sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • oylar (8)
 • medya (0)

1. Hazır 14 şubat indirimi varken güzel ürünler tavsiye edeyim. Şuan indirimli fiyatı 20 tl. Miktarı 200 ml.

Bu ürünü alırken çok kararsızlık yaşadım çünkü hakkında hiçbir bilgi bulamamıştım. Öncelikle saç tipim ince telli ve yağlanmaya müsait. Ben her gün duş alan biriyim o yüzden kuru şampuani yağlı görüntüyü almasından çok hacim için kullanıyorum. Bundan önce elidorun yeşil renkli kuru şampuanini kullaniyordum ama verdiği hacim geçiciydi. 1-2 saat sonra tekrar sönüyordu saçlarım.

Bu ürün 5-6 saat saçlarımı hacimli tuttu. Ve yağlı görüntüyü alıp almadiğinı test etmek için kardeşimin saçında denedim hakikaten duştan çıkmış gibi anında temiz bi görüntü verdi.

Sonuç: elidordan daha güzel olduğu için ve uygun fiyatlı olduğu için tekrar alırım.

9 şubat 2018 21:19

2. Hastalık, su kesintisi, üşengeçlik gibi durumlarda kurtarıcı bir ürün. 20 cm uzaktan sıkarak parmak uçlarıyla hafif yediriyoruz, o yağlı sönük saçlardan eser kalmıyor, hacimleniyor. Alın. Kullanın.

9 şubat 2018 21:42 11 şubat 2018 19:09

4

3. Piyasadaki tüm kuru şampuanları denedim diyebilirim ama en çok egostan memnun kaldım. İndirimden on küsür tlye almıştım. Fiyat performans açısından bence çok iyi. Kuru şampuanlara dair en sevmediğim şey saç diplerini beyaz beyaz yapmasıdır ama bunda kesinlikle öyle bir şey olmuyor. Kokusu kalıcı, parfüm gibi. Saçlarıma hacim de verdi. Şuan elimde bir de Urban Careinki var ama bitince bir daha başka marka almam.

3 nisan 2018 21:36

4. Sözlük yazarı bir arkadaşımın önerisiyle almıştım. Saçları yağlı biri olarak kuru şampuansız yaşayamıyorum. Pek çok farklı markayı denedim, ama egosa bayıldım. Bu kadar uygun fiyatlı markadan böyle bir performans beklemezsiniz, ne saçta beyazlık bırakıyor ne de kokusu insanı boğuyor. Parfüm sıkmadığınız günlerde parfüm görevi görebilir o kadar harika kokuyor. Son gratis indiriminden 16 liraya aldım. İndirimsiz hali 25 tl. Batiste’in fiyatı 40 liraya ulaşmışken bence bu gayet uygun bir rakam.

5 nisan 2018 14:04

5

5. Elimdeki batiste bitince bunu gördüm gratiste. Sözlüğü açıp baktım az da olsa iyi yorumlar vardı. Fiyatı diğerine göre epey uygundu. Aldım ve çok çok memnunum. Elidor ve isana kuru şampuanı da kullandım. İkisinden de çok daha iyi. Tavsiye ederim. 

7 nisan 2018 09:12

2

6. diğer girdileri okuyunca benim aldığım farklı bir kuru şampuan mıydı bilemedim. gerçekten nefret ettim. saçım ertesi günü pek görmez, yağlıdır. özellikle yazın Öğlen dışarı çıkacağım zaman saçların kafama yapışmaması için bir kuru şampuan geçerim. saçıma sıkayım sıkayım hiçbir işe yaramasın diyorsanız tam o ürün bence. Sadece kokusu çok güzel o yüzden saç parfümü niyetine kullanıyorum şu an. şimdiye kadar batiste ve isana kullandım. Batiste'nin fiyatları çok çok uçtuğu için isana'ya geçmiştim ve memnundum. fiyatı birden 6 tl artınca egos ile indirimde aynı fiyata geliyordu. Eğer kuru şampuandan beklentiniz güzel koksun hafif saç dibini havalandırsın ise alın ama yağı alma konusunda hiçbir işe yaramaz bir ürün bence.

27 mayıs 2018 13:10 27 mayıs 2018 13:12

7. Aklımda hep iyi yorumlarıyla kaldığı için beklentim yüksekti, üzdü. Pek bir işe yaramıyor keza. Hacim ve yağı alma konusunda başarılı sayılabilmesi için kafama boca etmem gerekiyor, e o durumda zaten batiste ile aynı fiyata falan geliyor? Ekstra uğraştırması da cabası.

6 haziran 2018 23:24

8. İçinde sadece boş hava var sanki. Bi seferde üçte birlik miktarını sıkmışımdır herhalde. Yine de ne yağı aldı ne de hacim verdi. İndirimsiz 20 lira gibi bir fiyata almıştım ama keşke batiste’den şaşmasaydım. Egos daha pahalıya geldi resmen içinde sadece hava var. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız almayın.

7 haziran 2018 00:09

9. İndirimde aldığım ve keşke almasaydım dediğim bir kuru şampuan. Kokusu çok güzel ama sadece durum bu. Hiçbir işe yaramıyor, ne hacim veriyor ne de yağlı görüntüyü alıyor. Beyaz beyaz kalmıyor ama kalacak bir şeyi de yok zaten. Saç parfümü niyetine kullanıyorum şimdilik. Bir daha almam.

14 haziran 2018 20:24

10. Kokusuna bayıldım. Bende beyazlık kesinlikle bırakmadı. Bu beyazlık bırakma meselesinin biraz da saç rengiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Saçları açık renkli olanlar muhtemelen böyle bir sorun yaşamayacaklardır ama koyu renkli saça sahip olanlar bunu daha net görebilirler. Ben bakır-kızıl bir saça sahibim. Saçım ince telli ve sönük. Bu ürün saçlarıma doğal bir hacim verdi. Yağlanmayı çok güzel aldı. Saçları kesinlikle kazık gibi yapmadı. İndirimde 12,90 tl ye aldım. Ben birazda saçıma hacim versin diye kullanıyorum kuru şampuanları. Şu saçlarını yıkamak istemeyen insanlara ıyyy pisler/iğrençler diyenleri de gördüm sözlükte ve değinmeden geçemeyeceğim, ben her gün duş alan ama her gün saçımı yıkamayan biriyim. Saçımı hergün yıkamama sebeplerim; saç derisi için ve sebum dengesi için iyi olduğunu düşünmüyorum ve saç rengim çok çabuk akıyor. Hergün istisnasız duş alan biriyim, çünkü yıkanmayı çok seviyorum ama saçlarımı boneyle kapatıp öyle duşumu alıyorum. Sizi bilmem ama bu beni pis birisi yapmaz. Ve saçımda sönük durmasın diye kullanırım da kullandırırım da, tavsiye de ederim. Elidor, isana ve batiste nin ürünlerini de kullandım. Elidor bence olmamış. İsananınki gayet iyi. Ama egosun kokusu harika ya :) batiste de başarılı ama egosunki bu fiyata varken batisteyi niye alayım ki :) teşekkürler egos benimlesin.

Not: saçlarımı haftada en az 1 max 2 kere yıkıyorum. Kuru şampuanı da sadece dışarı çıkacağım zaman kullanıyorum.

18 haziran 2018 03:59 18 haziran 2018 04:01