3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • oylar (14)
  • medya (3)

115. makyaj süngerleriyle tanışmama vesile olmuş makyaj süngeridir kendisi. 3-4 yıl önce ‘aa çok sevimli bir şeymiş bu, dur alayım’ diyerek almıştım. Tabii o zamanlar pek makyajla ilgilenmediğim için hakkını verememiştim en son kedime oyuncak olmuştu (şimdi de süngerlerimi iyice saklamazsam bulup oynuyor).

Sonra birkaç kez daha aldım, hep de genel olarak memnun kaldım. Ürünü güzel uyguluyor, güzel şişiyor ama biraz fazla ürün emiyor gibiydi. Bir de çok çabuk deforme oldu benim kullandıklarım.

Not: en son BB alıp makyaj süngeri arayışımı kapattım.

dün 11:20 dün 11:22

114. Fondöteni doğal ve güzel uygulayan hemen parçalanan ponçik sünger.Çok tatlı bir rengi var.Ben hep beyaz sabunla yıkayıp kurutmaya bırakıyordum.Bir ay sonra falan parçalanmaya başladı yarıklar oluştu yeşil yeşil benekler de oluşup küflenince çöpü boyladı maalesef.

21 temmuz 23:05

113. Uzun tırnak kullanmadığım ve yıkarken çok hoyrat davranmadığım halde hemencecik parçalanan sünger. Yumuşacık, dağıtımı güzel ama şu parçalanma durumunu sevmiyorum. Kesip kullanmak zorunda kalıyorum ve makyaj masamda öyle iki parça durması can sıkıyor, dağınık geliyor gözüme.

21 temmuz 22:19


112. Temizliği çok zor. İki güne bir yıkarım ona rağmen içine işleyen ürünü çıkarmakta zorluk çekiyorum. Yani dıştan temiz gibi görünüyor ama içi kirli hala. Bir de çabuk yıprandı o kadar uğraşmaya doğal olarak. Bir de fazla ürün emiyor gibi geliyor.

21 temmuz 21:48 21 temmuz 21:49

3

111. Hiç beauty blender kullanmadım bu yüzden alanında en iyisiyle karşılaştırma yapamayacağım ama h&m süngerlerle aynı olduğunu söyleyebilirim. Yumuşaklık/şişmesi h&mden bir farkı yok. Eğer ikisi arasında kararsız kalıyorsanız hangisi uygun fiyatlıysa onu almanızı öneririm.

21 temmuz 21:35

110. İlk makyaj süngerim kendisi. İlki kötü olduğu için attım ve yenisini aldım. Çok uygun fiyatlı(gizlinot: 6 tl), ıslatıldığında güzel bir şekilde şişen, çok fazla ürün emmeyen bir makyaj süngeri. Benim bu süngerde sevmediğim şey arındıramamam. İlk kullanımlarda yıkadığımda temizleniyor ancak kullanmaya devam ettikçe sanki sünger fondöteni içine çekiyor ve ben ne kadar sabunla köpürtüp mıncıklasam da içindeki o fondöten kalıntısını temizleyemiyorum. Bu yüzden artık fondöten uygulamasında fırça kullanıyorum. Yeni aldığımı sadece göz altıma kapatıcı uygulamak için kullanıyorum. Çok daha az bir miktar ile çok daha küçük bir alana uuygulama yaptığım ve süngerin sivri ucunu kullandığım için temizlemesi daha rahat oluyor. Fondöten dağıtmada sadece fırça izi kaldıysa düzeltmek için kullanıyorum. Fiyat performans olarak baktığımızda başarılı bir sünger.

8 haziran 19:19

5

109. İndirimden 5,95 TL ye satın aldığım pembe renkli,ıslandığında devasa şekilde şişen sevimli mi sevimli makyaj süngerim.

Islakken kullanıldığında ürün fazla emmiyor.

Sivri tarafı ile göz altlarıma kapatıcıyı uyguluyorum,alt kısmı ile ten makyajımı yapıyorum.

Envai çeşit makyaj fırçam olmasına rağmen elim hep kendisine gidiyor.

Ürünü acayip güzel dağıtıyor,fırça izi ile uğraşma derdine son.

İndirimdeki fiyatı çokkk uygun olduğu için 3 tane almıştım.Ama hala ilk kullandığımı eskitemedim.

Temziliğini beyaz sabunla yapıyorum.Hem mis gibi kokuyor hemde ilk günkü görüntüsüne bürünüyor.

Fiyat performans olarak ennnn sevdiğim süngerdir kendisi.

6 haziran 14:08 6 haziran 14:10


108. Bende de görseldeki pembe olan var ve mor olanını sanırım hiç görmedim. 1 taneyi parçalanıncaya kadar kullandım, 2.'yi aldım ve kısa süre sonra rt sünger aldım. Rt süngeri kullanırken bunun papucunu dama atmıştım. Dün burdaki girdileri görünce hatırladım ve aylar sonra tekrar kullandım. İyi ki kullanmışım, birazcık ürün emiyo ve bu ürün duruşunu doğallaştırıyor. Kesinlikle papucu dama atma sırası rt'de (gizlinot: Swh)

18 nisan 15:02

107. Fiyat olarak bir çok kişiye hitap etsede performans için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Fazla sert bir yapıya sahip ve fondöteni çok emiyor. Bütçe olarak uygun olduğu için tercih edilme sebebi olabilir ama aynı fiyata hatta indirimlerde daha uygun fiyata alınan bir hm süngeriyle yarışamaz diye düşünüyorum.

16 nisan 15:58

106. İlk makyaj süngerimdir kendileri. Uzun süre kullandım. çok zor yıkanıyor, bir türlü üstündeki fondoten lekeleri geçmiyor ya da ben çıkaramadım bilmiyorum. Galiba yıkarken çok zorladım yırtıldı öyle vedalaştık kendisiyle. Ha bir de çok fazla ürün emiyor ama çok doğal bir şekilde dağıtıyor (ben nemli bir şekile kullanıyorum en iyi sonucu almak için). Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi sünger bence

16 nisan 12:16