yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (95)
  • medya (3)

  95. Nafakayı saçma bulаn internet kahramanı.

  Hani kadın erkek eşitti ühüü diye girerler konuya. A benim güzel evladım, değil işte. Olmadığı, senin ağababaların tarafından oldurulmadığı için nafaka var.

  Kadın-erkek eşitliği sağlansın, sen de nafaka vermek zorunda kalma diye uğraşan feministlere duyduğun nefret dağları aşıyor mesela.

  Bu erkeğimiz istiyor ki mağduriyet ortadan kalkmadan mağduriyet giderici kanun kalksın. Sen toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlarsan nafaka kendiliğinden ortadan kalkacak zaten.

  Bir de iflah olmaz tanrılar kan istiyor merakınız var tabi. Bekaretle kafayı bozmayı bırakırsan devlet de senden bekaret bozdun bedeli kesmeyi bırakabilir mesela.

  Nafakanın neden var olduğunu merak edenlerine okumuş türk erkeğinin yazdıklarından oluşan

   ‘’ kadın erkek eşitliği’’

   ‘’ bakire olmayan hatunla evlenmek’’

   ‘’ boşanmış kadınla evlenmek’’

  ‘’ erasmusla yurt dışına giden türk kızı’’

  gibi çeşitli başlıkları okumasını tavsiye ediyorum.Bunun bir de cahil kesimi var hayal gücünüze bırakıyorum.

  25 ağustos 10:00

  94. Eksi sözlük turkiyenin panaroması gibi bir yer. Kontrolsüz. Dışarda kadına nasılsa bunu internette dile getirenlerin platformu. Trollcü, Cinsiyetçi,kendine güvenmeyen erkeklerin,sapıkça fantezilerini dillendirdikleri, her gün kadınlar hakkında ileri geri yazılar yazan ve kendilerini matah bir şeymiş gibi gösterip hepsinin 5000+ kazandıklarını ileri süren, bununla hava atan, erkek demeye bin şahit pr cı tiplerin bulunduğu sözlüğün üyeleri. Geçen sene 2018 evlilik maliyetine kadınlarda erkekler kadar harcıyor yazdığım için kezban mı diyen ararsınız, beddua eden mi.. Geçen hafta küçük yaşta kandırılıp fotoğrafları ile şantaj yapılan çocuklar hakkında açılan konudan sonra iğrenç yorumları okuyunca 6 sene sonun da sildim üyeliğimi.

  Not: bu dediklerim gerçekten sözlüğü güzel kullanan ve bilgi amaclı yazı yazanlar geneli eski, bir kısmı yeni üyeleri için değil.

  2 temmuz 22:01

  93. Kadınların karşısında iki kelimeyi bir araya getiremeyip bilgisayar başında 'kedi ulaşamadığı ciğere mundar der' mantığıyla kadınlara sallayan eli donundan çıkmayan sosyopat tayfa

  2 temmuz 12:18

  92. Sabah sabah beni güldürendir.

  Bunlar değil miydi erkekler evlenmesin kadınların tuzağına düşmesin diye her gün kafa ütüleyen. Dün kadın bir yazar türk erkeğiyle evlenmek istemediğini belirtti ve başlığın altı küfür kıyamet(gizlinot: Kadını 2 dakikada haklı çıkardılar). Ya da ben de türk kızını istemiyom taam mı modları.Bir de yabancı erkekler size bakmaz ki ehehe teyfası var buradan onlara sesleniyorum bakıyorlar lol.

  Umarım başlık daha da popülerleşir de leş gibi karakterinizi görmeye devam ederiz 3-5 kadının daha gözü açılır.

  (link: https://eksisozluk.com/turk-erkegiyle-evlenmek-istememek--5918293?a=nice )

  2 temmuz 08:41

  91. bazı istisnalar hariç cahil, faşist, mizojinist, zorba, sapık ve ikiyüzlü erkekler sürüsüdür.

