yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (202)
  • medya (13)

  202. 29bindeyim buradan daha önce başlamama rağmen hâlâ yazar olamadım.

  22 eylül 16:41

  201. Ekşi Sözlük'te bir kullanıcı tarafından yazılan çocuk istismarı 'itirafı', kamuoyunun sert tepkisiyle karşılaştı. Cumhuriyet'in ulaştığı Ekşi Sözlük yönetimi, çocuk istismarı iddiası ve söz konusu kullanıcı ile ilgili 'içerik silinmiştir' yanıtını vermekle yetindi. Farkına Var Derneği, yönetimin ihbar yükümlülüğünü yerine getirmemesi ve şüphelinin ifadesinin alınması için suç duyurusunda bulundu(link: https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/eksi-sozlukte-akilalmaz-cinsel-istismar-itirafinin-arastirilmasi-icin-suc-duyurusunda-bulunuldu-1983889?utm_campaign=Bundle&utm_medium=referral&utm_source=Bundle Haber)

  İbreti alem için o kişinin sizde olan bilgisini vermeliydi.

  Suç duyurusunda bulunmamakla suça ortak olunur. Ayda yılda bir bu siteye girmek bile haram.

  22 eylül 15:50

  200. bir girip bakayim dedim, millet ekonomiyle ilgili neler yazmis okumak istedim. basliklar gercekten comar turkolarin comarliklarini goz onune seriyor. x yapan kizlar, y yapmayan kadinlar, nefes alan kiz, buyuk memeli kiz vs... sutyen takmayanlarla ilgili baslik acmislar guldum entryleri okurken. link bu: https://eksisozluk.com/sevgilinin-sutyensiz-sokaga-cikmasi--5775892?a=popular&p=4 orta dogu zihniyetine kizmiyorum, sadece aciyorum. kisacik omurlerini kendi beyinlerinde hapis olarak geciriyorlar. sutyen totonuza girsin guzel insanlar sizi.

  edit: got kelimesini totoyla degistirdim. girdiyi yazarken biraz sinirlenmis olabilirim.

  19 temmuz 17:33 19 temmuz 20:26


  199. dün girip baktığım ve koşarak çıktığım sözlüktür. yeni dönemde ekşi sözlüğe girdiniz mi hiç bilmiyorum ama tıkladığınız her ama her şeyden, her ama her başlıktan sonra reklam çıkıyor. bakın ben dün girdim, bişey arıyordum girdim reklam, kapattım beni başka sayfaya attı allah allaaah yine geri döndüm aradığım şeye tıkladım reklam, kapatma tuşuna bastım ulan yine başka sayfaya attı vs. kafayı yememek için çıktım. kimin fikriyse mayın tarlası gibi yapmış siteyi daha adım atmam

  14 nisan 12:08 14 nisan 12:09

  198. 3 yıl sonra girdiğim hesabıma gelen mesajda hesabımı satın almayı teklif etmiş birisi. İlk hesabım olsaydı -Leyla yapılmıştı- o çok para ederdi.

  2015'de ekşi yönetimi PKK borazanlığı yaparken yarı Türk yarı Fransız mıydı neydi onunla bir yönetimin PKK hesaplarına nasıl müsamaha gösterdiğini çıkarmıştık ortaya. Hemen kapatılmıştı ikimizin de hesap. O günlerde seçim vardı ve ekşi bildiğin PKK yuvası olmuştu. O günleri bilen vardır belki, terörist başını öven başlıklar eksik olmazdı.

  Öyle bir yönetimi var. Kitlesi ne olacak.

