yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (6)

  102. elit ve kültürlü gibi takılan ama çoğu ağır abaza olan erkeklerdir.

  31 temmuz 18:43

  101. Genelde 35 yaş üstü kadınları içi geçmekle suçlayıp, Monica Bellucci güzellemesi yapmaları ayrı ironik :d

  27 temmuz 19:13

  100. Yazarlığı bıraktığım site. 

  Nerede psikolojisi bozuk insan var toplanmış. Erkekleri için ayrı tanımlamaların hepsi doğru. Gündemi takip etmek için katlanıyordum ama daha fazla dayanamadım. Gündem zaten moral bozucu çok bir şey kaybetmem. 

  Buradaki erkeklerin çoğu kadın düşmanı.kendi anonim dünyalarında en iyisi bunlar olduğu için kimseyi beğenmezler. Hep en iyisini hakederler. İstediklerini elde edemedikleri yoktur. Ama ekşide kadın olduğunu anladıkları yazarın mesaj kutusundan elleri boş dönünce hakaret etmeden durmazlar. Kendileri ile iletişim kurmak istemeyenler cesaretsizlik ile suçlarlar. Lol. Bir sürü kadınlara değer vermeyin , yürümeyin girdileri yazıp uçan kuşa , anonim yazar kadınlara yazmayı ihmal etmezler. Gerçek hayatta tamamen rahatsız tipler olduklarını düşünüyorum. Mesaj kutuma gelen ve cevap vermediğim ve cevap verdiğim tüm mesajlardan çıkardığım bu.  

  Ekşi sözlük yönetimi de artık bu kadın düşmanlığına ve aşağılık girdilere sınır getirmedikçe yazarlığa devam etmeyeceğim. Ama en çok girdi alan başlıkları neden kapatsınlar değil mi? Baştan aşağı kokuşmuşlar sitesi. 

  6 nisan 2021 23:06


  99. En yakışıklı onlar

  En iyi seks yapan onlar

  Her şeyin en iyisini bilen onlar

  En kültürlü onlar

  Ekşi sözlük erkeği bir "en" ve hepsinden komik olanı "ekşiciler bile böyle düşünüyorsa vay halimize" entryleri. Pardon, siz kimdiniz ki?

  Beyaz yakalı, kahve gurmesi, nerede ne yenir içilir, kadınlar ne giymeli gibi belli başlı konularda fikri olan bir avuç adamdan başkası değilken, "ekşiciler bile" nasıl bir büyüklenmedir. 

  Ha bir de aşırı ama aşırı hesapçı olmaları. Dikkat edin konu başlığı ne kadar farklı da olsa bir şekilde kadın ve cüzdan ikilisine bağlanıyor. Hepsi çok uyumlu, doğal vs kadın ister ama hepsinin hayatını sken bu bunları cüzdan olarak kullananlardır. Çünkü ekşi sözlük erkeği sadece gerçekten ulaşamadığına nefret kusar.

  Her şeyden de ötesi iflah olmaz hayvan düşmanı artık orası. Ve sayıları baya fazla.

  1 nisan 2021 21:22

  98. Yazisirken onun ve erkek cinsiyetinin egosunu oksamazsaniz hemen abla teyze olursunuz. Abla veya teyze olmanın hakaret olduğunu sanacak kadar sığ dusuncelidir çoğu.

  Yine erkek cinsiyetini elestirdiginiz her entrynize hakaret dolu mesajlar atarak size ne kadar kırılgan bir egoya sahip olduklarını gösterirler.

  Öz eleştiri yapamacayacak kadar aşağılık kompleksine sahip olup bunu narsisist bir dille ifade ederler.

  Yanlarında olsanız size fiziksel şiddet uygulayacak kadar gözleri dönmüştur ama medeni görünmek adına eleştiri adı altında kadın itibarını yerle bir etmeye and icmislerdir.

  Çoğunun hasta ve Loser olduğunu düşünüyorum.

  31 mart 2021 23:02

  97. Hepsi birer İskandinav erkeğidir. tenasül uzuvları Kongo cumhuriyeti erkekleri standardındadır. Hakettikleri gibi Elf kızları ile haşır neşir olamamaları Türk kızlarının suçudur.

  Ekonomisttirler her biri. Onlara danışmadan yatırım yapılmamalıdır. Her alanda bir mükemmellik hakimdir kendilerine.

