girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (104)
  • medya (3)

104. dünyanın en efendi erkeklerini de gördüm, 5 yıllık ilişkim var deyip öneri verme ayağına bana yürüyeni de gördüm, aldatmayı kutsayanını da gördüm, allahtan nefret eden ateist allaha aşık dinine bağlısını da gördüm, her gördüğü kadına utanmadan kezban orospu gibi hakaretler edeni de gördüm, evine eşine çocuğuna çok bağlı evcimenleri de gördüm, zengini fakiri, zekisi zeki olmayanı, her tip var bu sözlükte.

yalnız üzülerek söylemek istiyorum ki kadın nefretiyle dolu cahiller çok var. bakmayın entrylerde bilimsel şeyler yazdıklarına. sizi temin ederim ki iki yılda bir okudukları popüler bir kitabı kopyala yapıştır yapıyorlar. nereden biliyorum? görünce anlıyorum hangi kitaptan olduğunu (bkz: swh)

8 kasım 03:40

103. geçenlerde bir girdiyi okudum ilişkiyle ilgili güya tavsiyeler vermiş. sonra diğer girdilerine bakayım dedim ve kanım dondu.karısını aldatıyormus ama fiziksel hiç aldatmamısmıs.evliliğin sırrı her hafta 3 kez sevişmekmişmiş.mutsuz arkadaşlarına bunu öneriyormus.çok sevdiği 3 çocuğu varmış.hani yanlış mı okuyorum diye defalarca baktım.karısından da bahsediyor eşim diye sonra heyecanına aldattığından,çocuklarını çok sevdiğinden.bir de bir sürü insana ahkam kesmiş.nasıl bir midesizlik.umarım tez zamanda ifşa olursun,kimsenin yüzüne bakacak halin olmaz.

8 kasım 02:36 8 kasım 02:37

102. Şöyle söyleyeyim. 5 - 6 tane yazar arkadaşım var. hepsi de beyefendi ve kaliteli insanlar. Arada açıp okurum girdilerini. Eski yazarlar çoğunlukla anonim takılmıyor. Tavsiye ederim.

29 ekim 14:50


101. ekşide birçok beğendiğimiz yazının yazarları da erkek. birkaç kötü örnekten yola çıkılarak yapılan genellemeler anlamsız. evet o birkaç kötü örnek sözlükte başlıklara tek tek bakıldığında çok çok çok fazla ve mide bulandırıyor ama yine de tüm sözlüğü karalama sebebi olmamalı. bizim sinirlendiğimiz yazıların yazarlarına demediğini bırakmayan erkekler de var orada. onlar da ekşi sözlük erkeği kategorisine dahiller.

süslüde de her yazarın dediğine katılıyor musunuz? hayır. soru-cevaplarda ne kavgalar dönüyor. kadınlara ya da erkeklere yönelik insanlık dışı söylemleri olan insanlar tüm süslü sözlüğü ve süslü sözlük kadınını/erkeğini kötü yapmıyor ise bu birtakım kendini bilmez ekşi sözlük yazarları da tüm ekşi sözlük erkeklerine laf söylenmesine sebep olmamalı.

29 ekim 14:22 29 ekim 14:23

100. 6 senedir ekşi sözlük'te yazarım ve daha önceki bir (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük?i=864385 Girdim)de de belirttiğim gibi ekşi gerçekten testosteron kokan bir halde. Bir kadının orada takılmaktan nefret etmesi için milyonlarca başlık gösterebilirim. Her ama her gün türk kızı şöyle böyle diye başlık görebilirsiniz. Ama başlık içeriğine girip bakınca başlığı açan bir kişinin gelip salyalarını saça saça türk kadınını kötülediğini ve fakat diğer birçok yazar erkeğin buna katılmadığını da görebilirsiniz. Ekşi onların hatrına dönüyor zaten.

Ekşi yazarı erkeklerin çevresindeki 3-5 kötü örneği tüm türk kadınına yayıp başlık açması ne kadar yanlışsa başlıkları görüp içerideki muhalif tutumdaki erkekleri yok sayarak buraya gelip saydırmak da bir o kadar yanlış.

29 ekim 13:40

99. yıllardır izlenimlerime göre türk kadınını çoğu başlıkta eziklemeye ve eleştirmeye çalışmaktan başka bir işleri olmayan vasıfsız erkek topluluğu. ayrıca bir çoğunun beyin yerine plastik taşıdığını düşünüyorum zira sırf bu başlıklar değil, diğer çoğu başlıklarda da zeka seviyelerini belli ediyorlar. 

29 ekim 13:27

98. İnsanın midesini bulandıran tür.Bu türk kadını ne yaptı size,heralde sizin analar da rus yoksa nasıl saydırabilirsiniz türk kadınına bu kadar?Kimle ne yaparsanız yapın,her konuda bize saydırmaktan vazgeçin.

29 ekim 12:32


97. Şu an rus/Ukrayna kızı başlığı altında, eşlerini nasıl ruslarla aldattiklarini yazıp övünüyorlar. Üstüne 300 de fav alıyorlar. 10 sene önce olsa kesin yapardım ama şimdi bir kezban ile evli 2 çocuk babasıyım diyende var ve daha bir kaç kişi daha. Sabah sabah tik-sin-dim!! Bunu utanmadan yazıp övünenler için bedduam o ki ömürlerinin geri kalanını mutsuzluktan kıvranarak gecirsinler.

Bu durumu bilipte boşanmayan 3 çocuklu kadın kim bilir ne kadar çaresiz durumda. Yazık gerçekten.

29 ekim 12:17

96. maalesef gitgide incisözlük kafasına evrilen ve bunda en büyük payın da paralı trollere ait olduğu, bir başka kavramı aşağılayarak (cinsiyet, yönelim veya inanç, aklınıza ne gelirse) diğerini yüceltebileceğini sanan erkek tipi.

25 ekim 23:14

95. Çoğu ataerkil, ev işinin kadına ait olduğunu sanan, kendini parçalarcasına bunu savunan kişilerdir. Fikirlerini duysa nereden geldi bu diyip kaçacak yabancı kız sevdalısı, toplumun dinamiklerinden kopuk olarak baktıkları türk kızı aşağılayıcısıdırlar. Rahat bırakmaz x yapan kadın, y boylu kadın, z diyen kadının asıl amacı gibi başlıklarla bol bol anlamsız fikir beyan ederler. Hayatın bir kadın için yeterince zor olduğu ülkemizde internette de rahat bırakmayalım görevini üstlendiklerini düşünüyorum bu yüzden.

25 ekim 12:02