sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (95)
 • medya (3)

95. bütün gün türk kadınlarına hakaret ederler, demediklerini bırakmazlar ama kadın olduğunu belli eden en ufak bir entry yazdığın anda sayısız yürüme mesajı gelir. bu da ikiyüzlülüklerinin kanıtı işte. ha bir de yazdıklarımda erkek arkadaşım olduğunu sık sık belirtmeme rağmen geliyor bu yürüme mesajları. al bu da başka bir karaktersizlik işte. sevgilisi olan bir kadına bile ya düşürürsem diye mesaj atmalar. gerçi eşlerini nasıl aldattıklarıyla övünen mide bulandırıcı bir kitleden başka ne beklenir ki zaten. çok doluyum bunlara karşı.

20 kasım 2018 12:32

94. dünyanın en efendi erkeklerini de gördüm, 5 yıllık ilişkim var deyip öneri verme ayağına bana yürüyeni de gördüm, aldatmayı kutsayanını da gördüm, allahtan nefret eden ateist allaha aşık dinine bağlısını da gördüm, her gördüğü kadına utanmadan kezban orospu gibi hakaretler edeni de gördüm, evine eşine çocuğuna çok bağlı evcimenleri de gördüm, zengini fakiri, zekisi zeki olmayanı, her tip var bu sözlükte.

yalnız üzülerek söylemek istiyorum ki kadın nefretiyle dolu cahiller çok var. bakmayın entrylerde bilimsel şeyler yazdıklarına. sizi temin ederim ki iki yılda bir okudukları popüler bir kitabı kopyala yapıştır yapıyorlar. nereden biliyorum? görünce anlıyorum hangi kitaptan olduğunu (bkz: swh)

8 kasım 2018 03:40

93. geçenlerde bir girdiyi okudum ilişkiyle ilgili güya tavsiyeler vermiş. sonra diğer girdilerine bakayım dedim ve kanım dondu.karısını aldatıyormus ama fiziksel hiç aldatmamısmıs.evliliğin sırrı her hafta 3 kez sevişmekmişmiş.mutsuz arkadaşlarına bunu öneriyormus.çok sevdiği 3 çocuğu varmış.hani yanlış mı okuyorum diye defalarca baktım.karısından da bahsediyor eşim diye sonra heyecanına aldattığından,çocuklarını çok sevdiğinden.bir de bir sürü insana ahkam kesmiş.nasıl bir midesizlik.umarım tez zamanda ifşa olursun,kimsenin yüzüne bakacak halin olmaz.

8 kasım 2018 02:36 8 kasım 2018 02:37

92. 6 senedir ekşi sözlük'te yazarım ve daha önceki bir (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük?i=864385 Girdim)de de belirttiğim gibi ekşi gerçekten testosteron kokan bir halde. Bir kadının orada takılmaktan nefret etmesi için milyonlarca başlık gösterebilirim. Her ama her gün türk kızı şöyle böyle diye başlık görebilirsiniz. Ama başlık içeriğine girip bakınca başlığı açan bir kişinin gelip salyalarını saça saça türk kadınını kötülediğini ve fakat diğer birçok yazar erkeğin buna katılmadığını da görebilirsiniz. Ekşi onların hatrına dönüyor zaten.

Ekşi yazarı erkeklerin çevresindeki 3-5 kötü örneği tüm türk kadınına yayıp başlık açması ne kadar yanlışsa başlıkları görüp içerideki muhalif tutumdaki erkekleri yok sayarak buraya gelip saydırmak da bir o kadar yanlış.

29 ekim 2018 13:40

91. yıllardır izlenimlerime göre türk kadınını çoğu başlıkta eziklemeye ve eleştirmeye çalışmaktan başka bir işleri olmayan vasıfsız erkek topluluğu. ayrıca bir çoğunun beyin yerine plastik taşıdığını düşünüyorum zira sırf bu başlıklar değil, diğer çoğu başlıklarda da zeka seviyelerini belli ediyorlar. 

29 ekim 2018 13:27

90. maalesef gitgide incisözlük kafasına evrilen ve bunda en büyük payın da paralı trollere ait olduğu, bir başka kavramı aşağılayarak (cinsiyet, yönelim veya inanç, aklınıza ne gelirse) diğerini yüceltebileceğini sanan erkek tipi.

25 ekim 2018 23:14

89. Çoğu ataerkil, ev işinin kadına ait olduğunu sanan, kendini parçalarcasına bunu savunan kişilerdir. Fikirlerini duysa nereden geldi bu diyip kaçacak yabancı kız sevdalısı, toplumun dinamiklerinden kopuk olarak baktıkları türk kızı aşağılayıcısıdırlar. Rahat bırakmaz x yapan kadın, y boylu kadın, z diyen kadının asıl amacı gibi başlıklarla bol bol anlamsız fikir beyan ederler. Hayatın bir kadın için yeterince zor olduğu ülkemizde internette de rahat bırakmayalım görevini üstlendiklerini düşünüyorum bu yüzden.

25 ekim 2018 12:02

88. Büyük çoğunluğu "beyni yok fikri var" erkeğidir. Her konuda uzmandır o lanet olası burnunu her şeye sokar. Her şeyin iyisini bilir her konuda ahkam keser. 7/24 yatıp kalkıp türk kızını aşağılamaya çalışır. Sonra küçük beynince aşağıladığı türk kızlarına ekşi sözlükten ve bilimum sosyal mecralardan yürümeye çalışır ahsjdjjd. Şu anki çöplüğün özeti budur. Eskiden gerçekten güzel bir yerdi ekşi, çok değerli yazarları vardı ama o iyi yazarlar o güzel atlara binip gittiler demirin tuncuna ekşinin böylesine kaldık.

25 ekim 2018 11:51

87. fırsat buldugu her yazıda her şekilde türk kızını aşağılayan ve ona kulp takan ancak sanki bunu yapan kendisi değilmiş gibi gerçek hayatta güzel türk kızlarına ağzının suyu akarak acaba nasıl düşürebilirim diye kız kovalayan erkek çeşidi, bazılarının hayatının bomboş olduğundan mütevellit bütün gün klavye başında entry yazmakla uğraştığı da bilinir.

25 ekim 2018 10:26

86. “Süslü sözlük -> ekşi sözlük erkeği -> ekşi sözlük -> süslü sözlükte yaşadığım rezalet” 

Tek bu döngüyle anlatılır bence :d 

24 ekim 2018 17:50