  30 mart 2021 21:49

  96. profilini artık cidden kadınlarla kafayı bozmuşların oluşturduğu güruhtur. eskiden bir olay gündem olunca girer, görüş okur faydalanırdık. şimdi kadın düşmanı(gizlinot: kadınların efendi adam yerine piç tercihi, tayt giyen Türk kızı, erasmusta veren türk kızı, kendini havalı sanan türk kızı, Rus kızının türk kızını ona katlaması vb...) (gizlinot: genetiğinin yarısını oluşturan türk kadınından bu kadar iğrenmek )başlıklar arasından ancak ayıklayabiliyoruz doğru düzgün. en kıl olduğum da 'kadınların efendi adam yerine piç tercihi' başlığı, sürekli hortlayıp duruyor.(gizlinot: kuyruk acısı) yani kendilerince tespit kasarken yazdıkları da o kadar acınası ki. kafalarında oluşturmuşlar bir de alfa erkeği, beta teta erkeği falan diye daha da acınası oluyorlar. biri ' bugüne kadar efendiliğin ekmeğini yiyemedim, artık ben de serseriyim uleeeynn' yazmış bi de şukuya girmiş. hayır, sen kişiliğini karı kız düşürmek için eğip bükebiliyorsan o senin kişiliğin değil mecbur olduğun hal ve tavırdır. bi de ordaki kadınlara yazık, bu hasta kafalılara 'yahu sen efendi değilsin, basbaya sünepesin, özgüvensizsin işte' diyince daha da kudurup ' işte kadınlar bu yüzden dövülüyor, piçlik arıyorsunuz. efendiliği eziklik görüyorsunuz' falan diyorlar. kavramlar kafada oturmamış, kişilikleri de dolayısıyla. şekilci olmakla itham ettikleri kadınların bedeniyle ilgili günde on bin başlık açıyorlar da bir kadın yakışı- diyemeden hönkürüyorlar. sıfır özeleştiriyle, acaba benim mi çevrem kötü de böyle kadınları görüyorum demeden üzerimize kültürsüz, piç erkek peşinde, paragöz, vasat gibi sıfatlar yapıştırarak 'errrrrkekliklerini' tatmin ediyorlar. kısacası okumuşundan cahiline, gencinden yaşlısına, sünepesinden piçine(gizlinot: kıppps) kadına düşman bir toplumda olmak son olaylar ışığında beni çileden çıkardığı için yazdım bu entrymi. okuyan ve okumayanlara teşekkür ederim.

  ilgili medya:
  1
  30 mart 2021 17:58 30 mart 2021 17:59


  95. Nerde reddilen, aldatılan yada kadın düşmani varsa bazı entrylerin altına toplaşmışlar. Bazen okurken kan beynime sıçrıyor. Uzun zamandır aklımdan çıkmayan bir entry gördüm ve inanılmaz soğudum sözlükten. Mini etek giyinen kadınlar hakkında bir sürü girdi gördüm, içlerinden bir fındık beyinli yanlış hatırlamıyorsam söyle demişti: mini etek giyinen bir kadın varsa bakıyorum, medivende arkasındaysam yerimi de değiştirmem neden değiştireyim. Zaten g*tünü göstermek için giyinmiyor mu o eteği? Bende izliyorum zaten. 

  Evet bu insanlarla iç içeyiz. Allah ıslah etsin böyle insanları. Iq düşürür böyleleri. (gizlinot: Gene sinirlendim)

  24 ocak 2021 19:34

  94. küçükken sürekli okuduğum bir sözlüğün, büyük kısmını oluşturan insan grubu. Okuduklarımdan o kadar etkilenmiştim ki, 12-13 yaşında ayak bileklerimi ölçer, kalın mı, ince mi diye bakardım. Komik değil, acı bir durum aslında; ülkenin "aydın" kesimi geçinen bir kitlenin bu kadar çürük elmayı bünyesinde barındırması.

  24 ocak 2021 19:13

  93. Türk erkeğinin özetidir. Türkiye'nin  özetidir. Nasıl ki milyon erkek arasından elle tutulan özelliği olan az kişi varsa sözlükte böyledir. Biz bu zihniyetin arasında yaşıyoruz. Birkaç girdi okuyunca " ben nasıl insanların arasında geziyorum" algısı oluşmuyorsa bizden değilsinizdir. 

  31 aralık 2020 11:41