yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • medya (5)

  70. Bir türlü yükselişe geçmeyen takipçi sayısından ötürü sözlüğe saldıranlar kervanına katılmış fahri procsin ceosu. Storylerinde kendince sözlüğe saldırmış mağdur edebiyatı yapmış, üstüne bir de makyajmühendisi olayının bile mağduru olduğunu söylemiş?. Aktif bir yazar olduğu o kadar belli ki. Sözde buralara bakmıyordu bile. Kusura bakma edacığım burayı da okursun eminim ama insanlar fakir fukaraya, çoluğa çocuğa aldırdığın 3-4 liralık the pink ellys kapatıcıları unutmadı(bunun üzerinden de benim de kanser yakınlarım var ben asla pazar malı aldırmam diye savunuyor kendini), umarım buraları açıp bakan takipçilerin olur da procsinin içeriğini okumayı akıl ederler belki bilinçlenen birkaç kişi olur aralarından. Sen Sephora markalarını(yazık anlamadan laf sokmaya çalışmış benefit, huda beauty, ysl, estee lauder, shiseido vs) yüzüne boca ederken millete procsin aldırmak da ne bileyim. Aynen çok samimisin çoookk. 

  3 ocak 13:20 4 ocak 02:09

  69. sürekli (bkz: procsin) reklamı yaparak birçok kişiyi mağdur eden dolandırıcı blogger, youtuber. "şikayet var" isimli internet sitesinde "procsin" başlığına yazılan yorumları okuyunca kendisinin iğrenç biri olduğunu anladım. sırf daha fazla para kazanıp aşırı lüks hayat yaşamak için merdiven altı ürünlerin reklamını yapmak ahlaksızlıktır.

  bunun gibi sırf daha fazla para kazanmak için çöp içerikler üreten bir sürü çıkarcı blogger, youtuber var. güzellik, kozmetik alanında böyle karaktersiz, ahlaksız, boş tiplerin cirit attığı bir ülkede ülke standartlarına göre kaliteli yayın yapan çisem çakır'a son zamanlarda haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

  21 aralık 2019 11:10 21 aralık 2019 11:21

  68. Bir ara takip ediyordum. Sanırım burdan öğrenmiştim kendisini. O kadar çok procsin demiş ki farkında olmadan 3lü maskesini almışım.Çok sonradan fark ettim:Ben nereden duydum bu markayı diye çok düşündüm.Meğerse edaliblogdan öğrenmişim.

  Ve elbette hiç beğenmedim maskeleri. Yüzümü eskittiler resmen. Özellikle de kömür maskesi.

  10 ekim 2019 03:07


  67. Bana itici geliyor. Psikolog olmasına rağmen devamlı yaptığı yazım yanlışları çok şaşırtıcı. Umarım bir gün kaliteli bir instagrammer olup, gerçekten deneyip memnun kaldığı ürünleri önerir...

  10 ekim 2019 00:45

  66. procsinden gına getiren şahıs. bir ara takip ediyordum. baktım makyaj stili bana hiç hitap etmiyor ve bana hiçbir şey katmıyor, takibi bıraktım.

  10 eylül 2019 17:11

  65. Hesabının içeriği procsin reklamı ve çekilişinden ibaret. Fondoten seçimi aşırı yanlış ki bunu kendi nasıl görmüyor anlamıyorum. Eyeliner desen ikisi eşit değil ve kendine yakışan tonda rujlar kesinlikle kullanmıyor. Makyaj tarzı çok demode bence.

  10 eylül 2019 15:04 10 eylül 2019 15:04

  64. aklıma gelen iki şey;

  -procsin

  -çekiliş vaaarr(273684 tane hesap takip edin 1 hafta sonra açıklıyorum)

  10 eylül 2019 04:00


  63. Sesi ve konuşması pasiflora etkisi yaratıyor.

  18 ağustos 2019 15:02

  62. Bu kızı takipçilerine nasıl bir katkı sağlıyor asla anlamayacağım. Güzel makyaj yapamıyor, faydalı bir içeriği Yok, eğlenceli değil. En iyi yaptığı şey milyonlarca procsin storysi paylaşmak. Abartmıyorum gerçekten böyle. Ne zaman keşfetime düşse postlarında, storylerinde uzun uzun procsin güzellemesi yapıyor. Postlarının altı çiçekli böcekli kalpli emojilerle dolu, olumsuz yorumları anında uçuruyor, basıyor engeli. Süslü sözlüğü asla sevmiyor, “ciddiye almadığım bir platform” diyor. Peki bu sözlüğün ne kadar umrunda? Ahshshjs 

  Eğer buraya seninle alakalı methiyler dizmiş, olumlu yorumlar yapmış olsaydık her gün ss alıp, hikayende paylaşırdın. Neyse sen satın aldığın takipçilerinle yerinde saymaya devam et. 

  Ayrıca profilin de çıfıt çarşısı gibi. Karman çorman

  30 mayıs 2019 22:53 30 mayıs 2019 23:12

  61. “aynı ürünlerin reklamını yapın bir ton blogger vlogger falan var da bu kız bence tamamen bir boşluktan ibaret. başka bir tanım yapmam sadece koca bir boşluk.”

  Şeklinde bir girdi yazmıştım lakin eklemek istediklerim oldu ve az önce dalgınlıkla girdimi silmiş bulundum, özür dilerim.

  Öncelikle bir çok kişi söylemiş ama ikinci duygu Özaslan vakası gibi ten renginden en az iki ton açık ürün kullanmasına artık bir şey diyemiyoruz. Onun dışında makyaj anlamında gerçekten boşluk yani herhalde hayatım boyunca bu kadar kötü eyeliner çeken birisini görmedim. Resmen inçe uçlu likit bir eyelinerla yuvarlak uçla yamuk yumuk bir şey çekti.(gizlinot: Adına eyeliner diyemiyorum şuan.) anladım burnunu beğenmedin estetik oldun. Ben de oldum haklısın da. Ama neden burnuna shop yapmaya devam ediyorsun. Neden? “Estetiğim başarısız oldu, istediğim gibi olmadı.” Gibi bir şey desen kafi zaten. Ama neden shop yapmaya devam ediyorsun, anlamıyorum. Fotoğraflarda mükemmel videolarında kötü bir görünüm vermiyorsun zaten. Yaptığın şey sadece tuhaf. Diğer yaptığın ve tuhaf olmayan şeyleri saymama gerek yok herhalde. Hala koca bir boşluk olduğunu tekrar dile getirmek istedim.

  30 mayıs 2019 22:18