3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • oylar (7)
  • medya (3)

99. çok fondoten yakıyor :D çok cakey olmaya müsait bi fondoten kullanacaksanız kullanılabilir belki, o zaman fondoteni yediği için surata sürecek bişey kalmıyor ve haliyle doğal uyguluyor. ucuz, tamam güzel de, ürün israfını ekleyince o kadar da ucuza gelmiyor sanki. normalde 1,5 pompa uyguladığım fondoteni bununla sürmeye kalkınca minimum 3 pompa gidiyor. nars, mufe gibi high-end'imtrak fondotenleri falan bununla uygulamayın mesela eliniz yanlıslıka gidip de, yazık.

16 nisan 09:30

98. fiyat performans oranı iyi bir makyaj süngeri. 10 tl’ye aldım. kullandığım ilk sünger olduğu için karşılaştırma yapamıyorum ancak ben memnun kaldım. özellikle bir süngere 50 60 tl vermek istemeyenler için yapılmış gibi :d

15 nisan 17:07

97. En sevdiğim pofidik sünger. Ben makyaj yapmadan önce süngeri hafif ıslatıp kullanıyorum. 7 ay kullandım sanırım süngeri. Ben beğendim kısaca. 

21 mart 21:41


96. Süngere de aman aman para veremem diyen süslüler için biçilmiş kaftan. İndirim zamanı 5 liraya düşüyor. Kim ölmüş 5 liradan, yoğun yapılı fondötenleri hem daha homojen dağıtıyor hem de fazlasını silip süpürüyor. Çok güzel şişiyor ve yumuşacık da! Uygun fiyatlı süngerler arasında hm'inkini kullandım, şu aralar popüler olan bim'in süngerini kullandım ama hm'ninki erken hakkın rahmetine kavuştu, bim'inki de şişse de plastik topmuş gibi bir dokuya sahip, sevemedim dağıtmasını. Kısaca uygun fiyatlı sünger favorim kesinlikle eklipsin bu pembiş süngeridir.

Not: ince yapılı ürünlerle kullandığınızda pek iyi sonuçlar elde edemezsiniz, ürünün çoğunu emer. Ki bence bu tür ince yapılı ürünler ya elle ya da oval fırça ile uygulanmalı.

20 mart 23:20

95. fondoten kullanıcağım zaman daha az kapatıcılık istediğimde elim direkt bu süngere gidiyor. elimdeki 2. eklips sünger. ilkinin canını çıkardım kullanmaktan en son paramparça oldu. gittim ikincisini aldım. bu arada deneme amaçlı çeşitli sünger aldım ama hiç birini eklips kadar sevemedim. ılık suyla ıslatinca hemen şişiyor. temizliği de çok basit. beyaz hacı şakir sabunla çok kolay temizleniyor. eğer bulabilirsem h&m den de bir sünger denemek istiyorum.

12 şubat 14:29

94. aslında kötü değil ve çok dayanıklı beauty blender pro yu kullanıyorum tam 2 senedir maaşallahi var ve çok dayanıklı aynı sıra eklips almıştım dönüşümlü kullanıyorum fiyatına göre çok çok iyi tek sorunumuz biraz emiyor fondteni sanki

12 şubat 13:55

93. Elimde bulunan yapısı kalın fondoteni homojen ve ince bir dokuda uygulamamı sağladı.Pure beuty cc kremi bu süngerle uyguladığımda ise simleri bir nebze azalttı istediğim görüntüye kavuşturdu. Uygun fiyatlı olması da cazip geldi fakat yıkadığımda tam olarak temizlenmedi sanırım, benden de kaynaklanıyor olabilir.

11 şubat 23:56


92. Düşük beklentiyle satın alıp çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Bende medyadaki pembe rengi var. Performansı h&m süngerlere benziyor. 5-6 kez yıkadım herhangi bir hasar oluşmadı. Biraz daha kullandıktan sonra yeni yorumlarımı eklerim.

Edit: memnun kaldım bu süngerden. H&m daha iyi bence ama bu daha ucuzdu (ben en son 7.90tl’ye aldım). Bütçe yapıyorsanız süngere çok para ayırmayın bu iş görüyor. 

11 şubat 17:27 24 şubat 12:42

91. büyük gratis indiriminden 5 liraya falan almıştım. fırça, sünger gibi ürünleri çok çeşit almıyorum. bundan sebep daha pahalı makyaj süngerleri hakkında bir bilgim yok fakat ben bu 5 liralık ürünü seve seve kullanıyorum. indirim döneminde birkaç tane alacağım. ne kullanırsam kullanayım çok doğal duruyor ama bunların yanında ürünü biraz emiyor. ilk kez alacaksanız ya da pahalı bir makyaj süngeri alacak durumda değilseniz deneyebilirsiniz. 

10 şubat 23:52

90. bunun minik olanını aldım. kuru kullanıyorum çünkü onu ıslatmak için banyodan su dolu kap getir içine koy bekle falan ohooo. kuruyken de gayet işini görüyor. catrice camouflage cream mini kavanozda olan kapatıcısını bu süngerle uyguluyorum. hem parmaklarım bulaşmıyor hem de gayet iyi bir şekilde uyguluyor. çok pratikmiş bu sünger olayı ben sevdim. fakat büyük süngerin fondöten uygulama konusunda fırçalar kadar pratik olduğunu düşünmüyorum.

9 ocak 16:35