  15 mart 01:59

  90. bütün gün türk kadınlarına hakaret ederler, demediklerini bırakmazlar ama kadın olduğunu belli eden en ufak bir entry yazdığın anda sayısız yürüme mesajı gelir. bu da ikiyüzlülüklerinin kanıtı işte. ha bir de yazdıklarımda erkek arkadaşım olduğunu sık sık belirtmeme rağmen geliyor bu yürüme mesajları. al bu da başka bir karaktersizlik işte. sevgilisi olan bir kadına bile ya düşürürsem diye mesaj atmalar. gerçi eşlerini nasıl aldattıklarıyla övünen mide bulandırıcı bir kitleden başka ne beklenir ki zaten. çok doluyum bunlara karşı.

  20 kasım 2018 12:32

  89. geçenlerde bir girdiyi okudum ilişkiyle ilgili güya tavsiyeler vermiş. sonra diğer girdilerine bakayım dedim ve kanım dondu.karısını aldatıyormus ama fiziksel hiç aldatmamısmıs.evliliğin sırrı her hafta 3 kez sevişmekmişmiş.mutsuz arkadaşlarına bunu öneriyormus.çok sevdiği 3 çocuğu varmış.hani yanlış mı okuyorum diye defalarca baktım.karısından da bahsediyor eşim diye sonra heyecanına aldattığından,çocuklarını çok sevdiğinden.bir de bir sürü insana ahkam kesmiş.nasıl bir midesizlik.umarım tez zamanda ifşa olursun,kimsenin yüzüne bakacak halin olmaz.

  8 kasım 2018 02:36 8 kasım 2018 02:37

  88. Şöyle söyleyeyim. 5 - 6 tane yazar arkadaşım var. hepsi de beyefendi ve kaliteli insanlar. Arada açıp okurum girdilerini. Eski yazarlar çoğunlukla anonim takılmıyor. Tavsiye ederim.

  29 ekim 2018 14:50

  87. ekşide birçok beğendiğimiz yazının yazarları da erkek. birkaç kötü örnekten yola çıkılarak yapılan genellemeler anlamsız. evet o birkaç kötü örnek sözlükte başlıklara tek tek bakıldığında çok çok çok fazla ve mide bulandırıyor ama yine de tüm sözlüğü karalama sebebi olmamalı. bizim sinirlendiğimiz yazıların yazarlarına demediğini bırakmayan erkekler de var orada. onlar da ekşi sözlük erkeği kategorisine dahiller.

  süslüde de her yazarın dediğine katılıyor musunuz? hayır. soru-cevaplarda ne kavgalar dönüyor. kadınlara ya da erkeklere yönelik insanlık dışı söylemleri olan insanlar tüm süslü sözlüğü ve süslü sözlük kadınını/erkeğini kötü yapmıyor ise bu birtakım kendini bilmez ekşi sözlük yazarları da tüm ekşi sözlük erkeklerine laf söylenmesine sebep olmamalı.

  29 ekim 2018 14:22 29 ekim 2018 14:23

  86. 6 senedir ekşi sözlük'te yazarım ve daha önceki bir (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük?i=864385 Girdim)de de belirttiğim gibi ekşi gerçekten testosteron kokan bir halde. Bir kadının orada takılmaktan nefret etmesi için milyonlarca başlık gösterebilirim. Her ama her gün türk kızı şöyle böyle diye başlık görebilirsiniz. Ama başlık içeriğine girip bakınca başlığı açan bir kişinin gelip salyalarını saça saça türk kadınını kötülediğini ve fakat diğer birçok yazar erkeğin buna katılmadığını da görebilirsiniz. Ekşi onların hatrına dönüyor zaten.

  Ekşi yazarı erkeklerin çevresindeki 3-5 kötü örneği tüm türk kadınına yayıp başlık açması ne kadar yanlışsa başlıkları görüp içerideki muhalif tutumdaki erkekleri yok sayarak buraya gelip saydırmak da bir o kadar yanlış.

  29 ekim 2018 13:40