yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • medya (9)

  71. procsinden gına getiren şahıs. bir ara takip ediyordum. baktım makyaj stili bana hiç hitap etmiyor ve bana hiçbir şey katmıyor, takibi bıraktım.

  10 eylül 17:11

  70. Hesabının içeriği procsin reklamı ve çekilişinden ibaret. Fondoten seçimi aşırı yanlış ki bunu kendi nasıl görmüyor anlamıyorum. Eyeliner desen ikisi eşit değil ve kendine yakışan tonda rujlar kesinlikle kullanmıyor. Makyaj tarzı çok demode bence.

  10 eylül 15:04 10 eylül 15:04

  69. aklıma gelen iki şey;

  -procsin

  -çekiliş vaaarr(273684 tane hesap takip edin 1 hafta sonra açıklıyorum)

  10 eylül 04:00

  68. -Boyundan 5 ton açık fondöten

  -İtinayla aşırı yukarı açıdan çekilen selfieler

  -Ve bolca procsin

  tüm bunları ideal bir instablogger yaratmak gereken malzemeler.Ancak profesör utonium yanlışlıkla karışımın içine bir malzeme daha ekledi "AVAMLIK X" ve böylece edaliblog doğdu.Eda ultra avamlık gücünü kullanarak yaşamını instagramın algoritmasını çökertmeye adadı.

  9 eylül 22:29

  67. Sesi ve konuşması pasiflora etkisi yaratıyor.

  18 ağustos 15:02

  66. bu tip kızların takip edilmesi bana göre avam göründükleri için. nedense Türk halkı avamlığı seviyor bizden deyip bağrına basıyor.birazda uygun fiyatlı ürün paylaşmaları bizden gösteriyor olabilir.birkaç tane daha var bu gibi instagram keşfetime düşen suratlarını abuk subuk şekillere sokup kafa iki yana sallamalı video girişli, sepet dolusu hediye çekilişli tipler. ben keşfette görmeye bile tahammül edemiyorum açıkcası ve onların ürün yorumları bana bir fayda sağlamıyor çünkü herşeyi beğeniyorlar.

  7 ağustos 06:42

  65. Bu kızı takipçilerine nasıl bir katkı sağlıyor asla anlamayacağım. Güzel makyaj yapamıyor, faydalı bir içeriği Yok, eğlenceli değil. En iyi yaptığı şey milyonlarca procsin storysi paylaşmak. Abartmıyorum gerçekten böyle. Ne zaman keşfetime düşse postlarında, storylerinde uzun uzun procsin güzellemesi yapıyor. Postlarının altı çiçekli böcekli kalpli emojilerle dolu, olumsuz yorumları anında uçuruyor, basıyor engeli. Süslü sözlüğü asla sevmiyor, “ciddiye almadığım bir platform” diyor. Peki bu sözlüğün ne kadar umrunda? Ahshshjs 

  Eğer buraya seninle alakalı methiyler dizmiş, olumlu yorumlar yapmış olsaydık her gün ss alıp, hikayende paylaşırdın. Neyse sen satın aldığın takipçilerinle yerinde saymaya devam et. 

  Ayrıca profilin de çıfıt çarşısı gibi. Karman çorman

  30 mayıs 22:53 30 mayıs 23:12

  64. “aynı ürünlerin reklamını yapın bir ton blogger vlogger falan var da bu kız bence tamamen bir boşluktan ibaret. başka bir tanım yapmam sadece koca bir boşluk.”

  Şeklinde bir girdi yazmıştım lakin eklemek istediklerim oldu ve az önce dalgınlıkla girdimi silmiş bulundum, özür dilerim.

  Öncelikle bir çok kişi söylemiş ama ikinci duygu Özaslan vakası gibi ten renginden en az iki ton açık ürün kullanmasına artık bir şey diyemiyoruz. Onun dışında makyaj anlamında gerçekten boşluk yani herhalde hayatım boyunca bu kadar kötü eyeliner çeken birisini görmedim. Resmen inçe uçlu likit bir eyelinerla yuvarlak uçla yamuk yumuk bir şey çekti.(gizlinot: Adına eyeliner diyemiyorum şuan.) anladım burnunu beğenmedin estetik oldun. Ben de oldum haklısın da. Ama neden burnuna shop yapmaya devam ediyorsun. Neden? “Estetiğim başarısız oldu, istediğim gibi olmadı.” Gibi bir şey desen kafi zaten. Ama neden shop yapmaya devam ediyorsun, anlamıyorum. Fotoğraflarda mükemmel videolarında kötü bir görünüm vermiyorsun zaten. Yaptığın şey sadece tuhaf. Diğer yaptığın ve tuhaf olmayan şeyleri saymama gerek yok herhalde. Hala koca bir boşluk olduğunu tekrar dile getirmek istedim.

  30 mayıs 22:18

  63. yaptığı makyajarı beğenmediğim ve makyaj anlamında hiç bir şey katmayan blogger. daha hakkı ile eyeliner bile güzel çekemiyor. video çekimleri çok kaliteli ve belirgin sadece onun neden bu kadar takipçisi var anlamış değilim. high end veya drug store ürünleri ile yaptığı makyajlar arasında hiç fark olmuyor, hepsi aynı duruyor, hakkını veremiyor sanki. huda'nın paleti ile yaptığı göz makyajını gördüm. yani o göz makyajını yapmak için 400 tl lik palet almana gerek yok ya abla. yine emeğine sağlık kızın.

  26 mayıs 17:49

  62. takipçilerinin satın alınma olduğunu düşündüğüm balığa benzeyen ve tek işlevi reklam yapmak olan blogger kişisi. gereksiz.

  4 mayıs 22:37