  8 nisan 21:06

  197. içinde vicdansız ve empati yoksunu sosyopatları barındırıp serverlarının nerede bulunduğunu öğrenmek istediğim iğrenç site. artık bazı başlıkları okurken antidepresan kullanıyor olmama rağmen duvara kafa, yumruk atma isteğim oluyor ve yumruğumu ısırıyorum.

  serverlarının nerede olduğunu sadece merak ettiğim için öğrenmek istiyorum, balyozla ölümüne dalacağımdan değil. gerçekten doğruyu söylüyorum. 

  edit: süslü sözlükteki benim o tatlı, küçük, sevimli, asi, punkçı kız auram/enerjim/izlenimim/vibe'ım -artık siz ne şekilde adlandırırsanız- var ya... heh, işte o ruh halinden gram eser kalmıyor ekşi sözlükte. bu iğrenç yere ben güzel, komik ya da bilgilendirici entryler okuma umuduyla girdim, ilginç anılar okumak için girdim, rahat bir platform olduğu hayaliyle girdim ama gerçekler o kadar iğrenç bir şekilde vurdu ki yüzüme... işte o iğrençliği orada tam oradaki iğrenç zombilerin anlayacakları iğrençlikte kendimi ifade etmeye başladım son zamanlarda. allahtan çaylağım ve yazar olmama uzun zaman var, aksi olsaydı ben bu entryi yazmak yerine bir cezaevi koğuşunda volta falan atıyordum sanırım.

  edit: medyaya yeni update eklendi.

  ilgili medya:
  2
  8 nisan 18:43 1 mayıs 02:42

  196. maalesef kullanıyorum ama bomboş bir sözlük. içerisi gırla küfür eden, iğrenç muhabbetler açan ve kendini yazar ilan eden insanlarla dolu. Hiçbir şeyi beğenmiyorlar, bilmediklerini karalıyor, kendisinden olmayanı dışlıyorlar. (istisnalar var tabii ki) Bana göre gerçekten iğrenç bir sözlük. Ha bir de kendine kutsal bilgi kaynağı diyor içerisi bu kadar troll insan doluyken :d bu arada son ifşlarına göre troll muhaliflere üye oldukları anda bedava yazarlık verip diğerlerini yıllarca çaylak olarak bekleten sözlüktür kendisi. Ha bir de istemedikleri başlıkları troll kısmına atıyorlar editörleri. sonra da ifade özgürlüğü diye ortalıklarda nara atıyorlar. bu kadar tutarlı bir sözlük işte :)

  8 nisan 05:54 8 nisan 05:55


  195. Eskinin "kutsal bilgi kaynağı" olup, şimdi ise kadın-erkek ilişkileri ve siyasi başlıklarla öne çıkan, trolü ve incel i bol bir platform.(gizlinot: Uludağ kadar olmasın da)

  Çoğu başlığı genelde yaş ayrımcılığı üzerine yapılan nefret içerikli olanlardır. (gizlinot: 35 yaşındaki bekar kadın vs)

  Sadece müzik ve film başlıklarını okumak için giriyorum. Gerçi onlar bile kin ve nefret yorumlarıyla dolu.

  26 mart 14:29 26 mart 14:31

  194. İki gün önce ekşi sözlüğe üye oldum.

  Üye olduktan 10 dk sonra bir troll hemen mesaj attı. Artık eskisi gibi olduğunu düşünmüyorum, iyice kullanım şeklinin dışına çıktı.

  30 ekim 2021 09:44

  193. 10 yıldır yani ergenligimden beri ekşi sözlük okuyucusuyumdur. Gelişimime karakterime etkisinin illaki olduğunu düşünüyorum. Keske de o kadar okumasaydim diyorum cunku hayata o zamanlar da cok pesimist bakılırdı. Hakkaten hic bir seyin begenilmedigi, her seye bir kulp bulunan bir platformdu o zamanlar da. Ama en mantikli, en ufuk açan, en komik seyler de oradan çıkardi. Entrylerde, yazarlarin profillerinde kaybolup giderdim. Eskiden gerçekten düzgün şeyler okurdum son yıllardaki hali midemi bulandırıyor. Sürekli kadınları yargılayan başlıklar etryler dolu. Kadınların nefes aldıgına attığı adına kadar bile yorum yapılıyor, aşağılanıyor. Geçenlerde debenin ilk sırasında sanki çok mantikliymis gibi erkeklerin aldatmasına hak veren argümanlarla dolu, aldatmak çok normal bir durummuş gibi açıklanan saçmalık ötesi bir etry vardı.

  Eskiden okuduğum sözlük nere bugunki sözlük nere. Başlıklara göz atarken sinirlerimi geren, artık uğramadığım bir platform hâline gelmis durumda.

  9 ekim 2021 23:48