklamına ne kadar susadıysa bir sene önce aldığı nevresime yukarı kaydırmalı link bırakmış djdjdj 

  16 nisan 19:28 17 nisan 15:35